Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TreuOgre gg :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wink4:

:wink4:
Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

Plugin do firefoxa - rapidshare downloader ;)

Opublikowano
  • Autor
:bry: wieczór :decayed:
Opublikowano

:hi:

mam pytank wymieniał ktoś z Was moze czujnik parkowania z tyłu?

Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

Plugin do firefoxa - rapidshare downloader ;)

nie działa z nowym firefoxem

Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

Plugin do firefoxa - rapidshare downloader ;)

nie działa z nowym firefoxem

Mozliwe bo mi to kumpel polecal, sam nie korzystam.

http://www.sciagnij.pl/programy/k/Windows-Internet-Rapidshare_download/602/16[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:35_________________________________________________PABLO jak piszesz do mnie na gadu to przychodzi mi wiadomosc z nru 800:

Użytkownik 19975084 próbował się z Tobą skontaktować. Niestety używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje numerów GG większych niż 17 milionów. Zaktualizuj swój Komunikator i rozmawiaj swobodnie: http://komunikator.gadu-gadu.pl

a ja nie chce nowego gg, wole konnetka :P

:decayed:

Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

Plugin do firefoxa - rapidshare downloader ;)

nie działa z nowym firefoxem

Mozliwe bo mi to kumpel polecal, sam nie korzystam.

http://www.sciagnij.pl/programy/k/Windows-Internet-Rapidshare_download/602/16[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:35_________________________________________________PABLO jak piszesz do mnie na gadu to przychodzi mi wiadomosc z nru 800:

Użytkownik 19975084 próbował się z Tobą skontaktować. Niestety używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje numerów GG większych niż 17 milionów. Zaktualizuj swój Komunikator i rozmawiaj swobodnie: http://komunikator.gadu-gadu.pl

a ja nie chce nowego gg, wole konnetka :P

:decayed:

No to nie pogadamy :decayed:

Opublikowano

Jak cos potrzebujesz to dzwon (jak juz odzyskasz telefon :decayed::kox: )

Opublikowano

Jak cos potrzebujesz to dzwon (jak juz odzyskasz telefon :decayed::kox: )

Mam nowy już nr koma, zainteresowani pisać na pw.

Opublikowano

co sie kur....a dzieje, jakis tajemnice ostatnio :gwizdanie:

pablo weyslij mi na gg nr kom :gwizdanie:

Opublikowano

Jak cos potrzebujesz to dzwon (jak juz odzyskasz telefon :decayed::kox: )

Mam nowy już nr koma, zainteresowani pisać na pw.

No to mi tez podrzuc na gg.. :polew: albo na pw lepiej :decayed:

Opublikowano

Jak cos potrzebujesz to dzwon (jak juz odzyskasz telefon :decayed::kox: )

Mam nowy już nr koma, zainteresowani pisać na pw.

No to mi tez podrzuc na gg.. :polew: albo na pw lepiej :decayed:

To ty do mnie napisz bo mi się nie chce :polew:

:decayed:

Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

Plugin do firefoxa - rapidshare downloader ;)

nie działa z nowym firefoxem

Mozliwe bo mi to kumpel polecal, sam nie korzystam.

http://www.sciagnij.pl/programy/k/Windows-Internet-Rapidshare_download/602/16[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:35_________________________________________________PABLO jak piszesz do mnie na gadu to przychodzi mi wiadomosc z nru 800:

Użytkownik 19975084 próbował się z Tobą skontaktować. Niestety używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje numerów GG większych niż 17 milionów. Zaktualizuj swój Komunikator i rozmawiaj swobodnie: http://komunikator.gadu-gadu.pl

a ja nie chce nowego gg, wole konnetka :P

:decayed:

No to nie pogadamy :decayed:

ja uzywam FlashGeta

Opublikowano

zainteresowani pisac na pw :polew:

Opublikowano

co sie kur....a dzieje, jakis tajemnice ostatnio :gwizdanie:

pablo weyslij mi na gg nr kom :gwizdanie:

trzebabylo na spota w niedziele przyjechac :decayed:

:mysli: Pablo miales nicka zmieniac...

:polew: :polew:

Opublikowano

co sie kur....a dzieje, jakis tajemnice ostatnio :gwizdanie:

pablo weyslij mi na gg nr kom :gwizdanie:

trzebabylo na spota w niedziele przyjechac :decayed:

:mysli: Pablo miales nicka zmieniac...

:polew: :polew:

pier**le za dużo tych nicków było :decayed::polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

zainteresowani pisac na pw :polew:

Ty łobuzie :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:08_________________________________________________Opuszczam was także spokój tu nie długo będę :decayed:

Opublikowano

Wolność FM , 38 - to były czasy :naughty:

Z tą Wolnością to przesadziłeś :gwizdanie:

38, Świniarnia :kox:

no swiniarnia miazdzyla system - za***iste czasy:)

A Ty skąd pamiętasz :?:

Przecież jak wkraczałeś w dorosłe życie to ten lokal już zamykali :wink4:

BTW zgłoszę się jakoś jutro do Ciebie wiesz po co :)

Opublikowano

Wolność FM , 38 - to były czasy :naughty:

Z tą Wolnością to przesadziłeś :gwizdanie:

38, Świniarnia :kox:

no swiniarnia miazdzyla system - za***iste czasy:)

A Ty skąd pamiętasz :?:

Przecież jak wkraczałeś w dorosłe życie to ten lokal już zamykali :wink4:

BTW zgłoszę się jakoś jutro do Ciebie wiesz po co :)

pol zycia tam spedzilem,

jak ja to slysze ze ja wkraczalem, ja znowu az taki mlody Jarko nie jestem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.