Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie ma ktoś do sprzedania alusy w rozmiarze 18"-19" najlepiej z oponami.

Potrzebuje do A6 C6 dla znajomego.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jak Wam się podobają takie felgi do B5 :?: :mysli:

1036906840

Wezme na spota moje pierwsze alusy - może Ci się spodobają[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 00:00_________________________________________________Hm odnośnie serwera... Ilu mamy użytkowników ?? W tym momencie jest 2001PLN wplacone przez 49 userów. Co za tym idzie - średnia wpłata 40,83PLN. Jak tak dalej pójdzie to 245 użytkowników kupi serwer. Jestem za przymusową wpłatą w wysokości kwota/ilość aktywnych użytkowników. Proszę o wypowiedzi

Opublikowano

Pany, jak Wam się podobają takie felgi do B5 :?: :mysli:

1036906840

Wezme na spota moje pierwsze alusy - może Ci się spodobają

Jak 16 to mogę obejrzeć :)

Hm odnośnie serwera... Ilu mamy użytkowników ?? W tym momencie jest 2001PLN wplacone przez 49 userów. Co za tym idzie - średnia wpłata 40,83PLN. Jak tak dalej pójdzie to 245 użytkowników kupi serwer. Jestem za przymusową wpłatą w wysokości kwota/ilość aktywnych użytkowników. Proszę o wypowiedzi

Tylko i wyłącznie dobrowolna składka, nic na siłe :wink4:

Opublikowano

Pany, jak Wam się podobają takie felgi do B5 :?: :mysli:

1036906840

Wezme na spota moje pierwsze alusy - może Ci się spodobają

Jak 16 to mogę obejrzeć :)

twoje Ci sie znudzily ? :)

Opublikowano

:hi:

Pany, jak Wam się podobają takie felgi do B5 :?: :mysli:

1036906840

Ja mam te fele dla mnie oblecą ale jaj nie obrywa mają ramiona do rantów więc optycznie wyglądają na więcej niż 16" ale na mojej i tak giną na B5 może być lepszy efekt

QDC2A.jpg

Opublikowano

Pudzian daje rade :)

Opublikowano

Pudzian daje rade :)

do pudziana to jeszcze chwila :)

Opublikowano

??? kuzwa pomylilem strefy ;p

pewnie dopiero wsiadaja na samolot do smolenska ;p

Opublikowano

??? kuzwa pomylilem strefy ;p

pewnie dopiero wsiadaja na samolot do smolenska ;p

juz wysiedli ;)

Opublikowano

a Ty co nie spisz????

Opublikowano

a Ty co nie spisz????

no i co zrobiłes te oczka

Pudzian dzisiaj walczy ?

Opublikowano

a Ty co nie spisz????

no jakos nie spie ;)

Opublikowano

dzisiejsze rezanko

00d724be355dc9dcmed.jpg

f08c4b8fdcb314e1med.jpg

Opublikowano

dzisiejsze rezanko

00d724be355dc9dcmed.jpg

f08c4b8fdcb314e1med.jpg

prawie jak lexus :)

Opublikowano

hahah

prawie :)

Opublikowano

dzisiejsze rezanko

00d724be355dc9dcmed.jpg

f08c4b8fdcb314e1med.jpg

A to te ledy w DRL dales myślałem że pytałeś o postojowe i gdzie dałeś ten oporas?

Opublikowano

dzisiejsze rezanko

00d724be355dc9dcmed.jpg

f08c4b8fdcb314e1med.jpg

A to te ledy w DRL dales myślałem że pytałeś o postojowe i gdzie dałeś ten oporas?

tomuś oporas-a to on pewnie pod fotelem trzyma :)

Opublikowano

tomuś oporas-a to on pewnie pod fotelem trzyma :)

? to daleś to od malika czy nie ?

podaj nr tych pokryw bo etce do A6 nic takiego nie mogę znaleść

Opublikowano

tak od malika.

zderzaka ostatecznie nie targalem bo z makro wrocilem o 21 :/

Jest tylko jeden myk, wywala na FISie dalej dzienne :/ i nie wiem dlaczego

Opublikowano

tak od malika.

zderzaka ostatecznie nie targalem bo z makro wrocilem o 21 :/

Jest tylko jeden myk, wywala na FISie dalej dzienne :/ i nie wiem dlaczego

skoro wlozyles ledy, to pewnie trzeba jakis opornik dodac aby nie wywalalo bledu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.