Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

są fajne kręgle w hotelu wilga 3 tory i spokój mozna pogadać..... grałem tam raz. barek też jest :decayed:

mhm raczej 2 tory no chyba ze sie cosik zmienilo nie dawno :) mozna tez zagrac w bilarda i Panie za barem tez calkiem sympatyczne :naughty:

I blisko z GK :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nims dawno tam nie byłem moze po alkoholu wydawało mi sie ze są trzy :decayed:

Karty tez fajna sprawa tylko rezerwacja by sie przydała jakby co.....

Gregory dostałeś message ? [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:14_________________________________________________właśnie blisko to słuszny argument zeby nie jeździć Bóg wie ile i gdzie.... :good:

Opublikowano

Pany jak będziecie organizować wypad na karciki to ja tez sie pisze :) teraz mam troszkę więcej wolnego czasu to postaram sie zaglądnąć na spocika :naughty:

Opublikowano

jak słałeś w weekend to nie :decayed: pw też nie mam żadnego od ciebie

Opublikowano
  • Autor

Panowie , karty OK ale widzieliscie jak to wszystko wygląda ?

Spotykamy się o 20-stej. 2-3 przejazdy i wszyscy jadą do domu i raptem spot trwa na kartach 30-40 minut :gwizdanie:

Moim zdaniem powinnismy zostać w Galerii Kazimierz od 18-stej posiedziedzić z godzinkę a potem faktycznie na czas zimy można skoczyć od czasu do czasu do Fantazy park np. pograc w Bilarda czy tam kręgle.

Idzie zima a wiec i śnieg a co za tym idzie wolę poszalec gdzies samochodem niż siedziec na kreglach ale oki od czasu do czasu można skoczyć.W lecie sobie nie wyobrażam spotów w fantazy parku :gwizdanie:

Wyjscie do kina hmmmm według mnie średni pomysł do kina to można z laską , dziweczyną, żoną iść :cool1:

Opublikowano

nex, gdzie ten baner :naughty:

EDIT Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:20

Moim zdaniem powinnismy zostać w Galerii Kazimierz od 18-stej posiedziedzić z godzinkę a potem faktycznie na czas zimy można skoczyć do Fantazy park np. pograc w Bilarda czy tam kręgle.

Przecież cały czas o tym tu piszemy.

Najpierw spotkanie w GK, a później wyskok na coś ciekawego...

Wyjscie do kina hmmmm według mnie średni pomysł do kina to można z laską , dziweczyną, żoną iść :cool1:

Na film :naughty::wink4:

Opublikowano

a4-klub w kinie :> :> najlepiej za ręce na romantyczny film, popkorn i duża cola podstawa :decayed: tak to ma wyglądać? :naughty:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:22_________________________________________________

nex, gdzie ten baner :naughty:

Nie bo dostane kropka :tongue4:

Opublikowano

przedstaw projekt do oceny :decayed:

Opublikowano

Nie peniaj :naughty:

Opublikowano

jak Cuber się określi, że nie dostanę kropka to przedstawię mój projekt wypasiony jest mówię wam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak Cuber się określi, że nie dostanę kropka to przedstawię mój projekt wypasiony jest mówię wam :decayed:

najpierw pw do cenzury :decayed:

Jarko k... błagam Cię jakie Kino :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

to co mogę na chwilę wkleić? Rozmawiałem z PABLO i się godzi :naughty:

Opublikowano

:hi:

.....Popcorn mu k.... kupcie i do kina weźcie :)

Hahahaha

Ja proponuje zoo :) Przy wybiegu dla niedziedzia :) A co 2gi spocik wybieg dla Lwa :)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:39_________________________________________________Dajesz :)

Wezmę na klatę Twojego kropka :)

Opublikowano

szkoda ze nie ma kina samochodowego wtedy by kazdy siedział w swoim :a4fan: i spokój :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________spadam na bilarda :hi:

Opublikowano

Jarko k... błagam Cię jakie Kino :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Już nie przesadzaj...

Opublikowano

Cuber mogę przedstawić moją propozycję naszego banera?

Opublikowano
  • Autor

No ale Jarko k.... jak Ty sobie wyobrazasz takie wyjscie do kina ? 15 chłopa z popcornem ? No ja pier**le nie jestesmy forum miłosników kina ...... :wallbash:

Opublikowano

Nex dawaj tą fote :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber mogę przedstawić moją propozycję naszego banera?

Jesli się zgodził Pablo to okej

Opublikowano

No ale Jarko k.... jak Ty sobie wyobrazasz takie wyjscie do kina ? 15 chłopa z popcornem ? No ja pier***e nie jestesmy forum miłosników kina ...... :wallbash:

Hehehe w takim razie ja nigdy nie pojdę bo melodramaty mnie kręcą :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.