Treść opublikowana przez misiek 1
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no google by sie przydały bo poobno gruba zima idzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam poszukuje namiarów na czesci do audi b6 1,9 tdi chodzi dokładnie o chłodnice klimy i wody plus zaslepki na zderzak . dzis dojechałem za blisko dostawczka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok to z góry dzieki a didiego nie znam jak by nie było problemu to poczekam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a bedziesz jakos w krk i miał chwile wolną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam poszukuje kontaktu z kimś kto zna sie na vagu i mógł by mi zdiagnozować audiczke
-
[B6 AVF] Poszukiwany ktos kto podepnie kompa io zdiagnozuje fure
Witam jak w temacie poszukuje kontaktu z kims kto sie dobrze zna vag i mógłby poszperac i przebadac moja audiczke z krakowa lub okolic
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Wiem tylko był ten do wytracania parafiny czy cus a tego do wtrysków nie było ale dzis go kupie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
No ja dzis miałem problem bo na arge nie było a na shellu były wszystkie stp oprócz tych do ON do wtrysków jutro podjade na inną
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
który lepszy stp czy Liqui Moly bo zamierzam zacząć zalewać
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
50 na sztuce to razy 8 jest 400 lepiej było kupic lema
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
tez sie podepne pod temat mój avf czasmi nierówno chodzi na luzie mam 220 tys czy poprawi to prace a i jak cos to który wiem ze ile osób tyle opini ale narazie chyba jestem za LM
-
[Małopolska] Widziany, widziana
byłem byłem i dziekuje za zaciski teraz tylko zmieniac
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny - ceny
podepne sie pod temat kolega tez mi zasugerował zebym nie regenerował tylko dał do czyszczenia dodam ze narazie nic mi sie nie dzieje ale cos słąbo chyba ciagnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
lemik zakupiony w poniedziałęk zakładam i mam nadzieje ze 50 to minimum da rade Wczesniej ori lem był 30 po naszych drogach i zaczał hałasowac
-
Skradzione
no dokładnie we wrocku jakas szajka musiała wyjsc z panki i nadrabia zaległosci OT w temacie !!!!!
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
jak czyścisz to bardzo dobrze, tarcze dłuzej pozyją jak Ci którzy tego nie robią to pozniej opisuja bzdury ze tarcze im pekaja od zwykłego hamowania te otwory trzeba koniecznie czyscić co to sa klocki dsp i jak najlepiej mczyscic nawiercane zimmermanny
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokładnie tylko lem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
z nim juz rozmawiałem i na razie ma na sztuki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam w zwiazku z tym ze u mnie tez zaczyna stukac zawiecha mam pytanie prosze o info czy ktos ma dojscie do wachaczy lemfordera kompletu w miare dobrej cenie i nie podróbek
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
ok dzieki
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
chyba jednak wezmę bilstein tylko jeszcze przemysle b6 czy b8 zalezy od ceny i od tego czy nie bedzie ta b8 za twarda na nasze drogi [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 10:17_________________________________________________Wczoraj dzwoniłęm do churtowni i za jednego bilsteina b6 powiedzieli mi ok 800 pln za sztuke troche duzo i z tad pytranie czy to jest normalna cena czekam na wiadomosc od kolegi toma
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Własnie mam chyba leko obnizone ale nie wiem jak to sprawdzic
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Ok a cos jest oprócz tych dwóch modeli do szybkiej jazdy
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
WitaM PANOWIE PRZECZYTAŁEM TEN WĄTEK I CHCIAŁEM ODŚWIEZYC PYTANIEM CZY SA JAKIES NOWE OPINIE I DOSWIADCZENIA MIEDZY KYB A BILSTEIN CELUJE W B6 LUB TE ULTRA SR
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
za takie pieniadze to jakoś nie widze tego w tej kwocie