Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to jedziemy :good: też mam taki plan :wink4:

:good: :good: czyli za rok robimy spota w Chorwacji :cool1:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Ja za rok na Chorwację jade na przelomie Lipca i Sierpnia 3 tygodnie :kox: musze sobie odbic 2 letni brak urlopu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Chorwacja powiadacie :naughty:

Planowałem jakąś Tunezję albo Majorkę ewentualnie Hiszpanię...

Bałkany też mogą być :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z piąteczkami nie będę szalał bo ta moneta w mym portfelu najczęściej gości :kox:

Ale pomysł dobry :good:

Ja żonie kazałem oszczędzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram 5cio złotówki od 4 latach i niby nic a przez rok zawsze na wakacje się uzbiera :kox: średnio co roku 3-4tys w skarbonce są :decayed:

własnie zaczałem zbierać od 1 września 5 złotówki zobaczymy ile na wakacje przyszłe sie uzbiera.... ktoś z moich znajomych zbierał i zawsze na wakacje ma zastrzyk gotówki , to fajny sposób odkładania nie odczuwasz a kasa jest.

Za rok też planuje Chorwacje zatem moze zbierze sie większa ekipa i w drogę :kox:

Polskie Morze ma swoje uroki, dzikość natury, przyroda polska wydmy, ale niepewność pogodowa to minus.

W wakacje jednak musi świecić słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja każdą 5 odkładam, nawet jaki w sklepie wydają to się cieszę jak dziecko że będzie do skarbonki :polew: faktycznie nie czuć a składa się pokaźna sumka :wink4:

Co do słońca to właśnie jedyna wada naszego morza, jak z totkiem albo trafisz albo nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram 5cio złotówki od 4 latach i niby nic a przez rok zawsze na wakacje się uzbiera :kox: średnio co roku 3-4tys w skarbonce są :decayed:

:gwizdanie: no to nieźle ,może ja tez tak zrobię :naughty: po ile w miesiącu [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:19_________________________________________________no juz wiem nie doczytałem [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:22_________________________________________________szukam prawego ogrzewanego wkładu do lusterka :gwizdanie: może ktoś ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 08:15_________________________________________________

sokol wiem bo znajomy tez był w makarskiej i miał lampe 2 tygodnie, ale za to jodu nawdychałem hehe..... i oderwanie od pracy dobrze robi , siemian mi dzwonił ze mogłem na spota zostać bo niedaleko miałem ale juz mam dośc morza na jakiś czas.

Cuberos musze jeszcze Twoją furmanke zobaczyć..... :gwizdanie:

mówiłem jedź do chorwacji, że córeczka mała ale nie z takimi dziećmi i nie do taki krajów jeżdżą ludzie :wink4:

no ale przynajmniej będziesz wiedział gdzie jechać za rok :tongue4:

to jedziemy :good: też mam taki plan :wink4:

ja tez jade w przyszłym roku z 2-ką dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...