Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech zostanie niedziela

nie zmieniajcie co chwile

dzieci wychowane w chaotyczno- despotyczny sposób są najbardziej poje.ane :decayed:

rozkręci się

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no dobra zostajemy przy Niedzieli, niech ktoś ogranie banerek do pierwszego posta :cool1:

Opublikowano

Robert wiadomości do Ciebie nie dochodzą?

:wink4:
Opublikowano

Robert wiadomości do Ciebie nie dochodzą?

:wink4:

Czego mrugosz :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no dobra zostajemy przy Niedzieli, niech ktoś ogranie banerek do pierwszego posta :cool1:

zrobić baner? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no dobra zostajemy przy Niedzieli, niech ktoś ogranie banerek do pierwszego posta :cool1:

zrobić baner? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

umiesz :gwizdanie:
Opublikowano

jak nex zrobi baner to Pablo musiałby w nim wystąpić na bank :polew::wink4:nex nie rób :decayed:

Opublikowano

nex dajesz :naughty:

Opublikowano

nex dajesz :naughty:

jarko nie podpuszczaj bo na to też znajdzie sie punkt regulaminu :decayed:

Opublikowano

Jak znajdziesz to pisz na PW :wink4:

Opublikowano

to spoty robcie w knajpach zeby jakies to logicznie zorganizowane bylo i nie bylo nudno a tak to spotyka sie kilku chlopa na zimnym parkingu, stoja, stoja i stoja... po czym sie rozjezdzaja... nic poza tym :decayed:

gokarty to juz milion razy lepszy pomysl niz ten z d*py pomysl z parkingiem na ktorym nic sie nie dzieje :wink4:

grill, knajpa, ryby, grzyby, sporty wodne, zimowe... cokolwiek... nie czuje parkingowego klimatu :decayed:

Opublikowano

Coś w tym jest...

Tylko gdzie :?:

Bo ciężko trochę w KR o fajną miejscówę z jakimś parkingiem...

A chodzenie chociażby do Jeffsa w GK to trochę średni pomysł.

Opublikowano

Coś w tym jest...

Tylko gdzie :?:

Bo ciężko trochę w KR o fajną miejscówę z jakimś parkingiem...

A chodzenie chociażby do Jeffsa w GK to trochę średni pomysł.

Jak to gdzie, najlepiej w plazie na parkingu zrobić spota w okresie zimowym a później idziemy wszyscy np na bilarda/kręgle do fantasy parku który jest na miejscu, dużo osób tak robi :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no Pablo bez przesady...

Nie załapałeś za bardzo o co mi chodziło...

Opublikowano

z innej beczki moze ktoś sprawdzić nr siłownika od klapy tylnej w moim avancie bo właśnie padł i klapa sie nie zamyka :wallbash:

jakiś pechowy tydzień mam kilka rzeczy naraz sie zdup.yło i to sama elektryka :mysli:

Wąski u Ciebie dostane siłownik czy tylko ASO

Opublikowano

zalapal czy nie zalapal ale na taki spot sam bym chetnie przyjechal i zalozyl te smieszne buciki do kregli :wink4:

jak jezdzilem na spoty SR to zawsze czekalismy do ktorejs tam godziny az sie wiara zbierze i potem wdrazany byl jakis pomysl, godzinka na parkingu (ogladanie nowych pomyslow/modow) a potem ognia gdzies w miasto, zawsze ktos cos ogarnial wczesniej, no nie wiem ale raz na czas chocby do kina mozna bylo isc wieksza ekipa a wy tak gnijecie na tym parkingu i nic poza tym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale jak to przyjechac samochodem na spota a potem ognia w miasto i drinkować ? :mysli:

Opublikowano

Ale jak to przyjechac samochodem na spota a potem ognia w miasto i drinkować ? :mysli:

normalnie, kogo złapią ten fajtłapa :polew:.

A tak serio to Cuber zrobić baner? Tylko obiecaj że nie dostane ostrzeżenia :decayed:

Opublikowano

Nie no oki.

Kręgle, gokarty, kino to dobre opcje, ale żeby zaraz co week przesiadywać w fantasy parku :gwizdanie:

Można sie też tak umówic że spotykamy się w galerii, siedzimy tam godzinkę, dwie i ruszamy co tydzień gdzieś indziej.

EDIT Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:30

A tak serio to Cuber zrobić baner? Tylko obiecaj że nie dostane ostrzeżenia :decayed:

Jak Cie znam to na pewno masz już coś przygotowane :naughty:

Poka na PW :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.