Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

eeeeee tam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skromnis :>

a wiatr we wlosach jest :D

Opublikowano

235 na zime :shocked: ciekawe jak sie bedzie jeździć na śliskim :mysli:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 21:02_________________________________________________

skromnis :>

a wiatr we wlosach jest :D

no u Niego włos długi to wieje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

skromnis :>

a wiatr we wlosach jest :D

no jak by było Cabrio S4 to zgadza sie, wiatr by był we włosach

Opublikowano

no jak by było Cabrio S4 to zgadza sie, wiatr by był we włosach

a tam S4, nie ma sensu raczej, przynajmniej ja go nie widze, w s4 cabrio to bys nie naszalal sie za duzo, chyba ze po parkingu kolka krecil i to tyle z szalenstwa s4 cabrio :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no nie S4 nie jest rewelacją ale fun jest i to dobry fun :cool1:

Opublikowano

chciałbym, żeby tak było :decayed:

dsc04316.jpg

Opublikowano

juz cie widze na a4 w s4 z otwartym dachem... i te machajace rece na pozegnanie z wyprzedzajacych Cie octavii :decayed:

cabrio bajer super ale to gdzies bujanka i toczenie sie przy plazy czy cos w ten desen :cool1: bo na nowohuckiej w korku to watpliwa przyjemnosc obok tira z rura wycelowana w twoja facjate :chytry:

wjezdzalismy kiedys z kumplem navara na a4 rowno i tu nie pamietam co to bylo ale albo jakis mesiek typu sl albo tt no i pooooszliiii tym cabrio az myslalem ze blondynie tupecik ze lba wyrwie, my czolgiem to wiadomo zamulka, na bramkach jeszcze byli twardzi ale dojechalismy ich na drugich bramkach to na poboczu dach juz sie montowal :decayed:

Kamil, przod za nisko

Opublikowano
  • Autor

Irko jasne ze tak , ale S4 w Carbiolecie daje rade , z otwatym dachem lansik a po złożeniu koxik :decayed:

Opublikowano

Kamil, bardzo fajna, ale i zarazem gustowna felga.

Respect!

Opublikowano

Irko jasne ze tak , ale S4 w Carbiolecie daje rade , z otwatym dachem lansik a po złożeniu koxik :decayed:

a jak tak to tak :decayed:

no coz nie mozna miec wszystkiego wiec narazie Ci lansik pozostaje :polew: joke :wink4:

Opublikowano

Witam poszukuje kontaktu z kimś kto zna sie na vagu i mógł by mi zdiagnozować audiczke

Opublikowano

trzeba było mówić jak byłeś po zaciski.. Podpielibyśmy i popatrzyli.

Sokól fele :kox: :kox: :kox:. Kolega ma 5 na takich i są super.

Opublikowano

trzeba było mówić jak byłeś po zaciski.. Podpielibyśmy i popatrzyli.

Sokól fele :kox: :kox: :kox:. Kolega ma 5 na takich i są super.

a bedziesz jakos w krk i miał chwile wolną
Opublikowano

napewno będe na jeden dzien w tym albo następnym tygodniu. Dam Ci znać dzień wcześniej to ewentualnie się zgadamy. Jak nie to zostaje Ci Didi

Opublikowano

ok to z góry dzieki a didiego nie znam jak by nie było problemu to poczekam :good:

Opublikowano

pooko

Opublikowano

siemian jestes juz na tych zaocznych ? czy walczysz jeszcze?

Opublikowano

prawie jestem na zaocznych...ale jeszcze troszke formalności mam do załatwienia

Opublikowano

Kamil fele :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.