Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::) Pijoki ;]

sie odezwał mahomet ;)

Nie wiem co Wam dali w tym plusie ale potrzepani byliście strasznie z Ojcem Dyrektorem :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chyba coś bardzo wyjątkowego bo Żabcia to nawet zapomniał że po mnie dzwonił :naughty::kox:

Opublikowano

Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadl człowek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "sp***rzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja Panią załatwię", nieznający za to słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", "największego polaka", "równego królom"...

JA SIĘ K.RWA PYTAM KTO PODMIENIŁ ZWŁOKI??!! GDZIE JEST CIAŁO KACZYŃSKIEGO??!!

Opublikowano

Hymnu to Jarek nie znal

Opublikowano
  • Autor

No chyba coś bardzo wyjątkowego bo Żabcia to nawet zapomniał że po mnie dzwonił :naughty::kox:

no pamietam że dzwoniłem :kox:

ps. dzieki za impre panowie

Opublikowano

Diablo dal rade :good: :good: :good:

Opublikowano

Diablo dal rade :good: :good: :good:

No obstukał makarona a już myślałem na początku że mu się schyli po mydełko bo go tak obściskiwał ale sobie chłopak coś w głowie wymodzil i na koniec to zrealizował

Opublikowano

:hi:

No to gasimy :decayed:

Za 4h mogę zaświecić bo do roboty trza wstać :decayed:

:hi:

Opublikowano

Dawid miło bylo wczoraj Cie zobaczyć. Postarałeś się żeby podnieść mi troszke ciśnienie... Jak tam, pewnie przygotowania do wyjazdu?

A tak w ogóle to powitał

Opublikowano

Błonazsera

:disgust: jak tak talej będzie to trzeba będzie chyba przyinwestować w kajak albo ponton oczywiście z rnsem co za pogoda

:disgust:

cześć Siemian Markowski wiesz że już mam twoją folię :naughty:

Opublikowano

Błonazsera

:disgust: jak tak talej będzie to trzeba będzie chyba przyinwestować w kajak albo ponton oczywiście z rnsem co za pogoda

:disgust:

cześć Siemian Markowski wiesz że już mam twoją folię :naughty:

jaką moją folie??

Opublikowano

Błonazsera

:disgust: jak tak talej będzie to trzeba będzie chyba przyinwestować w kajak albo ponton oczywiście z rnsem co za pogoda

:disgust:

cześć Siemian Markowski wiesz że już mam twoją folię :naughty:

jaką moją folie??

upsss..... to ty nic nie wiesz :doh1:

Opublikowano

a co mam wiedziec? :wink4:

Opublikowano

masz u Kercziego foilie ale coś podbno straciłeś zapał więc może ja ją zagospodaruje jeśli mi się temat bixen. skęrtnych zrealizuje

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

masz u Kercziego foilie ale coś podbno straciłeś zapał więc może ja ją zagospodaruje jeśli mi się temat bixen. skęrtnych zrealizuje

przecież ja nie chciałem żadnej folii...

oj Tomuś Tomuś... nie bierz tyle albo zmień dealera :decayed: :decayed:

Opublikowano

masz u Kercziego foilie ale coś podbno straciłeś zapał więc może ja ją zagospodaruje jeśli mi się temat bixen. skęrtnych zrealizuje

przecież ja nie chciałem żadnej folii...

oj Tomuś Tomuś... nie bierz tyle albo zmień dealera :decayed: :decayed:

masz u Kercziego foilie ale coś podbno straciłeś zapał więc może ja ją zagospodaruje jeśli mi się temat bixen. skęrtnych zrealizuje

przecież ja nie chciałem żadnej folii...

oj Tomuś Tomuś... nie bierz tyle albo zmień dealera :decayed: :decayed:

pali

a może to co ty wdychasz to ci wypaliło plat czołowy i stąd amnezja :kox:

nieważne zapomnij :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.