Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert postaram się dotrzeć do Ciebie w poniedziałek :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

tez chetnie bym wpadl jesli mozna :):evil: :evil:

zapraszamy gorąco :decayed:

Opublikowano

Wąski , co się dzieje?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemian Ci policjanci krakowscy to bez serca sa hmm? :decayed: pochwal się kolegom :polew:

Opublikowano

c**je staly na mogilskiej.... 102 na 50 i nie dalo sie dogadać. 400zł i 10pkt... Dobrze że nie zauwazyli ze romawiałem z Dawidem przez kom... :/ :/

Opublikowano

c**je staly na mogilskiej.... 102 na 50 i nie dalo sie dogadać. 400zł i 10pkt... Dobrze że nie zauwazyli ze romawiałem z Dawidem przez kom... :/ :/

lipa....
Opublikowano
:hi: dobrze ze nie kazali Ci dmuchac ;p
Opublikowano

Aaaa...czasami miło jest sobie podmuchać :decayed:

Może niekoniecznie w obecności polycjantów :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

c**je staly na mogilskiej.... 102 na 50 i nie dalo sie dogadać. 400zł i 10pkt... Dobrze że nie zauwazyli ze romawiałem z Dawidem przez kom... :/ :/

takich jak Ty mi nie żal :naughty:, przynajmniej na jakiś czas zwolnisz :good:

Opublikowano

c**je staly na mogilskiej.... 102 na 50 i nie dalo sie dogadać. 400zł i 10pkt... Dobrze że nie zauwazyli ze romawiałem z Dawidem przez kom... :/ :/

dlaczego zaraz c**je taka praca siemianku ktoś to musi wykonywać inaczej panowałoby bezprawie..... niewdzięczna robota i nie pisze tego bynajmniej z sentymentów, nie zapominaj ze do jednego ch... dzwoniłeś zaraz po fakcie po pomoc :evil:

a tak wogóle :hi:

Opublikowano

c**je staly na mogilskiej.... 102 na 50 i nie dalo sie dogadać. 400zł i 10pkt... Dobrze że nie zauwazyli ze romawiałem z Dawidem przez kom... :/ :/

dlaczego zaraz c**je taka praca siemianku ktoś to musi wykonywać inaczej panowałoby bezprawie..... niewdzięczna robota i nie pisze tego bynajmniej z sentymentów, nie zapominaj ze do jednego ch... dzwoniłeś zaraz po fakcie po pomoc :evil:

a tak wogóle :hi:

:polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 08:56_________________________________________________

Aaaa...czasami miło jest sobie podmuchać :decayed:

Może niekoniecznie w obecności polycjantów :decayed:

:kox:

Opublikowano

:hi:Wąski co sie dzieje ????? :gwizdanie: :wink4:

szkoda ze dopiero dzis pzeczytałem ze byliście na Gokach :wallbash:

Opublikowano

szkoda ale nie długo powtórka :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:08_________________________________________________ :bry::cool: :oklaski: :audi::afro::D:a4fan: :bicz3: :bicz::quattro:;):drunk::dance: :drool: :thumbup::foch::rant::bag: :beer1: :cwaniak1: :doh1: :evil2: :ranting1: :arrow2: :!: :laghing2: :ON::fool::offtopic::spam::sex::pociesz::bla::buziak::rtfm::oops::boobs::sexinbed::acute::drinks::JC_fan::PB98::co::OMG::vaglogi:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:54_________________________________________________ups to moj syn

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: jezu ale mam kaca giganta....
Opublikowano
  • Autor

Siemian nie pij tyle :gwizdanie:

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Siemian nie pij tyle :gwizdanie:

Bry wszystkim :hi:

:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

ale mnie ręce bolą po wczorajszym :decayed:

wąski , co się dzieje? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.