Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Karol mam plastiki :tongue4:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 09:39_________________________________________________Ewakuują serwis BMW Misiak :) dzwonili abym pozabierał samochody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol mam plastiki :tongue4:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 09:39_________________________________________________Ewakuują serwis BMW Misiak :) dzwonili abym pozabierał samochody :evil:

No to nie wesoło :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie

Most Dębnicki w Krakowie został zamknięty do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez na filmiku to nie jest most Dębnicki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrrry wszystkim jak zimno

Me1IJ.jpgMe4cS.jpgMe6I0.jpgMe9c9.jpgMeebr.jpgMegGA.jpg

W każdym razie Pasek ma już wydartą tapicere do gołej blachy, nie wiem tylko co z elektroniki poszło się j.bać. No i niestety w filtrze i w intercolerze woda więc silnik też pociągnął... :( :( :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 01:12_________________________________________________

Współczuję jak masz tapicerę na wierchu to radzę wziąć szlaufa i ją dobrze wypłukać bo jak ci zaschnie z tą wodą z kałuży to mogą zostać zacieki a najlepszy do tego jest wanish oxi action do prania już nie raz czyściłem plamy tym środkiem zwłaszcza super jest do podsufitki gdzie ciężko zabrudzenia usunąć bo przeważnie zostają zacieki a ten środek jest ok (tylko nie wolno skóry itp. tym czyścić bo zniszczy).

Silnik sam zgasł jak wjechałeś w wodę bo jeśli tak to znaczy że raczej faktycznie pociągnął wodę i wtedy raczej remont bo woda się nie spręża jak powietrze :confused4: i przeważnie kończy się zgiętą korbą(ami) lub nawet pękniętą głowicą (zależy na jakich był obrotach od tego zależy spustoszenie) ale jak ty go sam zgasiłeś to prawdopodobnie nie powinno być tragedii bo żeby west chlipnął to musiała by być woda sporo ponad filtr bo tylko tamtędy mogło ci się dostać bo reszta jest szczelna ale z tego co pisałeś że woda poszła fest na maskę to raczej dobrze nie wróży.Odkręć wszystkie węże dolotowe (zobacz czy nadolocie w turbo jest jakiś nalot bo woda to pewnie tam momentalnie wyparowała , sprawdź czy na bagnecie od oleju nie ma rosy co by świadczyło że w misce też jest woda (w co wątpię) Wykręć świeczki żarowe i na jakimś cienkim śrubokręcie nawiń jakąś cienką szmatkę tylko dobrze ją umocuj i wkładaj w każdą z dziur do cylindra i patrz czy jest mokra jeśli tak to co możesz to zbierz strzykawką z jakąś cienką rurką do picia lub tą szmatką potem zalej po troszku deprasatora do paliwa (możesz wcześniej zdrowo psiknąć WD40 od wypycha wodę z zakamrków) on się połączy z resztą wody potem po kilkanaście kropel oleju silnkowego dla lepszego poślizgu jak by się okazało że się zrobił już nalot z rudego na gładzi zakręć świeczki jak chcesz jeszcze coś podsuszyć to odłącz je od głównego zasilania i zewrzyj na krótko do "+" aku tak na ok.10 sek możesz to zrobić kilka razy tak w odstępach kilkudziesięciu sek żeby się świece nie przegrzały no i zapłon ale bez odpalenia najlepiej odłącz czujnik położenia wału jak będzie normalnie kręcił bez dziwnych odgłosów to podłącz czujnik i spróbuj zapalić :no: postaraj się jak najwięcej usunąć z resztek wody bo w nich będzie najwięcej mułu. Mam nadzieję że może nie będzie ci to potrzebne.

Jeśli chodzi o elektronikę to wszystko co jest analogowe raczej powinno żyć gorzej przy układach cyfrowych one są wrażliwe na zmiany napięcia i takie zalanie mogłoby im zrobić ziazi dowiesz się za trzy cztery dni wcześniej akumulatora nie podpinaj a szczerze to nie wiem czy w taką pogode i tydzień to nie będzie za mało żeby to w środku w każdym zakamarku odparowało

:hi: :hi: :hi:

Jest se rezanko, pochwal sie Przemian eSa :)

Kerczi Coś cie tam znowu przeszczepili myślałem że to Siemian ma największego frankenstina a tu mu rosnie konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedziesz dzisiaj to sie dowiesz jak sie Basza Przemian teraz wozi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co bez klejenia???

jak tak to dorzuc do jutrzejszego zamowienia i dla mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co bez klejenia???

jak tak to dorzuc do jutrzejszego zamowienia i dla mnie :wink4:

bez :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez na filmiku to nie jest most Dębnicki :gwizdanie:

Piłsudskiego :wink4:

Kilka fotek z dzisiejszego poranka: http://picasaweb.google.pl/jarkonh/PowodzWKrakowie#

Sorkawa za jakość, ale część robiona przez szybę icara :decayed:

BTW Mam nadzieję że dzisiaj na spota nie zaśpię :rolleyes:

EDIT Dopisany: 18 Maj 2010, 13:58

Dramat ! Całe miasto zakorkowane...

i dlatego siedziesz na telefonie na forum?

Z nudow?

W korku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedziesz dzisiaj to sie dowiesz jak sie Basza Przemian teraz wozi :)

aż się boję to teraz już pewnie na kielbaski z plebsem nie pojedzie on teraz już tylko szampańskoje i kawior :beach:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 14:00_________________________________________________

Kilka fotek z dzisiejszego poranka:

fak tam na ostatnim zdjęciu to widać jakieś oszołomy woda do połowy zderzaka i dają :kox: ale skąd pod M1 coś takiego pewnie studzienkami burzowymi woda tak wyszła bo tam przecież nie ma skąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24:

os. Złocień i os. Lesisko to wyspy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24:

os. Złocień i os. Lesisko to wyspy :blink:

na Lesisku mam kumpla w zeszlym roku dostał dom w spadku na wiosnę robił remont calej elewacji i pewnie wszystko pójdzie w piz*u bo raczej ich zaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24:

os. Złocień i os. Lesisko to wyspy :blink:

na Lesisku mam kumpla w zeszlym roku dostał dom w spadku na wiosnę robił remont calej elewacji i pewnie wszystko pójdzie w piz*u bo raczej ich zaleje

Niekoniecznie zaleje, na pewno podtopi.

Boserona rodzice tam mieszkają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24:

os. Złocień i os. Lesisko to wyspy :blink:

na Lesisku mam kumpla w zeszlym roku dostał dom w spadku na wiosnę robił remont calej elewacji i pewnie wszystko pójdzie w piz*u bo raczej ich zaleje

Niekoniecznie zaleje, na pewno podtopi.

Boserona rodzice tam mieszkają...

Rozmawiałem wczoraj z jego bratem i mówił ze woda już tam jest tak że do piwnicy się nie da wejść bo cala zalana oni mieszkają gdzieś na ul. Królowej Marysienki czy jakoś tak w każdym razie blisko wału i już w poniedziałek rano taka była woda w piwnicy i wczoraj mówił że to nie ciekawie wygląda a skoro dzisiaj jest jeszcze gorzej to :confused4: a oni mają taki parterowy domek więc jak wejdzie to praktycznie w całej chałpie podłogi i ściany do remontu

Jedyne pocieszenie dla tych co i ch zaleje że to wszystko się dzieje przed latem łatwiej będzie osuszyć i przed zimą odremontować bo gdyby to było np. na jesień to przeje... mieszkać takim zawilgłym domu nie mówiąc o jakimś remoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila bylem nad wisłą przy moscie debnickim. Wczoraj wieczorem tez bylem ale to co zobaczylem dzisiaj to juz masakra, jak ta woda wali o most... mieszkam na salwatorze zaraz przy placu na stawach i sie zastanawiam czy samochodu gdzies nie odwiezc zeby go nie zalało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...