Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak ja to slysze ze ja wkraczalem, ja znowu az taki mlody Jarko nie jestem

Jak nie jestes , przeca gówniarz z Ciebie :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gasimy :hi:

Opublikowano

jak ja to slysze ze ja wkraczalem, ja znowu az taki mlody Jarko nie jestem

Jak nie jestes , przeca gówniarz z Ciebie :decayed:

:decayed::naughty:

Opublikowano

znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?

JDownloader Panie ;)

a tak poza tym to :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo :hi:

Koniec urlopu i koniec opierdalania :decayed:

Miłego dnia :)

:hi:

Opublikowano

siemanko

Opublikowano

Siemka panowie :)

Opublikowano

:hi:

koledzy czy wie ktoś jak wymienić ten czujnik od parktronica z tyłu bo jeden padł i przy włączaniu wstecznego biegu jest taki pisk jak.... :wink4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Cuber - to co mam mowic do Ciebie Tato? Dziadku? bo juz nie wiem ;p

Themon - kraina wiecznych lowow to wiesz gdzie jest :) po odpaleniu streama ;p

Sedi niesety musisz targac zderzak

Opublikowano

:hi:

koledzy czy wie ktoś jak wymienić ten czujnik od parktronica z tyłu bo jeden padł i przy włączaniu wstecznego biegu jest taki pisk jak.... :wink4:

Ja ? jeśli boczne to dasz radę bez ściągania zderzaka

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,fryzjerki_strzyga_w_bikini__i_jak_tu_sie_nie_obciac_.html

Opublikowano

jarko, a tak w ogóle to nie opłaca Ci sie wziąć auta w leasing ?

bo chyba działalność masz

wtedy wrzucasz całą rate leasingową w koszty, ubezpieczenie, paliwo, naprawy itp itd i uciekasz z podatkiem

więc zamiast płacić podatek masz auto "za darmo"

Opublikowano

Witam koledzy, mieszkam w okolicy Krakowa. Mam pytanie czy znacie jakiś ogarnięty zakład w Krakowie(okolicy), który wyczyścił by mi nastawnik w pompie? W dziale Diagnostyka wrzuciłem moje logi i z tego co czytałem na forum to problem może leżeć właśnie w tym nastawniku. Orientuje się ktoś jaki to mniej więcej koszt?

Opublikowano

jarko, a tak w ogóle to nie opłaca Ci sie wziąć auta w leasing ?

bo chyba działalność masz

wtedy wrzucasz całą rate leasingową w koszty, ubezpieczenie, paliwo, naprawy itp itd i uciekasz z podatkiem

więc zamiast płacić podatek masz auto "za darmo"

Tylko jak nie będzie miał dochodów to mu je zabiorą :naughty:

Opublikowano

akurat jutro jade do katowic :) - dzieki Waski

Opublikowano

Witam koledzy, mieszkam w okolicy Krakowa. Mam pytanie czy znacie jakiś ogarnięty zakład w Krakowie(okolicy), który wyczyścił by mi nastawnik w pompie? W dziale Diagnostyka wrzuciłem moje logi i z tego co czytałem na forum to problem może leżeć właśnie w tym nastawniku. Orientuje się ktoś jaki to mniej więcej koszt?

a co sie dzieje z autem, szarpie ?

jarko, a tak w ogóle to nie opłaca Ci sie wziąć auta w leasing ?

bo chyba działalność masz

wtedy wrzucasz całą rate leasingową w koszty, ubezpieczenie, paliwo, naprawy itp itd i uciekasz z podatkiem

więc zamiast płacić podatek masz auto "za darmo"

Tylko jak nie będzie miał dochodów to mu je zabiorą :naughty:

coś za coś :wink4:

Opublikowano

akurat jutro jade do katowic :) - dzieki Waski

ja mam takie w Krakowie
Opublikowano

Tak sokolnh szarpie czasami przy przyspieszaniu. Najlepsze jest to, że jak w czasie tego docisnę but w podłogę to jest ok. Najgorzej pod obciążeniem i pod górkę.

Opublikowano

Tak sokolnh szarpie czasami przy przyspieszaniu. Najlepsze jest to, że jak w czasie tego docisnę but w podłogę to jest ok. Najgorzej pod obciążeniem i pod górkę.

stawiam na wtrysk sterujący

najpierw go podmień zanim wyczyścisz nastawnik

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.