Treść opublikowana przez misiek 1
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Również polecam STP nie robiłem logów ale mniej telepie silnik na jałowym to czuć na pewno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jak śmigam do Wawy to przez Częstochowe 50 wiecej km ale 2 pasy cały czascena niewygórowana ok zależy gdzie jest ta miejscówka a co zobaczyć to zalezy jakie wypoczynek preferujesz
-
Komunikat bremse przy ostrzejszej jezdzie
Witam mam problem jak jade dosc szybko i wchodze ostro w zakrent to wyskakuje mi komunikat bremse nie wiem czy to przez to ze dochamowuje sie ostrzej przed zakrentem czy inny jest problem Normalnie jak miałem klocki zajechane to pokazywał na stałe komunikat teraz tylko przy pałowaniu
-
[ALL B6] Audi b6 1,9 Quattro
autko na trasie spala koło 6 litrów jakie koła polecacie na zimę? nie wie kto! gdzie można dostać zaślepkę od haka w przednim zderzaku Ja na zime polecam 16 bo jak dla mnie 17 jest trochę za duża w lecie jznaczy na naszych krakowskich urwi kołach eżdrze na 17 ale komfort nie ten....ładna i zadbana sztuka no i zamontuj podgrzewane stołki bo w zime będzie zimniuchno w pupe :tongue4:ja mam podgrzewane i wszystko było ok w zimie super do czasu jak jadę z żoną a tu coś śmerrdzi raz drugi za w końcu patrze a w fotelu zrobiło siś zwarcie i wypaliło dziurę nie wiem skąd takie czary ale polecam w zimie fajna sprawa a w lecie jznaczy na naszych krakowskich urwi kołach eżdrze na 17 ale komfort nie ten
-
[ALL B6] Pakiet sport..co wchodzi w skład?
j Ja mam dokładnie wszystko to samo co kolega napisał a dodatki w kolorze to chyba rocznikowo jakos malowali U mnie jest dziwnie bo jak miałem do malowania spojler przedni a miałem w kolorze to po vin wyszło ze mam czarne a nie było wcześniej bite
-
[ALL B6] Audi b6 1,9 Quattro
FURKA ŁADNA NAPISZ ILE CI PALI BO CIEKAW JESTEM FOTELE NIE SA SPORTOWE TYLKO ZWYKŁE SKÓRZANE
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to ja nie rozumiem jak to jest ze 1,9 pali prawie tyle co 3,0 a gdzie osiągi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no to rzeczywiscie dziwne ja daje duzo po garach, w 80% Kraków i mam ok.9 srednie No ten wynik 10-11 to tylko miasto bez wyjazdu na obrzeża lub poza nie mylic z trasa i po garach tez daje Jestem zadowolony z tego ze jak bym nie latał to raczej ponad 13 nie łyka no i Quattro z literka weżmie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
moje wyniki to miasto Kraków 100% 10-11 trasa 7-8 troche dużo jak na 1,9 ale moze to przez Quattro i brak chipa bo podobno po dobrym pali mniej
-
[ALL B8] Przerywa podczas jazdy 2.0 TDI CR
jak cos to podjedz na ul balicka na przeciwko giełdy jest warsztat i zapytaj o sebastiana powinien cos zaradzic bo chłopek ogarnia dobrze fury
-
[B5 AEB] Problem z wspomaganiem (Pompa "wyje")
które podkładki sory ze tak pytam ale troche to uciazliwe a i po wymianie płynu troche ustało
-
[B5 AEB] Problem z wspomaganiem (Pompa "wyje")
a moge go wymienic po wymianie płynu bo juz wymieniłem ale juz mniej wyje
-
[B5 AEB] Problem z wspomaganiem (Pompa "wyje")
Ja mam to samo po tych mrozach pompa zaczeła wyc przy kreceniu kierownica dzis wymieniłem płyn i dalej wyje . a płyn sie pienił i miał dziwny kolor przed wymiana i tu pytanie regenerowac czy kupic nowa jak nowa to moze macie jakiec pewne zródła pozdr
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
chyba to juz nie ma takiego znaczenia 5 litrów w ta czy w ta
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
nie jak sie nie da to nie ma co kombinowac
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to ja mam 1,9 Q i krk srednio 11 korki a traska to ok 8 czasami zejde na 7,5 ale musze nie wyprzedzać wiec żeczywiscie mała róznica
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
nie da sie wymienic samych tuleji
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
A mam pytanko jak mechanik tak nie skrecił to jaki bedzie to miało wpływ na zawieszenie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Po pierwsze to bardzo niezdrowo dla turba i silnika tak go ganiac na zimnym czy poniz 90po drógie 1,8t plus Q tyle bedzie palic 13w góre po miescie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Mi chodziło o filtr powietrza, widać powietrze też mają czyściejsze............... Ja wymieniam co 10 tys filtr oleju powietrza a co drógi raz kabina i paliwo i zaczynam lac stp co 3000 4000 tys i mysle ze bedzie git220000 tys przebiegu cza dbac
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
z tego co wiem to ASO mowi o wymianie razem z co drugą wymianą oleju czyli w trybie LL wychodzi 60tys ja oczywiscie olej zmieniam co 10-15tys km ale teraz wiem,ze to zlecenie ASO o filtrze paliwa nie ma sensu w PL. Ja wiem ze w ASO tak zlecaja ale czego oni tam nie zalecaja a puzniej wychodza dziwne rzeczy tan jak np z longlife ciekaw jestem kto tak wymieniał by w uzywanym aucie Nówka ok bo pojeżdzi 1 własciciel a puzniej kupi ktos i ma problem
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Troche długo czekałes z wymiana najlepiej wymieniac co 20 tys
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ŚWIĘTA IDĄ
-
[B6 AVF] Druga wymiana rozrządu w B6 AVF.
Jezeli w tej cenie wymieniaja wszystko rto co napisałes to zakładał bym w asoJa tez miałe ina i contiteh 20 tys temu plus wymiana u znajowego mechanika i wszystko ok ale mnie to wyszło razem z wymianą1000
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rodzina moja mieszka w tych obok co je wybudowali wczesniej i jak dla mnie jest ok przy norymberskiej a tu widze ze gróbo najgorsze ze nieraz kupuje sie dziure w ziemi