Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i o Waskim zapomniał :evil::polew: :polew:

Opublikowano

no i o Waskim zapomniał :evil::polew: :polew:

Robert zwracam honor :) Właśnie WĄSKI jeszcze!!! :) No!!

Opublikowano

Ale co sie dzieje? :D

Opublikowano

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

już nie przesadzaj z tą monopolizacją

poza tym nie możesz na to patrzeć tak płytko,

a co jeśli Ty i Twoja paczka za pół roku zmieni pracę, auta, albo coś się stanie, że nie będziecie przyjeżdżali ?

niestety, na spotach jest rotacja i to jest normalne

dlatego nie można być egoistą

Opublikowano

no i o Waskim zapomniał :evil::polew: :polew:

Robert zwracam honor :) Właśnie WĄSKI jeszcze!!! :) No!!

:polew: :polew:

Ale co sie dzieje? :D

:good:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 09:44_________________________________________________ :dziura:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

już nie przesadzaj z tą monopolizacją

poza tym nie możesz na to patrzeć tak płytko,

a co jeśli Ty i Twoja paczka za pół roku zmieni pracę, auta, albo coś się stanie, że nie będziecie przyjeżdżali ?

niestety, na spotach jest rotacja i to jest normalne

dlatego nie można być egoistą

Dokładnie :good:

Decydować powinni Wszyscy a nie tylko Ci co akurat w ostatnim czasie mają możliwość i przyjeźdżają na spoty...

Opublikowano

:hi:

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: :D

Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów :wink4:

Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty :wink4:

A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie :naughty: a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :D

Opublikowano

Ale macie problemy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: :D

Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów :wink4:

Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty :wink4:

A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie :naughty: a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :D

:OMG: :OMG: :OMG:

dobrze że nie ot kąt

Opublikowano

Ale macie problemy :gwizdanie:

Dokładnie :D

Ok ja spadam na pocztę wysłać moje lampy tylne ledy także jeżdżę teraz na starych piździochach przed 1 liftu :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 12:34_________________________________________________

:hi:

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: :D

Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów :wink4:

Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty :wink4:

A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie :naughty: a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :D

:OMG: :OMG: :OMG:

dobrze że nie ot kąt

Siemian to chyba ten program coś wprowadza w błąd bo jak napiszesz "od kąd" to pokazuje błąd :polew:

Opublikowano

Zluzujcie pany :wink4: jak większość chce zmian, to trzeba zrobic ankiete :przebiegly:

Opublikowano

Ale macie problemy :gwizdanie:

Dokładnie :D

Ok ja spadam na pocztę wysłać moje lampy tylne ledy także jeżdżę teraz na starych piździochach przed 1 liftu :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 12:34_________________________________________________

:hi:

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: :D

Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów :wink4:

Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty :wink4:

A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie :naughty: a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :D

:OMG: :OMG: :OMG:

dobrze że nie ot kąt

Siemian to chyba ten program coś wprowadza w błąd bo jak napiszesz "od kąd" to pokazuje błąd :polew:

bo pisze się razem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

odkąd

Opublikowano

Witam bractwo

To nie problemy tylko nasza narodowa natura a teamt trzeba jakoś rozwiązać

Ja się zgadzam z Przemkiem i uważam że raczej może powinni się w tym temacie wypowiedzieć Ci których buźki się przynajmniej raz w miesiącu widzi na spocie a nie ci niby zasłużeni co to uważają że już w pampersie w audi jeździli i teraz myślą że się im za to popiersie z brązu po obiedzie należy. Tak jak napisał Przemek jak ktoś przyjeżdża raz na kwartał to co mu k... zależy czy przejedzie 5km w jedną czy w drugą stronę więcej. Myślę że może Cuber jako moder powinien skrobnąć sobie jakąś listę osób jaką uzna za stałych bywalców i nanich temat oprzeć a nie brać pod uwagę wypowiedzi osób które się pojawiają raz na rok czy pół roku a to czy ktoś w przyszłości zmieni pracę czy samochód to jeden h.. wie co będzie jutro więc nie podchodźmy do tego w ten sposób

Opublikowano

Ale macie problemy :gwizdanie:

Dokładnie :D

Ok ja spadam na pocztę wysłać moje lampy tylne ledy także jeżdżę teraz na starych piździochach przed 1 liftu :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 12:34_________________________________________________

:hi:

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 :) Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo :) 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni:

Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie.

Taka moja dygresja

Przemian sorry ale co ty za bzdury piszesz, mówisz że ja rzadko przyjeżdżam na spoty :?: :D

Zawsze jestem gdy mam wolne od pracy a przecież jak były spoty w Niedziele to nie mogłem sobie robić każdego wolnego weekendu bo właśnie takie sklepy jak MM "żyją" z weekendów :wink4:

Także zastanów się jeszcze raz kto i ile razy uczęszcza/uczęszczał na spoty :wink4:

A co do mojej osoby to nie pisz ze byłem 2-3 razy w tym roku :shocked:Przemian powiedz mi od kąt ja jestem na forum i od kąt jeżdżę na spoty??? Ty jeszcze nie słyszałeś o forum w czasie gdy ja piłem vódkę z Hugo w wiśle - tak na marginesie :naughty: a w liście powinieneś umieścić osoby które jeżdżą od lat na spoty i często przyjeżdżają na spoty i powinni mieć zdanie co do zmiany miejsca a jeden z tej listy nie przyjeżdża na pewno regularnie, taki jeden zielony :D

:OMG: :OMG: :OMG:

dobrze że nie ot kąt

Siemian to chyba ten program coś wprowadza w błąd bo jak napiszesz "od kąd" to pokazuje błąd :polew:

bo pisze się razem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

odkąd

Fakt, tym razem masz rację :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 14:07_________________________________________________

Witam bractwo

To nie problemy tylko nasza narodowa natura a teamt trzeba jakoś rozwiązać

Ja się zgadzam z Przemkiem i uważam że raczej może powinni się w tym temacie wypowiedzieć Ci których buźki się przynajmniej raz w miesiącu widzi na spocie a nie ci niby zasłużeni co to uważają że już w pampersie w audi jeździli i teraz myślą że się im za to popiersie z brązu po obiedzie należy. Tak jak napisał Przemek jak ktoś przyjeżdża raz na kwartał to co mu k... zależy czy przejedzie 5km w jedną czy w drugą stronę więcej. Myślę że może Cuber jako moder powinien skrobnąć sobie jakąś listę osób jaką uzna za stałych bywalców i nanich temat oprzeć a nie brać pod uwagę wypowiedzi osób które się pojawiają raz na rok czy pół roku a to czy ktoś w przyszłości zmieni pracę czy samochód to jeden h.. wie co będzie jutro więc nie podchodźmy do tego w ten sposób

I tak trzeba zrobić :)

Na razie Cuber milczy w tej sprawie :naughty:

Opublikowano

Problem polega na tym że trzeba znaleść miejsce gdzie fajnie by było stanąć na świerzym powietrzu jak i można się było ewentualnie spotkać pod dachem bez jakiś ceregieli i wcześniejszych debat w stylu: "dzisaj w galerii bo leje a jakby było słońce to pod carrfoure-em na zakopiance". To musi być miejsce gdzie bez problemu będzie można wjechać w "plener" i pod dach. Dla mnie osobiście to nie ma znaczenia czy spot będzie na zakopiance w bronowicach czy h... wie gdzie jeszcze i tak mam kawałek od siebie więc nie ma to dla mnie większego znaczenia ale zbierzmy się i ustalmy coś bo się pogoda zacznie robić a my się dalej będziemy na tym pięterku kisić.

Opublikowano

to może w Jaworzu pod Bielskiem róbice spoty. Tutaj mamy fajną miejscówe.. Skoro Tomek mówi że odległość nie ma dla niego znaczenia.. :wink4: :wink4:

1.jpg

Opublikowano

to może w Jaworzu pod Bielskiem róbice spoty. Tutaj mamy fajną miejscówe.. Skoro Tomek mówi że odległość nie ma dla niego znaczenia.. :wink4: :wink4:

1.jpg

Eee jeszcze jakiś Niedźwiedź wyskoczy i wszyscy będą spier... :polew:

Opublikowano

to może w Jaworzu pod Bielskiem róbice spoty. Tutaj mamy fajną miejscówe.. Skoro Tomek mówi że odległość nie ma dla niego znaczenia.. :wink4: :wink4:

1.jpg

Mówię w granicach cywilizacji a nie III świat :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.