Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe, to nie ja kręciłem ten filmik. Ja siedze w pracy. Tu jest wyżej

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ku.wa mój Pasek którego kupiłem 4 dni temu utonął, żona prowadziła i oślepił nas gość stojący przed kałużą(głębokości około 1m) i wpierdoliliśmy się po maskę, w srodku woda na wysokośći siedzisk :wallbash: :wallbash:

Straż miejska stała 500m wcześniej i podziwiali stan wody w rabie, a koleś który nas oślepił powiedział ze jedzie po pomoc i spier.olił.

Ku.wa biorę sznurek i ide do lasu...

Opublikowano

nie rozumiem... jak mógł was oślepić? Laserem po oczach świecił??

Szczerze współczuje... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

dzisiaj jechalem kolo Raby i mnie zawrocili to dziwne, przykre to

Opublikowano

Od nas do krk droga zamknieta.W Zembrzycach zagrozony most :evil: Masakra z ta pogoda,ja dzis od 4 rano ratowalem sklep bo woda sie wdzierała :thumbdown:

Opublikowano

ta barka na ostatnim zdjęciu to m.in. mojego kolegi (spółkę mają). Kupili ją w Holandi (to była węglarka) w stanie raczej takim sobie.Płynęli nią ok. 3 tygodni do Krakowa ponad dwa lata ją remontowali i załatwiali pozwolenia na stałe zacumowanie i koncesje na knajpe w środu. Odstawili ją naprawdę fajnie od półtora roku im to pracuje kupe kasy w to zainwestowali (nie wspominając o kredytach) a teraz widzę że cumy napięte jak struny ciekaw jestem czy jak ją odpukać zerwie czy dadzą sobie rady z sterownością przy takim nurcie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Widze że ankieta jest za tym aby miejscówka została taka sama :naughty:

Proponuje aby tak to też zostało a jesli bedziemy mieli coś zorganizowac ( grill pas startowy itd ) to będą informacje na forum o tym lub spotkamy sie w galerii normalnie a później ruszymy w plener :decayed:

Opublikowano

:hi:

Przejeżdżałem tam dzisiaj. masakra, jeszcze trochę i woda dojdzie do mostu :wallbash:

Wczoraj żartowałem ze jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zainwestować w kajak albo ponton ale to się może naprawde co poniektórym zdarzyć co mają jakąś rzeczke koło siebie najgorsze jest to że tak ma padać nadal a to chyba nie jest jeszcze kulminacja bo jak to wszystko z gór zacznie walić do rzek to się dopiero zacznie

Opublikowano

czyzby znajomy od Barki nazywal sie Przewlocki??? ;p

Opublikowano

czyzby znajomy od Barki nazywal sie Przewlocki??? ;p

Nie ma na imię Darek więcej jak chcesz wiedzieć to tylko PW ich tam jest kilka osób poznałem parę bo w tym roku byłem tam na sylwestra ale nie pamiętam wszystkich nazwisk

tu jest wszystko http://www.projektbarka.pl/

Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim

nie jest mi do śmiechu bo moi Rodzice mieszkają 200 metrów od wałów wiślanych i juz mają ciepło

Opublikowano

Panowie moze ktos sie wypowiedziec w temacie???

Nie chodzi mi koniecznie o konkretna aukcje a o sam obiektyw?

Warto?? nie bedzie brakowalo zakresu 55-75 (w teorii to tylko pol metra roznicy)

podstawowy mam 18-55

http://allegro.pl/item1042635201_sony_75_300.html

dzieki z gory[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:00_________________________________________________

Boseron Mendo gdzies uciekl??? ;p

Opublikowano

Panowie moze ktos sie wypowiedziec w temacie???

Nie chodzi mi koniecznie o konkretna aukcje a o sam obiektyw?

Warto?? nie bedzie brakowalo zakresu 55-75 (w teorii to tylko pol metra roznicy)

podstawowy mam 18-55

http://allegro.pl/item1042635201_sony_75_300.html

dzieki z gory[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:00_________________________________________________

Boseron Mendo gdzies uciekl??? ;p

zależy jakie zdjęcia chcesz robić

Opublikowano

rozne, widoczki czasem jakis mecz, obiekty z daleka, generalnie brakuje mi zoomu

Opublikowano

do amatorskich zdjęć wystarczy :good:

Opublikowano

no pewnie ze amatorskich :)

jakbym potrzebowal do profi to pewnie bym nie zdal tego pytania :tongue4:

ale dzieki :notworthy:

Opublikowano

brakuje mu chyba stabilizacji :gwizdanie: chyba ze przeoczyłem :wink4:

Ogólnie obiektywy w tych zakresach ogniskowych są dla amatorów w zupełności wystarczające, pozostaje kwestia najważniejsza a mianowicie optyka a co do Sony to się nie wypowiem.

Pozdrawiam

Opublikowano

dzieki.

stabilizacje mam w korpusie aczkolwiek co stabilizacja w obiektywie to w obiektywie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.