Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8E0 103 927 C

8E0 103 928 C

[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 02:27_________________________________________________dalem dwa oporniki na strone

i postojowki dzialaja (nie wywalaja bledu)

a dzienne wywalaja :/[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 02:28_________________________________________________a wie ktos czy da sie wylaczyc sprawdzanie zarowek?? ale tylko ta opcje??

Bo da sie wylaczyc DIS ale wtedy nie ma nawet spalania chwilowego (jest jedynie zasieg na paliwie)

:/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i postojowki dzialaja (nie wywalaja bledu)

a dzienne wywalaja :/[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 02:28_________________________________________________a wie ktos czy da sie wylaczyc sprawdzanie zarowek?? ale tylko ta opcje??

Bo da sie wylaczyc DIS ale wtedy nie ma nawet spalania chwilowego (jest jedynie zasieg na paliwie)

:/

A dobrze podpiąłeś te oporniki one mają różne wartości większy powinien iść pod post. mniejszy pod DRL (oczywiście mowię o opornościach) nie da się wyłączyć tego testu czytałem że można przeprogramowac bordnetza wchodząc w ustawienia fabryczne zadając mu uczenia się nowych oporności(poboru prądu) poszczególnych odbiorników ale to było jakiś czas temu i nie wiem dokładnie na jakim forum to widziałem (na pewno nie tutaj)

Opublikowano

dobrze podpiete

moje auto jest jakies magiczne jakby mu czegos brakowalo :/

Opublikowano

dobrze podpiete

moje auto jest jakies magiczne jakby mu czegos brakowalo :/

No to widać masz inne żarówki niż malik i widać że te oporasy od DRL mają złą wartość i dlatego ci je bordnetz wyłącza

kołdra po mnie przyszła i pyta czemu jeszcze do niej nie idę spadam nara bo jutro walczę z LWR może będzie the end z poziomowaniem lamp i oczka będą już same gonić

Opublikowano

dobrze podpiete

moje auto jest jakies magiczne jakby mu czegos brakowalo :/

No to widać masz inne żarówki niż malik i widać że te oporasy od DRL mają złą wartość i dlatego ci je bordnetz wyłącza

kołdra po mnie przyszła i pyta czemu jeszcze do niej nie idę spadam nara bo jutro walczę z LWR może będzie the end z poziomowaniem lamp i oczka będą już same gonić

tomus nie czekasz na pudziana ? ;)

Opublikowano

Tomek t co z grillem??

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

dzisiejsze rezanko

00d724be355dc9dcmed.jpg

f08c4b8fdcb314e1med.jpg

jednak założyłeś [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 11:54_________________________________________________

tomuś oporas-a to on pewnie pod fotelem trzyma :)

? to daleś to od malika czy nie ?

podaj nr tych pokryw bo etce do A6 nic takiego nie mogę znaleść

no ale to są do A4 a Ty masz A6 takie same są :gwizdanie:
Opublikowano

Pany, jak Wam się podobają takie felgi do B5 :?: :mysli:

1036906840

Wezme na spota moje pierwsze alusy - może Ci się spodobają

Jak 16 to mogę obejrzeć :)

twoje Ci sie znudzily ? :)

Sprzedałem, za duże na Kraków :rolleyes:

Pany, jak Wam się podobają takie felgi do B5 :?: :mysli:

1036906840

Ja mam te fele dla mnie oblecą ale jaj nie obrywa mają ramiona do rantów więc optycznie wyglądają na więcej niż 16" ale na mojej i tak giną na B5 może być lepszy efekt

QDC2A.jpg

Nic z rozmiaru 16'' mi w oko za bardzo nie wpadło.

Te mi sie wydają jakoś takie nie najgorsze i dlatego sie nad nimi zastanawiam.

Dzięki za foto :good:

Opublikowano

Nic z rozmiaru 16'' mi w oko za bardzo nie wpadło.

Te mi sie wydają jakoś takie nie najgorsze i dlatego sie nad nimi zastanawiam.

Dzięki za foto :good:

4IQJA.jpg

Fele z A4 b7 2005r. Znaczki oczywiście w komplecie.

Opublikowano

:hi:

no i Pudzian, zresztą tak jak mówiliśmy zanował pierwszą porażkę :gwizdanie:

Opublikowano

siema ludziska :hi: :hi:

Kerczi jak wroce to wpadne do Ciebie na rezanko DRL'ow :naughty:

Opublikowano

30d0feabdfab4bc9med.jpg

4IQJA.jpg

Fele z A4 b7 2005r. Znaczki oczywiście w komplecie.

No, hmm :mysli:

Opublikowano

:hi: Panowie

jarko :good:

:hi:

Jarko :good:

Ja odebrałem w końcu dzisiaj swój pocisk, wsio ok, Rafał regenerowałem gdzies w wieliczce przekładnię, ale gdzie to ci dokładnie nie powiem :wink4:

Opublikowano

Mnie też wkrótce czeka regeneracja :gwizdanie:

Opublikowano

no i inter sie cieszy :disgust: byłem za niemcami w tym meczu

Opublikowano

Mnie też wkrótce czeka regeneracja :gwizdanie:

przekładni czy wątroby :naughty:
Opublikowano

Mnie też wkrótce czeka regeneracja :gwizdanie:

przekładni czy wątroby :naughty:

Wątroby :mysli: nie ma po czym :wink4: przekładnie miałem na myśli :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.