Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziękuję za wczorajszego :hi:

Oczywiście prosiłbym o jakiś adres i/lub nr.tel żebym mógł się jakoś tam dostać.

ul. Makuszyńskiego - nie znam numeru ani dokładnego adresu.

Wygooglaj Sobie, tam są również przeglądy rejestracyjne...

Możesz również poszukać czegoś w Swojej okolicy bo to masz na drugim końcu Krakowa.

BTW W końcu wczoraj dotarłem na spota :kox: Podziękował za miłe chwile :decayed::hi:

Jarek mówisz obok Goduli ? jeśli tak to tel.126441880 ja też do nich jeżdże już chyba od dziesięciu lat (wcześniej byli w innym miejscu) na zbieżność z różniastymi autami (z moją A6 też byłem jak ją kupiłem) i nigdy mi się nie zdarzyło żeby było coś nie tak więc polecam jeśli okolica pasi bo to jest rodzinna firma diagnostów od wielu wielu lat mają też drugi zakład w okolicach białego prądnika (niedaleko BILLI tego marketu jeśli jeszcze tak się nazywa) ale adresu nie pamiętam tam też jeździłem jak zadzwonisz na w/w. nr to ci podadzą

Siemian jak czytasz to dawaj tego mejla to ci wyślę te schematy bo zrywasz z rana człowieka a teraz kamień w wodę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na przeciw Stachury :)

Tam chyba nie ma drugiego takiego serwisu - przeglądy + geometria komputerowa.

Jerzyk, fajna ramka :?: :naughty:

2-s.jpg

Opublikowano

Na przeciw Stachury :)

Tam chyba nie ma drugiego takiego serwisu - przeglądy + geometria komputerowa.

Jerzyk, fajna ramka :?: :naughty:

2-s.jpg

Tak dokładnie naprzeciwko jest Stachura i sklep z ceramiką (płytki itp.) a oni są po sąsiedzku z tym tunerem Godulą jest po prawej stronie jeden z pierwszych gości jaki się bawił tuningowaniem aut w Krakowie a za nimi jest firma która zajmuje się wszelkiego rodzaju remontami tzn. samą przygotówką i obróbką (szlify , przetaczanie cylind. planowanie itp.) mają też sklep z tego typu duperelami ale goście sa tam od kilkudziesięciu lat i są naprawdę łebscy w tych sprawch dużo im nie trzeba tłumaczyć i są tani jak ktoś by miał jakieś problemy to też polecam.

Opublikowano

Na przeciw Stachury :)

Tam chyba nie ma drugiego takiego serwisu - przeglądy + geometria komputerowa.

Jerzyk, fajna ramka :?: :naughty:

2-s.jpg

Pozbywasz sie 2din?? :gwizdanie:
Opublikowano

Nie :no:

Wręcz przeciwnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

Zieluch sorry ze wczoraj sie nie odezwalem juz ale bylo ciut za pozno :evil:

Spoko nie ma problemu, jak coś odezwij się dzisiaj :D

Wąski pytałeś Oskara ??

pytałem podobno wysłał wczoraj :([br]Dopisany: 26 Maj 2010, 14:23_________________________________________________

1273695835_by_czarekkkkk_500.jpg

:good:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Ja pier... ale ludzie mają pomysły :wallbash:

675f011bbe40e81emed.jpg

Opublikowano
Opublikowano

Miał ktoś do czynienia z 3.2FSI Quattro ? (najlepiej w A6) jak to jeździ ? straszny pijok ?

Opublikowano

Miał ktoś do czynienia z 3.2FSI Quattro ? (najlepiej w A6) jak to jeździ ? straszny pijok ?

Słyszałem że lubi wypić jak mu się depnie ale co do awaryjności to nie było jakiś większych wad.

Gdzieś był temat o tym silniku.

Opublikowano

Ja pier... ale ludzie mają pomysły :wallbash:

675f011bbe40e81emed.jpg

a o co chodzi??

Opublikowano

O nic pingvin, o nic :gwizdanie:

Opublikowano

Ja pier... ale ludzie mają pomysły :wallbash:

675f011bbe40e81emed.jpg

a o co chodzi??

Pewnie o naklejke WOŚP :decayed:
Opublikowano

Ja pier... ale ludzie mają pomysły :wallbash:

675f011bbe40e81emed.jpg

a o co chodzi??

Pewnie o naklejke WOŚP :decayed:

Pewnie o naklejkę ale nie widać dokładnie jaka to jest :decayed:

Na felach od merola nie wygląda tak źle :)

Opublikowano

:kox:Tukan :good:

EDIT Dopisany: 26 Maj 2010, 15:24

Nie Pablo, On wygląda dramatycznie :decayed:

Opublikowano

właśnie nie wiedziałem co to za naklejka.. A ten felunek nawet fajnie wygląda...

... O Boże... podoba mi się to co Pablowi... ciekawe kiedy wpadne na pomysł żeby zamontować w aucie neony i zaczne jezdzić na blachary... :decayed::naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 15:26_________________________________________________a ja powiem więcej. Mnie się ten felunek bardzo podoba na tym aucie tylko bym go dość mocno zglebił....

Opublikowano

Tomek tutaj trochę chłopaki się rozpisali => http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39963.0.html;highlight=3+2+fsi

Nic ciekawego tu nie piszą polemizują w teorii bo żadny tym 3.2 nie jeździł mi chodzi osobiste odczucie kogoś kto ma taki motor i jeździ tym na codzień lub jego znajomy

Opublikowano

k**wa, muszę chyba trochę odpocząć od forum :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.