Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera zamuła w taką pogodę :disgust:

Jadę na spota A6ek, może będzie się coś działo a jutro pracuje niestety i mnie nie będzie u nas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

byłem zobaczyć jak tam stan Wisły w mogile

masakra, zaraz wrzucę zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Zabierzowie droga zamknięta, droga zalana. Paranoja co się dzieję :gwizdanie:.

sokol czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :wink4:

widze ze nie ciekawie jest w Krakowie i okolicach :(

U mnie pogoda dopisuje :>

dlatego przesylam troche promieni slonecznych ze Sztokholmu :beach:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak dzisiaj z rana większość ludzi zdecydowała się jednak nie korzystać z komunikacji miejskiej...

Wszyscy wsiedli w auta, drogi zalało i miasto się zatkało :gwizdanie:

Na Górce Narodowej ludzie spali w samochodach...

Korek był przez całe Aleje poprzez właśnie Górkę, Węgrzce, Bibice - aż strach pomyśleć gdzie był jego koniec :blink:

Zalało tunel pod Grunwaldzkim, przejazdy na Rybitwach nadal zamknięte...

Spore utrudnienia (czyt. zalana droga) na Półłanki, Lipskiej, Myśliwskiej, N.M. Panny...

Pojawiło się również sporo nowych dziur na ulicach - UWAŻAJCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się również sporo nowych dziur na ulicach - UWAŻAJCIE.

No dziś wjechałem w jedna wyrwę :kwasny: jechałem powoli ale starczyło i teraz tucze mi sie cos w prawym tylnim :wallbash:

Ostatnio jeden chłop odemnie z pracy wpadł w dziurę i urwał koło...

Miesiąc wcześniej na innej dziurze pokrzywił felgę i teraz się będzie sądził o odszkodowanie...

Nie On jeden, w ostatnim czasie słyszałem jeszcze o 3 takich przypadkach w firmie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

:hi: Witam w ten piękny poranek :cool1:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 08:14_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/ma-6-lat-a-wyglada-jak-nowy,1478657,415

prawie wszystko prawda :wink4: towar dostarczony :wink4:

mega wielkie dziękuję :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:25_________________________________________________Kamil tobie też dziekuję, uratowałeś mnie dziś, jutrozresztą też :wink4::notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S. Czym żeś ty robił te zdjęcia że takie kiepskie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Jest se rezanko, pochwal sie Przemian eSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest se rezanko, pochwal sie Przemian eSa :)

Jak Wam poszło z resztą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze male poprawki w lepsza pogode, ale generalnie Mis zjarany jak maly kaziu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem... jak mógł was oślepić? Laserem po oczach świecił??

Nie, wyjął miecz świetlny i zaczął machać.

Jechaliśmy drogą która jest 1,5 metra powyżej zakopianki, na poboczu stalo auto i jak dojeżdżaliśmy to włączyło światła, nie musze mówić jaka ogólnie jest widoczność na deszczu a jeszcze nagle jak ktoś włączy światła to jak reaguje wzrok, w każdym razie w tym miejscu gdzie on stał zaczynało się obniżenie terenu i murek trzymał wodę żenby nie wpływała na zakopiankę no i kur.a okazało się ze nie mam pakietu "amfibia". Co gorsze prowadziła zona a w na zeszły czwartek miała termin do rodzenia więc mozecie sobie wyobrazić tą histerię w aucie jak zaczęło w środku przybywać wody. Wyskoczyłem przez okno poleciałem wstecz a koleś mi mówi że przecież widziałeś że stoję, ja mówię że widział bym więcej gdyby nie włączył świateł, na co on ze skoczy po pomoc i już się więcej nie pokazał. Pojawił się za chwilę koleś który mówi że zrobił 10min wcześniej to samo co my tylko zdąrzył wrzucić wsteczny i jeszcze wyciągnał a tamten koleś już wtedy tam stał i się patrzył, jednak z ludzi to są ch.je!!

W każdym razie Pasek ma już wydartą tapicere do gołej blachy, nie wiem tylko co z elektroniki poszło się j.bać. No i niestety w filtrze i w intercolerze woda więc silnik też pociągnął... :( :( :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 01:12_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół foty robią wrażenie :shocked:

Przejebanie się jeździ w taką pogodę a dodatkowo jak się wjedzie w koleiny gdzie pełno wody na takich szerokich kapciach :kwasny:

Ciekawe czy to jakiś wałek czy faktycznie gościowi się spieszy ze sprzedażą S4 :mysli:

http://moto.allegro.pl/item1032601050_audi_s4_2_7_biturbo_quattro_265_cv_99_r_pilne.html[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 02:11_________________________________________________KERCZI zgaś potem, ja uciekam bo na rano do pracy.

Dobrej nocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat ! Całe miasto zakorkowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat ! Całe miasto zakorkowane...

i dlatego siedziesz na telefonie na forum?

Z nudow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że ankieta jest za tym aby miejscówka została taka sama :naughty:

Proponuje aby tak to też zostało a jesli bedziemy mieli coś zorganizowac ( grill pas startowy itd ) to będą informacje na forum o tym lub spotkamy sie w galerii normalnie a później ruszymy w plener :decayed:

:good:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 09:32_________________________________________________

Dramat ! Całe miasto zakorkowane...

dwie godziny jechałem dziś do pracy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...