Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za spocika pany.. :gwizdanie:

ale tego coście tutaj napisali to do soboty nie ogarne :blink: :blink: j**ani :D :D :D

Jak ogarniecie dzisiejszy temat to dorzućcie swoje 5 groszy :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:44_________________________________________________

Porshawka daje rade....

:slina:

albo zalew w zeslawicach ;p tam sa jakies motyle czy cos podobnego ;p[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:41_________________________________________________Porshawka daje rade....

Czarna 911 :?: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo zalew w zeslawicach ;p tam sa jakies motyle czy cos podobnego ;p[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:41_________________________________________________Porshawka daje rade....

Czarna 911 :?: :gwizdanie:

Na moje oko to nie wiem jaka ona była :decayed: aczkolwiek ów samochód za***rdala :kox:

Opublikowano

albo zalew w zeslawicach ;p tam sa jakies motyle czy cos podobnego ;p[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:41_________________________________________________Porshawka daje rade....

Czarna 911 :?: :gwizdanie:

Na moje oko to nie wiem jaka ona była :decayed: aczkolwiek ów samochód za***rdala :kox:

a może taka szara ta porszawa była turbo S?

Opublikowano

co tu się dzieje? ma ktoś jeszcze jakiś problem? :decayed:

bo zaraz idę spać i do 9:00 mnie tu nie będzie :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:55_________________________________________________no , dobrze że wszystko już ok :kox:

Dobrej nocy wszystkim życzę :evil::wink4:

Opublikowano

albo zalew w zeslawicach ;p tam sa jakies motyle czy cos podobnego ;p[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:41_________________________________________________Porshawka daje rade....

Czarna 911 :?: :gwizdanie:

Na moje oko to nie wiem jaka ona była :decayed: aczkolwiek ów samochód za***rdala :kox:

a może taka szara ta porszawa była turbo S?

Nie no grzebnieta na biturbo 650ps'ow suka :wink4:

co tu się dzieje? ma ktoś jeszcze jakiś problem? :decayed:

bo zaraz idę spać i do 9:00 mnie tu nie będzie :decayed:

macha.gif

:decayed: :decayed:

Opublikowano

mada faka niezła frania z wyrzymaczką [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 01:11_________________________________________________kolo z pod kiełbasek też z wami był :drinks:

Opublikowano

macha.gif

:polew:

Opublikowano

macha.gif

:polew:

j**any :polew:

Dobra ja muszę spadać w trasę :decayed:

Opublikowano

k**wa pójdze sie na pare piwek...wróci i 5 stronic do czytunia....

Opublikowano

ku***a pójdze sie na pare piwek...wróci i 5 stronic do czytunia....

a tu takie małe literki :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 01:56_________________________________________________No to pstryk i nie ma światła idę do lodówki może tam bedzie

Opublikowano
:bry: Pany
Opublikowano

:hi:

Trzeniu co masz do PABLA dziewczyny z naszej klasy :naughty:, ja jej nie znam :naughty:, łysi coś więcej wiedzą :naughty:.

Co do spotów to też chce mieć prawo głosu!!! Co tam że nie byłem 8 miesięcy na spocie bo zmieniłem auto, co tam że robię na zmiany i nie zawsze by się dało, będzie okazja to wpadnę. Lubię Was :decayed:. Składkę opłacam chce mieć prawo decydować!!!

Może rynek w Krzeszowicach?? :decayed: :decayed:

Tomek ty ignorancie :naughty:

Opublikowano

Porshawka daje rade....

:slina:

Ruf jest zapierdalacz :) Nie polecam na pełny żołądek :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

:siema:

Ma ktoś może jakąś fajną samotną koleżankę :?:

Bo mi się już naczynia w zlewie nie mieszczą :decayed:

Opublikowano

:siema:

Ma ktoś może jakąś fajną samotną koleżankę :?:

Bo mi się już naczynia w zlewie nie mieszczą :decayed:

Chinke sobie załatw :kox:
Opublikowano

:siema:

Ma ktoś może jakąś fajną samotną koleżankę :?:

Bo mi się już naczynia w zlewie nie mieszczą :decayed:

Chinke sobie załatw :kox:

:slina::kox:

Opublikowano
  • Autor
:siema: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 11:15_________________________________________________Panowie to wrzucajcie miejscówki nowej lokalizacji spotów, zrobimy ankiete :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.