Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jedziemy :good: też mam taki plan :wink4:

:good: :good: czyli za rok robimy spota w Chorwacji :cool1:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jedziemy :good: też mam taki plan :wink4:

:good: :good: czyli za rok robimy spota w Chorwacji :cool1:

:good:
Opublikowano

Jutro jesteś Ty czy Sławek ?

Opublikowano

240 kuni to już bym nie uciekł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Ja za rok na Chorwację jade na przelomie Lipca i Sierpnia 3 tygodnie :kox: musze sobie odbic 2 letni brak urlopu ;(

Opublikowano

to już się grubszy wyjazd szykuje :good:

Opublikowano
  • Autor

odemnie jeszcze 3 samochody jada :decayed:

Opublikowano

odemnie jeszcze 3 samochody jada :decayed:

tak jak u mnie :good:
Opublikowano
  • Autor

no to pewnie sie z 10 uzbiera :wink4:

Opublikowano

Hehe Chorwacja powiadacie :naughty:

Planowałem jakąś Tunezję albo Majorkę ewentualnie Hiszpanię...

Bałkany też mogą być :rolleyes:

Opublikowano

mini zlot letni croatia 2011 :kox:

Opublikowano

Ja już od kwietnia kase odkładam :naughty::kox:

Opublikowano

ja zbieram 5cio złotówki od 4 latach i niby nic a przez rok zawsze na wakacje się uzbiera :kox: średnio co roku 3-4tys w skarbonce są :decayed:

Opublikowano

Nie no z piąteczkami nie będę szalał bo ta moneta w mym portfelu najczęściej gości :kox:

Ale pomysł dobry :good:

Ja żonie kazałem oszczędzać :decayed:

Opublikowano

ja zbieram 5cio złotówki od 4 latach i niby nic a przez rok zawsze na wakacje się uzbiera :kox: średnio co roku 3-4tys w skarbonce są :decayed:

własnie zaczałem zbierać od 1 września 5 złotówki zobaczymy ile na wakacje przyszłe sie uzbiera.... ktoś z moich znajomych zbierał i zawsze na wakacje ma zastrzyk gotówki , to fajny sposób odkładania nie odczuwasz a kasa jest.

Za rok też planuje Chorwacje zatem moze zbierze sie większa ekipa i w drogę :kox:

Polskie Morze ma swoje uroki, dzikość natury, przyroda polska wydmy, ale niepewność pogodowa to minus.

W wakacje jednak musi świecić słońce.

Opublikowano

No ja każdą 5 odkładam, nawet jaki w sklepie wydają to się cieszę jak dziecko że będzie do skarbonki :polew: faktycznie nie czuć a składa się pokaźna sumka :wink4:

Co do słońca to właśnie jedyna wada naszego morza, jak z totkiem albo trafisz albo nie :decayed:

Opublikowano

ja zbieram 5cio złotówki od 4 latach i niby nic a przez rok zawsze na wakacje się uzbiera :kox: średnio co roku 3-4tys w skarbonce są :decayed:

:gwizdanie: no to nieźle ,może ja tez tak zrobię :naughty: po ile w miesiącu [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:19_________________________________________________no juz wiem nie doczytałem [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:22_________________________________________________szukam prawego ogrzewanego wkładu do lusterka :gwizdanie: może ktoś ma
Opublikowano

wszyscy mają, pytanie kogo najmniej lubisz :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 08:15_________________________________________________

sokol wiem bo znajomy tez był w makarskiej i miał lampe 2 tygodnie, ale za to jodu nawdychałem hehe..... i oderwanie od pracy dobrze robi , siemian mi dzwonił ze mogłem na spota zostać bo niedaleko miałem ale juz mam dośc morza na jakiś czas.

Cuberos musze jeszcze Twoją furmanke zobaczyć..... :gwizdanie:

mówiłem jedź do chorwacji, że córeczka mała ale nie z takimi dziećmi i nie do taki krajów jeżdżą ludzie :wink4:

no ale przynajmniej będziesz wiedział gdzie jechać za rok :tongue4:

to jedziemy :good: też mam taki plan :wink4:

ja tez jade w przyszłym roku z 2-ką dzieci

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.