Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

dalej się ku.. nie dało :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie a moze Czwartki na Bora :naughty:

Wlasnie wróciłem kupe luda , pośmiac sie jest z czego :polew:

ps. Davd, Zieluch, Kerczi, Przemian dzieki za spocika

Opublikowano

Trzeniu Ty to masz fascynacje :decayed:

Opublikowano

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

dalej się ku.. nie dało :polew:

nie ważne że paliwo 20pln :decayed:

chociaż z krokusa wyszłoby 10pln :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:32_________________________________________________

Trzeniu Ty to masz fascynacje :decayed:

ale to nie ja o to pytałem , ja tylko napisałem Ci że nie odpowiedziałeś koledze :wink4:

mnie to tam gówno interesuje :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

dalej się ku.. nie dało :polew:

w Proszowicach masz :decayed:

Opublikowano

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

dalej się ku.. nie dało :polew:

w Proszowicach masz :decayed:

eeeee to lepiej , 10 minut autobusem i już na miejscu :decayed:

Opublikowano

Panowie a moze Czwartki na Bora :naughty:

Lipton, ciekawe kiedy znowu wpadną miśki i rozgonią ludzi...

Wlasnie wróciłem kupe luda , pośmiac sie jest z czego :polew:

Rozjechało się już towarzycho, dopcham się na myjkę :?:

Opublikowano

nie ważne że paliwo 20pln :decayed:

chociaż z krokusa wyszłoby 10pln :decayed:

ja mam po drodzę na w.s.i :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:34_________________________________________________

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

dalej się ku.. nie dało :polew:

w Proszowicach masz :decayed:

eeeee to lepiej , 10 minut autobusem i już na miejscu :decayed:

wodę z myjki do wiaderka i z powrotem :decayed:

Opublikowano

Panowie a moze Czwartki na Bora :naughty:

Wlasnie wróciłem kupe luda , pośmiac sie jest z czego :polew:

ps. Davd, Zieluch, Kerczi, Przemian dzieki za spocika

Cuber mogłeś napisać esa, podjechał bym :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a moze Czwartki na Bora :naughty:

Wlasnie wróciłem kupe luda , pośmiac sie jest z czego :polew:

ps. Davd, Zieluch, Kerczi, Przemian dzieki za spocika

Cuber mogłeś napisać esa, podjechał bym :gwizdanie:

odebrałeś telefon z policji?

Opublikowano

Panowie a moze Czwartki na Bora :naughty:

Lipton, ciekawe kiedy znowu wpadną miśki i rozgonią ludzi...

Wlasnie wróciłem kupe luda , pośmiac sie jest z czego :polew:

Rozjechało się już towarzycho, dopcham się na myjkę :?:

Czekaj wezmę lornetkę i zobaczę jaka jest kolejka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko, Misaki sa ale nie interweniują

Dalej Wsio zapchane wiec nie masz po co jechac, pozatym odżałuj 20 dychy i jedż na porządną myjnie :gwizdanie:

Cuber mogłeś napisać esa, podjechał bym :gwizdanie:

a po co ? :kox:

to był szybki spontan

Opublikowano

Panowie a moze Czwartki na Bora :naughty:

Wlasnie wróciłem kupe luda , pośmiac sie jest z czego :polew:

ps. Davd, Zieluch, Kerczi, Przemian dzieki za spocika

Cuber mogłeś napisać esa, podjechał bym :gwizdanie:

odebrałeś telefon z policji?

A po c**j mi on potrzebny :gwizdanie:

A tak na marginesie wszystkim wtajemniczonym, PABLO został uniewinniony :cool1::tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:39_________________________________________________

Jarko, Misaki sa ale nie interweniują

Dalej Wsio zapchane wiec nie masz po co jechac, pozatym odżałuj 20 dychy i jedż na porządną myjnie :gwizdanie:

Cuber mogłeś napisać esa, podjechał bym :gwizdanie:

a po co ? :kox:

to był szybki spontan

To bym szybko przyjechał :decayed:

Opublikowano

ja mam po drodzę na w.s.i :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:34_________________________________________________

co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska

nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min

mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane

spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie

wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma

Fak drzemy koty a widzę że chyba jesteśmy ziomale bo ja też mam do tej myjki w pobiedniku rzut beretem i potwierdzam myjka jest OK i zero luda dawniej też myłem na bora ale tam się stoi jak za mięsem w PRL-u i raczej nie funkuje jak trzeba a zwłaszcza woda nie jest zagrzana tak jak na tej co pisze sokolnh zresztą miałem kumpla co robił na bora BP i mi mówił że na początku wszystko było poustawiane jak trzeba ale potem zaczęło się sr** i dozowało tą chemię jak chciało

Opublikowano

Fajna sztuka na dobrym wypasie :kox:

Była w zakupie kontrolowanym w tvn turbo ale dużo sobie cenią za nią.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11511314

Opublikowano

kuzwa mac, jeden dzien mnie nie bylo i 10 stron spamu.

Nie mogliscie mi tego wszystkiego wyslac przez PW????

Ja tez jestem za znalezieniem miejsca gdzies w plenerze.

Moze Kryspinow :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Dalej Wsio zapchane wiec nie masz po co jechac, pozatym odżałuj 20 dychy i jedż na porządną myjnie :gwizdanie:

Proszę Cię... Codziennie jestem na myjni :rolleyes:

Moze Kryspinow :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ale urwał :kox:

Opublikowano

Dzieki za spocika pany.. :gwizdanie:

ale tego coście tutaj napisali to do soboty nie ogarne :blink: :blink: j**ani :D :D :D

Opublikowano

albo zalew w zeslawicach ;p tam sa jakies motyle czy cos podobnego ;p[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:41_________________________________________________Porshawka daje rade....

Opublikowano

Porshawka daje rade....

:slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.