Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no to ja wiem. Mieliśmy leasingi w róznych firmach. Spotkałem się z zapisem o ponadnormatywnym zurzyciu czy jakoś tak.. W kazdym razie chodzilo o to ze jak zdemolujesz auto to mogą Cie pociągnąc do odpowiedzialności i musisz wyrównać strate do sredniej wartosci rynkowej.

No w sumie racja. Moze sam sobie zrobie takie przejsciowki. A powiedz mi którędy prowadzi się kabel do kabiny i jak wygląda sprawa sprysków, bo tam też podobno biegnie jakiś kabel...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no to ja wiem. Mieliśmy leasingi w róznych firmach. Spotkałem się z zapisem o ponadnormatywnym zurzyciu czy jakoś tak.. W kazdym razie chodzilo o to ze jak zdemolujesz auto to mogą Cie pociągnąc do odpowiedzialności i musisz wyrównać strate do sredniej wartosci rynkowej.

No w sumie racja. Moze sam sobie zrobie takie przejsciowki. A powiedz mi którędy prowadzi się kabel do kabiny i jak wygląda sprawa sprysków, bo tam też podobno biegnie jakiś kabel...

o to mi właśnie chodzi oni ci liczą raty wkalkulowując wartość amortyzacji auta a każdy dzwon w jakiś sposób obniża jego wartość

Kable ciągniesz lewym nadkolem jak go ściągniesz to na wysokości migacza bocznego w nadkolu od strony kabiny jest taki "jeż" z przelotkami ma powypuszczane kilka takich gumowych rurek zaślepionych ucinasz koncówke i wprowadzasz kabel. [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 19:13_________________________________________________jak coś to pytaj teraz spadam na spota do chłopaków baj.... wieczorkiem ci może wyślę schemacik z elsy z pinologią tylko się przypomnij czy go chcesz

Opublikowano

pewnie że chce. To podeślij mi schematy do zwykłych swiatel i do ksenonow to sobie to poprzepinam

Opublikowano

:hi: krakowiaki

Panowie wybieram się za tydzień do Zakopca czy mam się spodziewać jakiś niespodzianek po drodze :cool1: , bo zastanawiam się czy dojadę tam spokojnie czy zostać w domu i :drunk:

Opublikowano

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

b8 czarny avant, nie trzeba długo myśleć :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: krakowiaki

Panowie wybieram się za tydzień do Zakopca czy mam się spodziewać jakiś niespodzianek po drodze :cool1: , bo zastanawiam się czy dojadę tam spokojnie czy zostać w domu i :drunk:

jest przebudowa w Libertowie zakopianki ,jedz na Skawinę i omiń to Sobie ,bo zapewne w piątek to będą korki
Opublikowano

Jarko co ma mój profil do tego co będe chciał kupić ? :mysli:

Ehh zielony... Nieważne :wink4:

EDIT Dopisany: 25 Maj 2010, 16:51

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik :wink4:

równie dobrze może nową dacie kupować :decayed:

Dacie quattro :kox:

Dacia Duster 4x4 Test :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota Panowie :good:

Opublikowano

dzięki Pany za spota

Opublikowano
  • Autor

b8 czarny avant, nie trzeba długo myśleć :gwizdanie:

że kombi i czarne to wiadome ale czy B8 to już nie koniecznie :wink4:

Opublikowano

b8 czarny avant, nie trzeba długo myśleć :gwizdanie:

że kombi i czarne to wiadome ale czy B8 to już nie koniecznie :wink4:

A6 C6?

Opublikowano
  • Autor

Mercedes E-klasa :wink4:

Opublikowano

b8 czarny avant, nie trzeba długo myśleć :gwizdanie:

że kombi i czarne to wiadome ale czy B8 to już nie koniecznie :wink4:

strzelałem :wink4:
Opublikowano
  • Autor

za duży wybór jest samochodów aby sie na coś decydowac,a tak na powaznie to zaczne szukac za jakies 2 tygodnie

Opublikowano

Dzięki za spota panowie :)

Mercedes E-klasa :wink4:

Nie wieże że merca chcesz :decayed:

Widzieliście :?: Chłop ładnie cisnął B6 przed glinami, który to przyznać się :naughty:

http://wp.tv/i,Grajewo-Poscig-za-kradzionym-audi,mid,573053,klip.html?ticaid=6a3af

Opublikowano
  • Autor

B6 2,0 benzyna :gwizdanie: Pablo znajdz cos bardziej szalonego :naughty:

Opublikowano

B6 2,0 benzyna :gwizdanie: Pablo znajdz cos bardziej szalonego :naughty:

Masz posta wyżej z Veyronem :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

B6 2,0 benzyna :gwizdanie: Pablo znajdz cos bardziej szalonego :naughty:

Masz posta wyżej z Veyronem :naughty::kox: :kox: :kox:

veyron pikuś ale nissan na końcu to miazga

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.