Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Alfonsy takimy jezdza w Niemcowni :naughty:

skąd wiesz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alfonsy takimy jezdza w Niemcowni :naughty:

skąd wiesz :gwizdanie:

Od razu mowie: nie jezdzilem takim.. :polew:

Opublikowano

Bo czasem bujał sie z nimi po miescie :decayed::polew:[br]Dopisany: Październik 19, 2009, 09:55:49 _________________________________________________

Alfonsy takimy jezdza w Niemcowni :naughty:

skąd wiesz :gwizdanie:

Od razu mowie: nie jezdzilem takim.. :polew:

za puzno napisales : :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Bo czasem bujał sie z nimi po miescie :decayed::polew:

hmmm mysle ze przyjeżdzali po niego :polew: :polew: :polew:

a potem odwozili do domku

:nabijasie:

Opublikowano

Bo czasem bujał sie z nimi po miescie :decayed::polew:

hmmm mysle ze przyjeżdzali po niego :polew: :polew: :polew:

a potem odwozili do domku

:nabijasie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale trzeba przyznac, ze po fotkach bardzo zadbane :)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

memory... find... ykku... i wszystko jasne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przyznajcie sie lepiej, ze kazdy po cichu sobie pomyslal zeby takim posmigal :D

Opublikowano

Ktos tam sie slinil.. :polew:

Opublikowano

przyznajcie sie lepiej, ze kazdy po cichu sobie pomyslal zeby takim posmigal :D

:gwizdanie:
Opublikowano

Ktos tam sie slinil.. :polew:

:cool1: sie jezdzilo takim, tylko z czarna skorka.

dobranoc pany :wink4:

Opublikowano

Irko a nie chcesz wymienic listewek w drzwiach za doplata?? tez mam czarne :)

Opublikowano

Irko a nie chcesz wymienic listewek w drzwiach za doplata?? tez mam czarne :)

wyprzedzili Cie :decayed:

Opublikowano

no i to jest wlasnie to

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i to jest wlasnie to

koledzy. A od kapelusza sie odjebaj jeżdze juz ponad miesiac i odpukac i splunac nie dołozyłem ani grosza :kox: co w audi było niemozliwe przez taki okres uzytkowania

Opublikowano

no i to jest wlasnie to

koledzy. A od kapelusza sie odjebaj jeżdze juz ponad miesiac i odpukac i splunac nie dołozyłem ani grosza :kox: co w audi było niemozliwe przez taki okres uzytkowania

Ale co takiego miałeś dokładać miesiąc w miesiąc, nex przecież nikt by nie jeździł audicami jeśli przyszło by w każdy miesiąc dokładać po kilka stówek :wallbash:

Opublikowano

no i to jest wlasnie to

koledzy. A od kapelusza sie odjebaj jeżdze juz ponad miesiac i odpukac i splunac nie dołozyłem ani grosza :kox: co w audi było niemozliwe przez taki okres uzytkowania

Ale co takiego miałeś dokładać miesiąc w miesiąc, nex przecież nikt by nie jeździł audicami jeśli przyszło by w każdy miesiąc dokładać po kilka stówek :wallbash:

PABLO ja auto użytkuje nie tylko na spoty i uwierz że w audi nie było miesiąca żeby coś nie padło :naughty:, może było felerne :naughty:

PS

Koles już do mnie dzwonił że padło turbo i czy nie wiem co to może byc :gwizdanie:

Opublikowano

powiedz mu ze luz jest na turbie i tyle :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.