Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gasimy :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie weźcie vaga we wtorek na spota, wyskoczyła mi inspekcja 1n1 i trza ją wykasować Pixi albo Kerczi :wink4:

No właśnie miałem pytać o Pixiego bo w sobotę wszczepiłem LWR i czujniki od poziomowania xenonów i trzeba mu teraz zadać wartości podstawowe i coś chyba mój kabelek się nie łączy czytałem że nie każdy potrafi zrobić tą adaptacje a Pixi ma chyba oryginał więc jak by był z kablem to byłoby super jutro jeszcze spróbuję bo znalazłem inny opis tej adaptacji a ja to robiłem trochę w inny sposób

Tomek 704

Ja chyba bede mial...

:( to masz ten co 704.1 te pierwsze z CAN-em więc chyba będzie to samo wiem że chyba Pixi ma 800..coś tam VCDS

Spadam nara bo z rańca trzeba wstać jak nie uda mi się jutro z tą adaptacją to Ci dam znać Kerczi to wziąłbyś swój na spota może jednak coś jest z moim.

ja mam 908.1 więc jakby wam nie hulało to się odezwij. Może będe w najbliższych dniach w Krk to można coś pomyśleć

Opublikowano

Dzięki wielkie Panowie, po ostatnich przygodach wreszcie jakaś nagroda. I zaczną się nieprzespane noce.

Opublikowano
:hi: witaj Grześ [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:10_________________________________________________http://www.sklepowisko.com/
Opublikowano
:hi: Witaj Robert
Opublikowano

o tym pisałem wczoraj [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:12_________________________________________________

:hi: Witaj Robert

i jak wszystko ok ?
Opublikowano
  • Autor
:siema: all
Opublikowano

SIEMA CI

Opublikowano

Karooooool, sprawdziłeś cenę wahacza :?: :gwizdanie:

Opublikowano

cene znam, jedynie musze sie utwierdzic ze to L........

Opublikowano

Dzięki wielkie Panowie, po ostatnich przygodach wreszcie jakaś nagroda. I zaczną się nieprzespane noce.

niekoniecznie :). Ja na razie z 2 tygodni odkąd jesteśmy w kompleciku w domu, mało spałem tylko jednej nocy kiedy Mała była niespokojna, a tak to wszystkie noce przespane, jest grzeczniutka, budzi się tylko na jedzenie 3-4 razy a tym zajmuje się Mama :). Tak to śpię praktycznie całą noc, tak że się nie przejmuj ;). Co prawda każde dziecko jest inne, ale nie będzie źle :good:

Opublikowano

Karooooool, sprawdziłeś cenę wahacza :?: :gwizdanie:

KONKURENCJA :evil:
Opublikowano

taaaaa na boku, mowilem Jarkowi ze jak WojtekCe mi robil zawieche to zaplacilem za wahacz dolny 145zl i Jarko mi nie wierzy ;p

co prawda byla 6 rano jak Mu to mowilem ale ja bylem trzezwy ;p

Opublikowano

Tylko zapomniał Ci dodać że firmy DACHSTEIN :decayed:

Opublikowano

taaaaa na boku, mowilem Jarkowi ze jak WojtekCe mi robil zawieche to zaplacilem za wahacz dolny 145zl i Jarko mi nie wierzy ;p

co prawda byla 6 rano jak Mu to mowilem ale ja bylem trzezwy ;p

taaaaaaaaaaaaaaa [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 14:27_________________________________________________ja ostatnio widziałem komplet za 500 zł łaczniki i drążki i wahacze
Opublikowano

od CHANA? ;p

Opublikowano

:hi: Witam

Wczoraj byłem u kolegi na grilu i pojeździłem sobie trochę po zakopiance nówką A4 B8 2.0TDI 170PS S-line fabrycznie na niskim zawiasie full wypas biała no fajna niuna :boobs:. Sam motor mnie nie podjarał bo spodziewałem się czegoś więcej po tych 170PS w stosunku do 140 czuć że się lepeij zbiera ale bez szału. Za to zawias bajka kompletnie neutralny nie napisze ile dawałem po zakopiance ale jestem pod wrażeniem. W środku plastiki to już widać że trochę chyba idą w taniość bo wydaje mi się że w B7 jest to w lepszym bardziej "tłustym" wydaniu. Ma fajny bajer z gaszeniem auta jeśli komp uznaje że turbina nie jest dostatecznie wystudzona to nie pozwoli wyłączyć silnika tak samo jak stoi się dłużej na światlach to komp gasi sam motor i sam zapala jak wciśniesz sprzęgło no i FIS jest na maxa zbajerowany ma nawet wskaźnik spalania jazdy na klimie w litrach/godzinę wczoraj trochę grzało i ten wskaźnik podawał że dodatkow spala 0,25l paliwa na 1 godzinę jazdy ogólnie auto fajne tylko spodziewałem się większej pyty pod nogą może jeszcze się nie ułożył na git

Opublikowano

Siemian nawet heble od S4 nie daly rady??

Bylo powiedziec ze chcesz wymienic zderzak od s4 i BiXY to by Ci sie zalatwilo a nie tak kombinowac ;p

Opublikowano

od CHANA? ;p

:good: wszystko jest od NIEGO :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.