Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za kielbaske,

Tomek za poscig

i w ogole dzisiaj bylo KOXik

ciekawe gdzie ten spot był :gwizdanie: chyba pod halą bo o19.20 nikogo nie było

jeszcze nikogo nie bylo...

pozjezdzalismy sie kolo 19:30

no to k......
Opublikowano

Panowie jakby ktos potrzebowal to jest w dziale sprzedam ale nie kazdy tam zaglada

Hot Shine Tire Gel Meguiars- 2sztuki po 46zł

Meguiars Ultimate quick detailer - 1sztuka 60zł

Meguiars quick detailer - 4sztuki po 45zł

meguiars swirlX - 1sztuka+ aplikator- 61zł

meguiars gold class liquid wax + aplikator - 2 komplety- po 75ł

armor all drying towell 58x90cm - recznik z mikrofibry- 3 sztuki po 55zł

armor all microfiber wash & scrub- rekawica z mikrofibry do mycia auta - 2 sztuki po 30zł

Opublikowano

dzieki za kielbaske,

Tomek za poscig

i w ogole dzisiaj bylo KOXik

no ja też dziękuje spot był w galerii ale skonczylismy go grilem David_N nawet się z jakimś ziomalem zaczął kumplować :kox: może będzie na następnym spocie

buahahaha

"Ej ale idz juz stad bo musze chce pogadac z kolegami wiesz?!" :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Arigato wszystkim

Kerczi ty masz swoją w serii czy WIN7 ?

doradzicie gdzie w Kraku dostane w dobrych pieniążkach Motula 5W30 503.00 lub 504.00

Opublikowano
  • Autor

Arigato wszystkim

Kerczi ty masz swoją w serii czy WIN7 ?

doradzicie gdzie w Kraku dostane w dobrych pieniążkach Motula 5W30 503.00 lub 504.00

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_135zl_xcess_50501-t53467.0.html

Opublikowano

czesc wszystkim, alez wczoraj były emocje piłkarskie :kox:

Opublikowano

czesc wszystkim, alez wczoraj były emocje piłkarskie :kox:

A co się stało :mysli:
Opublikowano

czesc wszystkim, alez wczoraj były emocje piłkarskie :kox:

A co się stało :mysli:

Derby :wink4:
Opublikowano

Kerczi dzisiaj się dokładnie przyglądnąłem i ta moja folia jest jednak trochę inna od twojej ma taką mocną fakturę tych niby włókien przez co pod światło wygląda jakby to były autentycznie "nitki" i chyba bardziej mi się podoba ale jeśli cenowo ta twoja wyjdzie lepiej to okleję twoją

TS_cJ.jpgTTgFJ.jpgTTPAJ.jpgTV7Ur.jpgTVYhr.jpg

Opublikowano

Tez chce folie do oklejenia :naughty:

Opublikowano

Tomek wychodzi taniej, ale jest troche inna zreszta sam widzisz.

Ta moja jest bardziej czarna.

W serii mialem Viste z mozliwoscia upgrade do win7

Opublikowano

Tomek wychodzi taniej, ale jest troche inna zreszta sam widzisz.

Ta moja jest bardziej czarna.

W serii mialem Viste z mozliwoscia upgrade do win7

ale mi chodzi o motór :naughty:

ta moja też jest czarna jak wungiel tylko na zdjęciu tak wyszło bo te nitki dają duży refleks światła

Panowie trzeba coś powaznie pomyśleć o tej zmianie miejsca bo wczoraj chłopakow po 10 min z dachu zgonił ochroniaż czyli stało się to co mówiłem że będą nas gonić z tamtąd jak jakiś małolatów więc może darujmy sobie obciach i pomyślmy sensownie nad zmianą mijesca tak żeby się już przyjęło zanim się zrobi naprawdę ciepło stanie w środku galleri przestanie być przyjemne

Opublikowano

Tomek wychodzi taniej, ale jest troche inna zreszta sam widzisz.

Ta moja jest bardziej czarna.

W serii mialem Viste z mozliwoscia upgrade do win7

ale mi chodzi o motór :naughty:

ta moja też jest czarna jak wungiel tylko na zdjęciu tak wyszło bo te nitki dają duży refleks światła

Panowie trzeba coś powaznie pomyśleć o tej zmianie miejsca bo wczoraj chłopakow po 10 min z dachu zgonił ochroniaż czyli stało się to co mówiłem że będą nas gonić z tamtąd jak jakiś małolatów więc może darujmy sobie obciach i pomyślmy sensownie nad zmianą mijesca tak żeby się już przyjęło zanim się zrobi naprawdę ciepło stanie w środku galleri przestanie być przyjemne

jaki motór??

Mialem przez chwile win7 ale problemy z blueconnect i wrocilem do XP

Opublikowano

Twoja bunia ma ~140PS czy ją chip-owałeś

Opublikowano

aaaaaa :)

nie zakumalem.

Ma serie... :) a co troche sie zdziwiles???

Opublikowano

Chciałem się upewnić bo jak by była po chipie to bym własnie zwątpił bo widzę w opsie że tak masz poadne 140PS ale twoje 320Nm to nie moje 280Nm

Opublikowano

Chciałem się upewnić bo jak by była po chipie to bym własnie zwątpił bo widzę w opsie że tak masz poadne 140PS ale twoje 320Nm to nie moje 240Nm

ale chyba dostalem gratisa od panow z Audi bo jest jakas mocna jak na serii. Przemiana objezdzam a tez ma serie.

Mysle ze po chipsie moglbym Cie objechac...

Opublikowano

[

Mysle ze po chipsie moglbym Cie objechac...

Czyli mnie teraz już chyba rozumiesz czemu jej nie chipuje mi wystarczy to co jest wolę nie kusić losu jak trzeba to mam czym depnąć

Opublikowano

Chciałem się upewnić bo jak by była po chipie to bym własnie zwątpił bo widzę w opsie że tak masz poadne 140PS ale twoje 320Nm to nie moje 240Nm

ale chyba dostalem gratisa od panow z Audi bo jest jakas mocna jak na serii. Przemiana objezdzam a tez ma serie.

Mysle ze po chipsie moglbym Cie objechac...

Przemian z tego co pamiętam ma niezłe przeładowanie, więc jeśli tego jeszcze nie zrobił to już masz odpowiedz dlaczego go objeżdzasz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.