Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: A co Pablo na to? :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie coś cicho siedzi????!!!!

może mu się podoba...??? :mysli:

Opublikowano

ja też myślę że na karty można by się w niedziele wybrać

Opublikowano

:hi:

Kino to jak jakies lajzy,

cala reszta z coraz to innymi atrakcjami jest :good:

ale kuzwa Wilgii nie zniesie :decayed:

Jak ktos chetny to w srode 17 lub 18 do 20 paintball na centralnej or hotel forum. Jest juz 10 chetnych osob.

Opublikowano

Ale dajecie zmiany z tym kinem :kox:

nex ten drugi baner znacznie lepszy :good:

Opublikowano

my z Dawidem byliśmy dziś w Tychach na gokartach i myśle że pokazaliśmy Klubowi Matsjubiszi kto rządzi :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

my z Dawidem

to już tak oficjalnie? :naughty::decayed:

Opublikowano

my z Dawidem

to już tak oficjalnie? :naughty::decayed:

Nikogo nie było od nas w Buko więc sięzbliżli do siebie :) Teraz pojawia sie pytanie co siemiana sciągnęło na barierke :)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nex masz kropka bo okłamałeś zielonego, na nic się nie zgadzałem :gwizdanie:

Z tym pierwszym to dowaliłeś :decayed:

Masz wpierdól, znam adres to wyślę na Ciebie tego amanta osiedlowego u mnie i Ci zrobi z paska trabanta z 4 paskami :naughty::polew:

5c685732583fca79med.jpg

Byłem teraz na spocie A6tek to w cholere było samochodów, nie rozumiem czemu u nas jest mniej choć więcej jeździ w krk A4ek..

Opublikowano

widocznie ludzie słabi :decayed: :decayed: :decayed: My na frekwencje w BB nie narzekamy :decayed:

Opublikowano

widocznie ludzie słabi :decayed: :decayed: :decayed: My na frekwencje w BB nie narzekamy :decayed:

Ale wy nie robicie co tydzień spotów :?: :gwizdanie:

Opublikowano

to niby co ile... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to niby co ile... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Myślałem że we wsiach co 2 tygodnie robią :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano

to niby co ile... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Myślałem że we wsiach co 2 tygodnie robią :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

w sumie wcale nie dziwi mnie to że ktoś kto nie wie jakie państwa graniczą z Polską, nie wie że Bielsko jest miastem a nie wsią :decayed::naughty::polew: :polew:

Opublikowano

to niby co ile... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Myślałem że we wsiach co 2 tygodnie robią :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

w sumie wcale nie dziwi mnie to że ktoś kto nie wie jakie państwa graniczą z Polską, nie wie że Bielsko jest miastem a nie wsią :decayed::naughty::polew: :polew:

To była przenośnia pingwinie :decayed: Ale i tak to wieś :decayed: :decayed: :decayed: Bez urazy dla reszty 175 401 mieszkańców :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak tak lubisz przenośnie to trzeba było ją zastosować pare dni temu i przenieść się na zlot co by się troche wóóóódki napić :decayed:

Opublikowano

jak tak lubisz przenośnie to trzeba było ją zastosować pare dni temu i przenieść się na zlot co by się troche wóóóódki napić :decayed:

Nadrobię to w Bukowinie :gwizdanie:

A Tobie na uczczenie drugiej obecności na zlocie wybudujemy piękne iglo obok stasindy :kox::decayed:

Opublikowano

jak tak lubisz przenośnie to trzeba było ją zastosować pare dni temu i przenieść się na zlot co by się troche wóóóódki napić :decayed:

Nadrobię to w Bukowinie :gwizdanie:

A Tobie na uczczenie drugiej obecności na zlocie wybudujemy piękne iglo obok stasindy :kox::decayed:

o tak o tak.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

my z Dawidem

to już tak oficjalnie? :naughty::decayed:

a coz sie bedziem pier**lic.

Cuber, Kerczi, Siemian - jezdzi. I powinna chodzic bo obstukalem ja flaszkami z wszystkich steron.

Kerczi - o ktorej ten paint? bo jak wieczorem kolo 19-20 to ja sie pisze.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.