Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś się niektórzy za bardzo rozpędzili :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 00:01_________________________________________________

:hi:

Siemka Grześ :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba was musze sprowadzic do porzadku.. :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

coś się niektórzy za bardzo rozpędzili :gwizdanie:

nastepny wi aj pi :decayed:

Opublikowano

coś się niektórzy za bardzo rozpędzili :gwizdanie:

nastepny wi aj pi :decayed:

jesteś na gg ?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jarko, problem z Projektem byłby jeden - ośka only.

4x4 to końcówka przyszłego roku w wariancie optymistycznym.

Opublikowano

:hi:

kogo to tekst

Zresztą ostatnio jechalem z kolegą który był dwa lata temu mistrzem polski w wyscigach i powiedział że zmieniam biegi i hamuje tak jak on w trakcie wyścigu i dziwi się jak to auto przejechało 60kkm. bez poważniejszych usterek smiley , więc hampli nie oszczędam.

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 08:22_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=5gu75x_fl1s&feature=PlayList&p=7DF150894168277E&index=18&playnext=2&playnext_from=PL

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

robi sie powoli :gwizdanie:

joł :hi:

kiera i fotele miazdza system

Opublikowano

robi sie powoli :gwizdanie:

joł :hi:

kiera i fotele miazdza system

Znajomy ma białą 3 coupe z napędem na 4 kółka, ta sama kiera - podobno nawet przeciążenia pokazuje.

Jaki silnik to nie wiem. Podobno ma 2 turbiny i coś jeszcze dłubnięte; licznik zamyka.

Przez wakacje na A4 nieoznakowanym odjechał, zatrzymali go dopiero na bramkach :kox:

Opublikowano

robi sie powoli :gwizdanie:

joł :hi:

kiera i fotele miazdza system

Znajomy ma białą 3 coupe z napędem na 4 kółka, ta sama kiera - podobno nawet przeciążenia pokazuje.

Jaki silnik to nie wiem. Podobno ma 2 turbiny i coś jeszcze dłubnięte; licznik zamyka.

Przez wakacje na A4 nieoznakowanym odjechał, zatrzymali go dopiero na bramkach :kox:

silnik 335 i jest na rzeszowskich blachach?? a dokladniej Debickich?? RDE??

Opublikowano

kierownica kox

ale jej cena tez jest napewno kox :decayed:

nawet używki nie moge znalesc na ebayu

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

robi sie powoli :gwizdanie:

joł :hi:

kiera i fotele miazdza system

Znajomy ma białą 3 coupe z napędem na 4 kółka, ta sama kiera - podobno nawet przeciążenia pokazuje.

Jaki silnik to nie wiem. Podobno ma 2 turbiny i coś jeszcze dłubnięte; licznik zamyka.

Przez wakacje na A4 nieoznakowanym odjechał, zatrzymali go dopiero na bramkach :kox:

silnik 335 i jest na rzeszowskich blachach?? a dokladniej Debickich?? RDE??

Na 99% blaszki SK. Wcześniej jeździł A6 3.0 TDI Q.

Opublikowano

kierownica kox

ale jej cena tez jest napewno kox :decayed:

nawet używki nie moge znalesc na ebayu

zrob fote i do tapicera, cena duzo sie zmniejszy :)

na moj gust lipa fota albo lipa odcien tego weluru? calkiem czarna bylaby ladniejsza :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.