Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro z grazu, Przemian szaleje...wymienil dzisiaj pol samochodu...

to co juz jest cały czarny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przemianos, chwal sie co wyrezałeś nowego :naughty:

Pewnie sufit czarny , bosse a trzecie to moze w końcu fotele ? :naughty:

Opublikowano
:mysli: jutro zapowiada sie fajny mecz.... :naughty:
Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

Dobranoc :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Przemianos, chwal sie co wyrezałeś nowego :naughty:

Pewnie sufit czarny , bosse a trzecie to moze w końcu fotele ? :naughty:

:) Kerczi szacun :notworthy: Jurkowi podziękuj za spanie :D

1. Nareszcie Bose działa.

2. Nareszcie będę wiedział kiedy pada i kiedy jest ciemno - czujnik zmierzchu/deszczu

3. Nareszcie będzie mnie ktoś odprowadzał do domu przez 30 sekund :D miałem z tym problem zawsze ;] - comming/leaving home

Opublikowano

:bry:

Przemian lala :good:

Opublikowano

:siema: Henie

lalala :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Pancie

Eeee nie opowiadaj bo pomogl tez bardzo :)

teraz na imprezy musisz brac kluczyki

jak bedziesz wracal to Cie doprowadzi do domu :)

[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 10:51_________________________________________________

:siema: Henie

lalala :gwizdanie:

jak tam maturzysta?? Stawiasz flaszke???

Opublikowano

Dopisany: 11 Maj 2010, 10:51_________________________________________________

:siema: Henie

lalala :gwizdanie:

jak tam maturzysta?? Stawiasz flaszke???

Hmm jak ktos chetny to mozna jutro gdzies zapic :naughty:

zdalem dzis polski na 11 :dance:

Opublikowano
  • Autor

a co to nowy system ocen jest :mysli:

Opublikowano

11pkt na 20 :decayed: ustny

Opublikowano

to chyba tak na styk prawda?

Opublikowano

6 to minimum :tongue4:

Opublikowano

eee to za***iście....to w takim razie Flaszke stawiasz

myskalem ze ponad 50% czyli wlasnie te 11pkt

[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 12:08_________________________________________________buahahaha

jaka cena z d*py:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8245612

Opublikowano

:) Kerczi szacun :notworthy: Jurkowi podziękuj za spanie :D

Nareszcie będzie mnie ktoś odprowadzał do domu przez 30 sekund :D miałem z tym problem zawsze ;] - comming/leaving home

Cześć Paniska

cominge hołme to masz w wersji de lux czyli na wleczonego :drunk: też cię odprowadzi?

Przemek sorki że was zawiodłem wiedzą ale na chwilę obceną jeszcze tak ELSY sobie nie wszczepiłem żeby strzelać kolorami kabli z głowy a na marginesie to mnie też złapaliście przy rezaniu wbiłem w końcu sobie te xenony co mi pół roku już w garażu się kurzyły miałem ich nie zakaładać bo auto ma już się iść paść do kogo innego za jakiś czas ale miałem natchnienie :kox:

Jak tam wybiera się dzisiaj ktoś na spota czy wszyscy już szaliki piorą na dzisiejszy mecz?

Może się pogoda utrzyma do wieczora troche parno i straszą burzą ale może się by udało jakiś wurst usmarzyć szkoda że nie ma siemiana bo oni sobie tam w BB z tym bardzo dobrze radzą jak leje to siemian zamyka bagażnik i do kiełbasek już nie pada i gril

Opublikowano

pewnie ze wybieramy. trzebabylo wpasc do NAS na rezanko :)

Opublikowano

:) Kerczi szacun :notworthy: Jurkowi podziękuj za spanie :D

Nareszcie będzie mnie ktoś odprowadzał do domu przez 30 sekund :D miałem z tym problem zawsze ;] - comming/leaving home

Cześć Paniska

cominge hołme to masz w wersji de lux czyli na wleczonego :drunk: też cię odprowadzi?

Przemek sorki że was zawiodłem wiedzą ale na chwilę obceną jeszcze tak ELSY sobie nie wszczepiłem żeby strzelać kolorami kabli z głowy a na marginesie to mnie też złapaliście przy rezaniu wbiłem w końcu sobie te xenony co mi pół roku już w garażu się kurzyły miałem ich nie zakaładać bo auto ma już się iść paść do kogo innego za jakiś czas ale miałem natchnienie :kox:

Jak tam wybiera się dzisiaj ktoś na spota czy wszyscy już szaliki piorą na dzisiejszy mecz?

Może się pogoda utrzyma do wieczora troche parno i straszą burzą ale może się by udało jakiś wurst usmarzyć szkoda że nie ma siemiana bo oni sobie tam w BB z tym bardzo dobrze radzą jak leje to siemian zamyka bagażnik i do kiełbasek już nie pada i gril

Tomcio to wpadnij jutro do nas do BB... Zobaczysz co to znaczy prawdziwy spot...

Bo co to za spot bez siemiana.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pewnie ze wybieramy. trzebabylo wpasc do NAS na rezanko :)

Chyba tramwajem bo mój nie miał całego przodu

ale to co galeria czy plener dzisiaj ?

[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 13:40_________________________________________________

Tomcio to wpadnij jutro do nas do BB... Zobaczysz co to znaczy prawdziwy spot...

Bo co to za spot bez siemiana.... :decayed: :decayed: :decayed:

ależ mnie teraz zawstydziłeś wiocha w tym Kraku że hej :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.