Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo ale nie martw się... Słyszałem że opracowali nowe leki... Podobno 1000x mocniejze niż Viagra.. Także wiesz pozostnie Ci tylko znaleźć jakąś niewiaste ze sporą wadą wzroku (i najlepiej żeby była niedosłysząca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:)

O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :polew: :polew::naughty::kox: :kox: :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę :polew:

tylko na szlak nie dojedziesz od długiej

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo ale nie martw się... Słyszałem że opracowali nowe leki... Podobno 1000x mocniejze niż Viagra.. Także wiesz pozostnie Ci tylko znaleźć jakąś niewiaste ze sporą wadą wzroku (i najlepiej żeby była niedosłysząca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:)

O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :polew: :polew::naughty::kox: :kox: :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę :polew:

tylko na szlak nie dojedziesz od długiej

Pablo i tak zawsze podjeźdza i mówi yyyyy yyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyy yyyy yyyyy i słyszy od Ciebie 200 :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo ale nie martw się... Słyszałem że opracowali nowe leki... Podobno 1000x mocniejze niż Viagra.. Także wiesz pozostnie Ci tylko znaleźć jakąś niewiaste ze sporą wadą wzroku (i najlepiej żeby była niedosłysząca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:)

O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :polew: :polew::naughty::kox: :kox: :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę :polew:

tylko na szlak nie dojedziesz od długiej

Pablo i tak zawsze podjeźdza i mówi yyyyy yyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyy yyyy yyyyy i słyszy od Ciebie 200 :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to i tak więcej niż Ty bierzesz :wink4::decayed:

Opublikowano

Pablo słyszałem że podrywasz tekstem: Ściągaj majty, bedziem się całować, a jak to nie działa to lecisz po dżentelmeńsku:

Zatańczym? Toć chiba ale sie spocim! Jak się spoćim to odpoczniem

Opublikowano

tak podrywa :decayed:

Opublikowano

on łapie szparki na hasło du..cysz się czy trzeba z tobą chodzić potem podwójna guma dla pewności moczy w domestosie i heja i z becikowego lipa

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kiedyś podrywał tekstem: wyjdziemy na zewnątrz?? Ale odkąd jedna mu odpowiedziała: Przeca juże szczała... przerzucił się na co innego

Opublikowano

się zagapił przy dojeżdzaniu do świateł...

wy.jpg

pewnie się Mareczku zagapiłeś na stoper ile czasu ci potrzeba na wyhamowanie ze 150 do zera :naughty:

Opublikowano

niee. Dopiero co ruszyłem i jechałem ok. 20km/h...

Opublikowano

niee. Dopiero co ruszyłem i jechałem ok. 20km/h...

taaa...... znając twoją ułańską fantazję to gość przed tobą pewnie nie miał takich cochones jak ty i uznał że się zatrzyma na czerwonym

Opublikowano

nie nie... własnie poważnie... taka głupia stłuczka... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

nie nie... własnie poważnie... taka głupia stłuczka... :confused4: :confused4: :confused4:

pas strzelił ? akordeon na belce się złożył oglądałeś to od środka ? bo z zewnątrz wygląda że lampa do kupienia reszta bez tragedi gorzej że musisz cały przód pomalować bo żaden uczciwy lakiernik ci nie zagwarantuje że w srebrnym metaliku nie będziesz miał różnicy odcienia między maską a prawym błotnikiem na lewym wpyła tak żeby na drzwi się nie musiał wpylać

Opublikowano

tak na szybko patrzyłem i wydaje się że tylko blachy są do wymiany. Błotnik, maska, lampa zderzak.

Opublikowano

tak na szybko patrzyłem i wydaje się że tylko blachy są do wymiany. Błotnik, maska, lampa zderzak.

Chcesz to wszystko wymienić bo chcesz mieć "cacy" i wir w portfelu czy to bodziec do zmiany bo ci się już taki przód znudził bo ja tu po tym zdjęciu nie widzę żeby maska i błotnik był do wymiany wygląda że nawet zderzak przyjął i wrócił trochę go opalarką podprostować pod lampą i nie ma tragedii nikt ci czujnikiem zderzka sprawdzać nie będzie a taką krawędź maski to każdy łachmyta ci powinien wyprostować nie wpominając o błotniku no chyba że musi być "nówka" nierdzewka i koszty nie ważne

Opublikowano

Fedor Emelianenko Vs. Tim Silvia

fedor vs rywal pudziana

Opublikowano

tak na szybko patrzyłem i wydaje się że tylko blachy są do wymiany. Błotnik, maska, lampa zderzak.

Chcesz to wszystko wymienić bo chcesz mieć "cacy" i wir w portfelu czy to bodziec do zmiany bo ci się już taki przód znudził bo ja tu po tym zdjęciu nie widzę żeby maska i błotnik był do wymiany wygląda że nawet zderzak przyjął i wrócił trochę go opalarką podprostować pod lampą i nie ma tragedii nikt ci czujnikiem zderzka sprawdzać nie będzie a taką krawędź maski to każdy łachmyta ci powinien wyprostować nie wpominając o błotniku no chyba że musi być "nówka" nierdzewka i koszty nie ważne

przecież idzie z AC...

Opublikowano

4 celne + trochę techniki i po sprawie :decayed:

narka Panowie :hi:

Opublikowano

błotnik się nadłamał w połowie czego tu nie widać...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.