Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dobry wieczór -ostatnio nie tylko spoty podupadły :thumbdown:

możesz rozwinąć? :evil:

sam wiesz to po co pytasz

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota, no stara gwardia dziś nie dopisała na spocie :thumbdown:

Ale było ciekawie, mały wypadek lachonów od shevroleta crossfire'a :decayed:

Opublikowano

Siemka all,

Jak tam było na spocie ? Ja dzisiaj nie dałem rady miałem najazd rodzinki :decayed:

To oni sie jeszcze do Ciebie przyznaja... :gwizdanie:

Zarcik oczywiscie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: dobry wieczór -ostatnio nie tylko spoty podupadły :thumbdown:

możesz rozwinąć? :evil:

sam wiesz to po co pytasz

nic nie wiem , długo mnie nie było i nie jestem w temacie :blink:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:31_________________________________________________

Siemka all,

Jak tam było na spocie ? Ja dzisiaj nie dałem rady miałem najazd rodzinki :decayed:

przyjechali do Ciebie z Gdyni i Poznania? :naughty:

Opublikowano

oglądałem Tv turbo i wydaje mi się niezła opcja - zaraz się rozpiszą miłośnicy Q

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8587941

jaja sobie robisz? :blink: :blink: :blink:

Polecam...

Opublikowano

W Limanowej fajnie tutaj krotki filmik

jesli chodzi o vectre, to nie wiem czy za ta kase nie wolalbym focusa st lub cos w ten desen :P

Opublikowano

focus rs jest fajny :good:

Opublikowano

no ale znajdz mi rs'a za ta kase w tym roczniku :gwizdanie:

btw. siemian gdzies byl jak Cie nie bylo?

Opublikowano

spoko następnym razem

Opublikowano

Thx za spota, >Kamil za***isty i rozsądny wybór furacza, Trzeniu , Klubowicze to jeszcze pan Pikuś , ale od VIP-ów to aż fioletowo było na spocie :polew: , (chyba dlatego, że w tym czasie Wisła kisła)

Opublikowano

Frekwencja dzisiaj na spocie mniejsza niż na Bielskich :shocked::wink4:

Jak będę znowu wcześniej wyjeżdżał z Ustronia to na pewno wpadnę

Opublikowano

Wszystko przez pogode :naughty:

Bede nastepnym razem hyhy :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

no ale znajdz mi rs'a za ta kase w tym roczniku :gwizdanie:

btw. siemian gdzies byl jak Cie nie bylo?

w pracy :naughty:

Opublikowano

Dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

zamiast vectry wolałbym takie gó.no :decayed:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7423976

3x bym wolal to od vectry.

p.s. winzgroza 7 daje rade jak na M$. Dzieki Themon

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Chlopaki z klubu Golfa wybieraja sie na grupowa hamownie do ProjektXS w Krakowie. Przy 10 autach wjazd za 50zl. Wiem ze jest ich 8-9. Jak by ktos chcial sie wybrac to zapraszam. Termin jest umowiony na 24.10.2009r. Link do tematu

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249320&start=210

Kiślowi już dawno o tym nawijałem i umawiałem się z Nim na hamowanie...

Jakby chciał...

Więc nie kuś Nas na projekxs...

:hi: dobry wieczór -ostatnio nie tylko spoty podupadły :thumbdown:

Eeeee :!::?:

Dzięki za spota, no stara gwardia dziś nie dopisała na spocie :thumbdown:d:

A Ty masz czyste sumienie pod tym względem :?:

ale od VIP-ów to aż fioletowo było na spocie :polew: , (chyba dlatego, że w tym czasie Wisła kisła)

zapewne na kupie bardziej fioletowo...

Sorki Pany za klimat ale troszkę nie tym torem...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.