Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koniec tematu, każdy post dotyczący powyższej wymiany zdań będzie usuwany, problemy załatwiać przez pw...

Opublikowano

koniec tematu, każdy post dotyczący powyższej wymiany zdań będzie usuwany, problemy załatwiać przez pw...

do Fabla mamy pisać ? :decayed:

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

To podziel się z Nami Swoimi problemami :kox:

przez PW rzecz jasna :naughty:

Opublikowano

koniec tematu, każdy post dotyczący powyższej wymiany zdań będzie usuwany, problemy załatwiać przez pw...

bo co? :naughty:

Opublikowano

koniec tematu, każdy post dotyczący powyższej wymiany zdań będzie usuwany, problemy załatwiać przez pw...

do Fabla mamy pisać ? :decayed:

Ale Urwał :!: :kox::decayed:

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

To podziel się z Nami Swoimi problemami :kox:

przez PW rzecz jasna :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A gdzie się podział drugi zielony :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

zapytaj Pabla , on ogarnia wszystko :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:10_________________________________________________

A gdzie się podział drugi zielony :gwizdanie:

u Twojej Agnieszki siedzi :naughty:

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

zapytaj Pabla , on ogarnia wszystko :decayed:

Nie wszytko, Ciebie jeszcze nie ogarnąłem :decayed:

Opublikowano

koniec tematu, każdy post dotyczący powyższej wymiany zdań będzie usuwany, problemy załatwiać przez pw...

bo co? :naughty:

jajeczko :tongue4:
Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

zapytaj Pabla , on ogarnia wszystko :decayed:

Nie wszytko, Ciebie jeszcze nie ogarnąłem :decayed:

zapytaj "góry" co masz zrobić :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

Ja nie mam problemow :decayed:

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

zapytaj Pabla , on ogarnia wszystko :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:10_________________________________________________

A gdzie się podział drugi zielony :gwizdanie:

u Twojej Agnieszki siedzi :naughty:

Trzeniek moją kobitę zostaw w spokoju :decayed:

Opublikowano

koniec tematu, każdy post dotyczący powyższej wymiany zdań będzie usuwany, problemy załatwiać przez pw...

bo co? :naughty:

jajeczko :tongue4:

jak to mówi Patryk Małecki : a kim Ty kur.. śmieciu jesteś ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i nie przepraszaj na pw że musiałeś mi tak odpisać :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:12_________________________________________________

Ja nie mam problemow :decayed:

zapraszamy na spoty :decayed:

Opublikowano

Ja nie mam problemow :decayed:

każdy je ma

stolec był ?

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Nie ogarniam :decayed:

zapytaj Pabla , on ogarnia wszystko :decayed:

Nie wszytko, Ciebie jeszcze nie ogarnąłem :decayed:

zapytaj "góry" co masz zrobić :naughty::decayed::kox:

Powiedzieli żebym napuścił gracjana na Ciebie jeśli znowu przyjdziesz prosić o rabaty a później w c**ja robisz ludzi :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja nie mam problemow :decayed:

każdy je ma

stolec był ?

zainteresowania masz 1 klasa :naughty:

Opublikowano

Pablo , znowu z nią jesteś? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A o której ty Agnieszce mówisz :mysli::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.