Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda że nie ma spotów o 19:00 to jeszcze bym zdążył was zastać po 20tej jak będę wracać z MM :)

wracał Pablo , wracał a nie wracać :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 20:26_________________________________________________nie wiem jak u Was ale u mnie na wiosce waliło dzisiaj gradem:naughty:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 20:26_________________________________________________Irko , ja mogę się wymienić za GSX-R 750 k8 :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co? znudzilo sie pchanie motoru??? :)))

Opublikowano

Trzeniek,na swoim nie mam czasu jezdzic a Ty mi drugi motor chcesz wepchnac :decayed:

Opublikowano

Czesc pany, wrocilem z Jaroslawca - caly :decayed:

Wstapilem do GK kolo chwile po 19 ale juz nikogo nie bylo :no: cos slabiutko :gwizdanie: ide na piwko see ya

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :hi:

Ale dzisiaj korki na zakopiance :wallbash: przed/za Nowym Targiem roboty drogowe i ruch wahadowy ;( :wallbash:

Opublikowano

Trzeniek,na swoim nie mam czasu jezdzic a Ty mi drugi motor chcesz wepchnac :decayed:

a kto Ci każe na nim jeździć? może stać tak samo jak Twój :decayed:

Opublikowano

czasami to nawet zapominam, ze go mam :decayed:

zbyt mala propozycja, ostatnio lubie duze, jakbys jakies e70 albo e71 mial na wymiane to dzwon, osobowki juz mnie malo kreca choc nowa piatka bym polatal ale na dobry silnik w F10 trzeba poczekac pewnie jeszcze ze dwa lata a potem nastepne trzy zeby kupic cos do 150kola :decayed:

jestem zepsuty przez 535 ;(

Opublikowano

:hi:

widze ze niedzielne spoty nie do końca sie sprawdzają...... :gwizdanie: ale to chyba wina czego innego.....

Ogruś moze byś raczył chociaż odpisać na sms-a :cool1:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Czesc pany, wrocilem z Jaroslawca - caly :decayed:

Wstapilem do GK kolo chwile po 19 ale juz nikogo nie bylo :no: cos slabiutko :gwizdanie: ide na piwko see ya

też byłem i nikogo nie było [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:45_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1672318,0,1,zarabiaja-srednio-65-tys-zl-miesiecznie,wiadomosc.html :good:

Opublikowano

:hi:

Jest tu jakiś cwaniak? :evil:

Opublikowano

:hi:

Jest tu jakiś cwaniak? :evil:

:gwizdanie: no Ty jesteś
Opublikowano

:hi:

Jest tu jakiś cwaniak? :evil:

:gwizdanie: no Ty jesteś

:oklaski: :>[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 11:23_________________________________________________to jak? spoty we wtorki? :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

to jak? spoty we wtorki? :decayed:

No jak na razie tak baner powyżej informuje :wink4:

Opublikowano

:hi:

Tyyyyy cwaniak dawaj piątaka........ :decayed:

a mie sie wydaje ze spoty powinny odbywac sie co 2 tygodnie bo co tydzień jak widać nie chce sie nikomu przyjeżdzać, przynajmniej w okresie zimowym. Latem to co innego przyjemnie sie tam stoi ale zimą lipa straszna. np w 1 i 3 niedziele , bo tak to co tydzień przyjezdza po 3 osoby a tak to by sie uzbierało moze więcej.....ankieta? :gwizdanie:

Opublikowano

Nic to nie zmieni...

Ci którym się już nie chce na spoty wbijać i tak nie zaczną na nowo jeździć...

A na pewno zacznie się mnóstwo pytań typu kiedy jest najbliższy spot :wink4:

Opublikowano

Robert wiadomości do Ciebie nie dochodzą?

Opublikowano
  • Autor

siemka,

to co zostawiamy te Wtorki ? :cool1:

baner informuje o Wtorku a nagłówek o Niedzieli :gwizdanie:

Opublikowano

Większość chciała niedzielę... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.