Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem tylko czy na ciepłym ma prawo lekko kopcić z otworu miarki oleju?

Pany gdzie dostanę lampy przednie do niego tylko jest to temat na już bo ostatnio jak pytałem o xenony to też sie ktoś chwalił że ma i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.

No raczej każdy dieselek z powiedzmy przebiegiem koło stówki coś tam ze skrzynki korbowej oddycha. W dieslu masz takie sprężanie że raczej zawsze coś się przeciśnie ale to jest do oceny subiektywnej bo to raczej jest b.minimalny "dymek" bardziej opary ale jak ci kopci na siwo to może oznaczać że w oleju jest woda która odparowywuje i daje taki efekt nie masz cappucino na bagnecie ? to by świadczyło że jest woda ale tam mogła by się dostać tylko przez odmę lub przez łożyskowanie turbiny w co nie wierzę bo wszedzie jest ciasno i tłusto (w odmie powinien być jeszcze taki filterek) więc tak szybko by nie wniknęła.

Po lampy wybrałbym się do Gliwic w niedzielę na giełdę kopidoły lubią paski więc jest tam tego od zaj.... koszt podróży to ok. 60-70zł ok1godz w jedną stronę autostradą (z Kraka nie wiem czy ci się chce z Myśl) powinieneś mieć duży wybór a koszty za podróż na pewno ci się zwórcą bo ceny są tam dużo lepsze niż u nas na używkach chyba że coś znajdziesz na allegro tu na miejscu lub pytaj może Wąski ma.

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

no i jak tam nakupiliście wczoraj tej wody z Lichenia :evil:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

no i jak tam nakupiliście wczoraj tej wody z Lichenia :evil:

nie ja stwierdzilem ze mam w d*pie...[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 17:17_________________________________________________1274204395_by_Arytmetyk_500.jpg

Opublikowano

spadłem ze stołka :polew: :polew: za***isty demot :evil:

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Prawie mnie zalało :P

W Płaszowie jest niezła masakra

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:siema: Henie ;)
Opublikowano

Kerczi może i moje jest spalone ale to przynajmniej audi...

Słyszalem że Ty swoją b7 zrobiłeś z ciquecento...

Podobno to nie Twój pierwszy projekt... Tutaj o Tobie piszą...

http://www.joemonster.org/art/14123/Honda_Subaru_Hondabaru

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

SMIECH SMIECHEM ALE NAWET MU TO WYSZLO, CIEKAWE JAK O JEZDZI

Opublikowano

:hi:

kurde firma zalana wp***u..

Opublikowano

SMIECH SMIECHEM ALE NAWET MU TO WYSZLO, CIEKAWE JAK O JEZDZI

no jak to przeczytałem to od razu pomyślałem o autach na allegro.. :decayed:

:hi:

kurde firma zalana wp***u..

Ty lepiej pisz co w Norwegii

Opublikowano

Pany a moze tak zalało kijowska :gwizdanie: bo nie mial bym wtedy zajec w weekend :kox:

Opublikowano

http://www.krakow.pl/mktv/mostdebnicki i co to za kamera jak nic nie widać teraz :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:37_________________________________________________

Pany a moze tak zalało kijowska :gwizdanie: bo nie mial bym wtedy zajec w weekend :kox:

Nie zalało :tongue4:

Chyba :decayed:

Opublikowano

czesc Kurcze u moich Rodziców w mogile niewesoło :disgust:

Opublikowano

mocno ich zalało...? :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

mocno ich zalało...? :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

na drugiej działce woda stoi , niestety przerwane wały w okolicy łęgu dają sie we znaki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.