Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ślub też tam będziesz miał? czy w M1?

solvay....

tam odrazu ma dobre naglosnienie w gratisie, zdjecia i wideofilmowanie tez odpadnie

jak wodki lub jedzenia braknie to zejdzie pierto nizej zrobic zapas i powrot do kolorofonow

dzieciaki gosci odrazu zasiada przy konsolach i nie beda przeszkadzac

dla zmeczonych wygodne kanapy w sklepie meblowym...

Trzeniek nie masz co pisać :?: :gwizdanie:

To sobie kup dres z 5 paskami bo ostatnio widziałem że takie mają modne w borku.

falstart, juz mamy takie dresy :decayed:

Irko :polew: I napisał cały urok Solvayu :polew::kox:

U mnie tam dalej w NH już wchodzą takie dresy także będą nie długo na topie :decayed: :decayed: :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flyer pamiętaj o mnie :)

napisalem 2 godzinki temu :cool1:

dzięki :)

Opublikowano

Trzeniek nie masz co pisać :?: :gwizdanie:

To sobie kup dres z 5 paskami bo ostatnio widziałem że takie mają modne w borku.

:shocked:

Jeszcze raz i po polskiemu :decayed:

Opublikowano

Trzeniek nie masz co pisać :?: :gwizdanie:

To sobie kup dres z 5 paskami bo ostatnio widziałem że takie mają modne w borku.

:shocked:

Jeszcze raz i po polskiemu :decayed:

:polew:

Opublikowano

Jak to Lanos.. :decayed:

Opublikowano

Boshe jak wyglądają teraz nowe STI, ta lotka z tyłu :sick3:

Nie rozumiem jak można było tak zmienić udaną konstrukcję :wallbash:

Opublikowano

Jeśli ma być lepsza od poprzedniej, to czemu nie? :gwizdanie:

Opublikowano

Mi się podoba nowe STI chociaż opcja przed liftem tez jest :kox:

Opublikowano

Jeśli ma być lepsza od poprzedniej, to czemu nie? :gwizdanie:

Wątpię czy jest lepsza, jeśli im chodzi głównie o trakcję i właściwości jezdne to niech zmieniają np w WRC ale dla ludu nie powinni zmieniać budy bo 90% uważa że nowy "lanos" to jest :thumbdown: i nie porozumienie..

Opublikowano

Pablo głupoty pleciesz. 90% użytkowników kupuje impreze bo wygląda jak rajdówka i ma dobre wlaściwości jezdne.

Powiedz mi kto by kupił impreze jeśli cywilna wersja była by inna niż rajdowa... (pod względem wyglądu)

Opublikowano

Tutaj zasada jets prosta sprzedaje czym jeźdza kierowcy. Najlepiej sprzedający towar to ten co wygrywa.

Opublikowano

Pablo głupoty pleciesz. 90% użytkowników kupuje impreze bo wygląda jak rajdówka i ma dobre wlaściwości jezdne.

Powiedz mi kto by kupił impreze jeśli cywilna wersja była by inna niż rajdowa... (pod względem wyglądu)

Wiadomo że każdy kupował by auto które wygrywa na rajdach, wyścigach itp ale nie tym się tutaj kierujemy :!:

Od samego początku zaznaczyłem że chodzi o wygląd (buda poprzednia STI VS "Lanos" STI) i mogę się założyć że gdyby nadal była produkowana poprzednia wersja to dalej dobrze sprzedawała by się :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:01_________________________________________________

Tutaj zasada jets prosta sprzedaje czym jeźdza kierowcy. Najlepiej sprzedający towar to ten co wygrywa.

Niby tak ale jakoś nie widzę żeby Citroen C4 tak bardzo dobrze się sprzedawał mimo że Loeb już 6 tytuł mistrza świata zgarnął z rzędu co jest absolutnym rekordem.

Opublikowano

bo jest jedna zasadnicza różnica.

Citroen C4 jest autem cywilnym na bazie którego zbudowano rajdówke.

A Subaru to rajdówka na bazie której zbudowano auto cywilne...

Opublikowano

:hi:

Irko zajefajny avatar :kox:

Opublikowano
Pablo też takie miał :polew: :polew: :polew:

Ja miałem lepsze i dużo im brakuje do moich :evil: :evil: :evil::polew:

Opublikowano

aaa to przepraszam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.