Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my z Dawidem

to już tak oficjalnie? :naughty::decayed:

a coz sie bedziem pier**lic.

Cuber, Kerczi, Siemian - jezdzi. I powinna chodzic bo obstukalem ja flaszkami z wszystkich steron.

Kerczi - o ktorej ten paint? bo jak wieczorem kolo 19-20 to ja sie pisze.

Będe musiał nagrzać silnik to dopiero wtedy powiesz czy jezdzi... :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby się nie wyjeździł za dużo bo później będzie trzeba zadzwonić po taką lawete :decayed:

Opublikowano

my z Dawidem

to już tak oficjalnie? :naughty::decayed:

a coz sie bedziem pier**lic.

Cuber, Kerczi, Siemian - jezdzi. I powinna chodzic bo obstukalem ja flaszkami z wszystkich steron.

Kerczi - o ktorej ten paint? bo jak wieczorem kolo 19-20 to ja sie pisze.

Będe musiał nagrzać silnik to dopiero wtedy powiesz czy jezdzi... :decayed: :decayed: :decayed:

chyba kpisz :gwizdanie: chlopaki od Pabla Cie dopadna :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew::kox:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

no narka. tez spadam

Opublikowano

wypadaloby, trzymta sie :hi:

Opublikowano

ja przed chwilą dopiero dotarłem do domu po zlocie... padam

Opublikowano

Witka, David paint o 17-18 w zaleznosci czy siadzie centralna czy forum.

no to jak jezdzi to przyjezdzaj sie pochwalic klekotem :)

Opublikowano

:hi:

Kerczi , szkoda że nie później np. 19

Dużo osób pracuje jeszcze o tej godz.

Opublikowano

Jeszcze jest

http://bibainfo.pl/impreza_52018-2010-08-21,_OTWARCIE_NOWEGO_KLUBU_PLAYPLACE_Krak_w.html

też można o tym pomyśleć.

Jak chcecie karty to zarezerwować trzeba dużo wcześniej bo niedziela wieczorem jest ulubionym terminem. :)

co do kina też uważam że to lipa.zaraz każdemu będzie sie podobał inny film :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:48_________________________________________________

:hi:

Kerczi , szkoda że nie później np. 19

Dużo osób pracuje jeszcze o tej godz.

da :wink4:
Opublikowano
  • Autor

David gratki zakupu :good:

Siemka all w ten zajbisty dzionek :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dawid brawo :oklaski:

Opublikowano

Co kupił :?:

Opublikowano
  • Autor

Co kupił :?:

syrenke bosto :kox:

Opublikowano

Co kupił :?:

syrenke bosto :kox:

:thumbdown::polew:

Opublikowano

http://www.uziyada.krakow.pl/

potrzebne jest miejsce gdzie mozna by usiąść i napic chociaz coli ten zajazd jest spoko, parking fajny widok tez w niedziele nie ma korków, pewnie daleko ale moze gdzies cos podobnego blizej?

Opublikowano

Co kupił :?:

koledzy Ci nie mówili? :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

Może ten łykend też stasinda było najs :wink4:

Dawid :good:

Opublikowano

Co kupił :?:

w opisie ma B8 :naughty:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 14:26_________________________________________________

http://www.uziyada.krakow.pl/

potrzebne jest miejsce gdzie mozna by usiąść i napic chociaz coli ten zajazd jest spoko, parking fajny widok tez w niedziele nie ma korków, pewnie daleko ale moze gdzies cos podobnego blizej?

kolegę poniosło :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.