Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema , ale mnie tu nie bylo ufff, zmiany spotów jakieś .... :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema , ale mnie tu nie bylo ufff, zmiany spotów jakieś .... :hi:

ja się w tym temacie nie odzywam :rolleyes:

fak właśnie się skapnąłem że nie podciągnąłem dwóch kabli pod poziomowanie lamp bo wyglądało że już są a teraz patrzę w elsie że to masa i idą zaraz z lampy na karoserie a wydawalo mi się że idą do kabiny w dupe je.... muszę od nowa ciągnać kable :disgust:

Opublikowano

Oj Tomcio Tomcio ale z Ciebie pierdoła.... :decayed: :decayed:

Opublikowano

Oj Tomcio Tomcio ale z Ciebie pierdoła.... :decayed: :decayed:

nie wkur.... mnie bo jak sobie pomyślę że znowu muszę się tyle gimnastykowac dla dwóch jeba.... kabelków to mi się odechciewa tego poziomowania że sobie wczesniej nie popatzrylem do tej Elsy tylko na pewniaka uderzyłem bo takie same kable były pod pokrętlem od reg. w kabinie i poszedłem w rutyne :disgust:

Opublikowano

Visca el BARCA! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Barca Campions !!!!!!!!!

Opublikowano

:hi:

:hi: Pany nie ma ktos opon 225/45/17 lato,moga byc w kiepskim stanie potrzebuje cos na dotarcie na tor :wink4:

Mam do sprzedania 2 opony w dobrym stanie ok 5-6mm w rozmiarze 215/45/R17 firmy myszlen :decayed: za 150zł

Jak coś to PW!!! :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Visca el BARCA! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Visca Catalonia :kox:

Opublikowano

:hi: Pany nie ma ktos opon 225/45/17 lato,moga byc w kiepskim stanie potrzebuje cos na dotarcie na tor :wink4:

re 050a 2 sztuki 2,5mm jedna i 5 mm druga
Opublikowano

Visca el BARCA! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Visca Catalonia :kox:

Ostatni rok Waszej radości :naughty:

Opublikowano

Ale tu cisza, co wszyscy śpią i odpoczywają przed poniedziałkowym zapier :?: :decayed:

Opublikowano

Tukan 2x 235/45/17 polowa bieznika oddam za darmo :decayed:

szkurwa woda mi sie do butow nalala.. :gwizdanie:

Opublikowano

jak ja slysze ze jakis ostatni rok....to dopiero poczatek...wiesz kto rzadzi?

Opublikowano

cześć Grzesiu

Opublikowano

:hi: Witam w ten piękny poranek :cool1:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 08:14_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/ma-6-lat-a-wyglada-jak-nowy,1478657,415

prawie wszystko prawda :wink4: towar dostarczony :wink4:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

kurcze tak wygląda rzeczka koło mnie koło domu... :shocked: :shocked:

Opublikowano

:hi:

Siemian , ładnie Ci kręci telefon :good:

Czyli mieszkasz na prawym brzegu gangesu ? :naughty:

Dziwne że jeszcze tego mostu nie zamkneli :mysli:

Opublikowano

kurcze tak wygląda rzeczka koło mnie koło domu... :shocked: :shocked:

Witam

Marek lepiej wypchnij brykę gdzieś na górkę żeby ci nie doszło do kompletu firecar - watercar chociaż wtedy mógłbyś podać przy odsprzedaży że to super wytrzymała konstrukcja nie gniotsja nie łamiotsa nie paliotsia i nieutopiotsia :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.