Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Poczęcia :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie orientuje się ktos czy ta pompa podejdzie do mojej :a4fan:??

Silnik 1.8 125 km, rok produkcji grudzien 1994. W opisie aukcji nie ma takiego samego numery pompki jaki jest na tej ktora wyciagnalem z baku wiec mam watpliwosci czy to bedzie dzialać jak nalezy

http://moto.allegro.pl/pompa-paliwa-audi-80-100-200-a4-a6-a8-s6-filtr-i1213235513.html

Opublikowano

imelvis a z jakiego powodu wymieniasz?

Ja w audi a4 1.8 T kupowałem ale ori od 1.8 i jest taka sama. Ale jak się później okazało niepotrzebnie to robiłem.

Opublikowano

imelvis a z jakiego powodu wymieniasz?

Ja w audi a4 1.8 T kupowałem ale ori od 1.8 i jest taka sama. Ale jak się później okazało niepotrzebnie to robiłem.

kupuje bo mi padła, dobrze ze odpalil na gazie i moglem do domu wrocic. Na ori nawet nie patrze bo to w h...j kosztuje, a nie mysle tym samochodem jeszcze dlugo jezdzic wiec wloze bydle co zeby tylko jezdzilo. Czemu niepotrzebnie kupiles ta pompke??

Opublikowano

słuchaj taka rada. Odepnij akumulator na 5 minut i podepnij i spróbuj wtedy zapalić na benzynie.

Opublikowano

słuchaj taka rada. Odepnij akumulator na 5 minut i podepnij i spróbuj wtedy zapalić na benzynie.

Teraz to juz pozamiatane, pompka wyciagnieta, lezy u mechanika 200km od krk i czeka az wroce do domu i sie tym zajme. nie sadze zeby to cos pomoglo. wywalilo mi bezpiecznik, wymienilem go i nic. Jak wyciagnalem pompke to ja na ostro podlaczalem do prostownika i tez nie dziala tak ze padła na bank niestesty:/

Opublikowano

a no chyba że tak. Ja za ori z demontażu dałęm bodajże 100zł, już nie pamiętam. Ja miałem objaw taki że mi przerywało przy odpalaniu, ale okazało się że to wina sterownika.

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

Opublikowano

dodam jeszcze, ze po wymienieniu bezpiecznika probowalem odpalic auto i ciagle mi palilo bezpiecznik od pompki

Opublikowano

Trudno, nastepnym razem. :wink4:

A z nowych modow to pokrzywilem fele :polew: Nie no zapomnial bym na smierc, zrobilem program u Rogala :tongue4:

Ile wysrało :naughty: :naughty: :naughty:

Wystarczajaco, nawet jak na moje walce :>

http://www.a4-klub.pl/smf/moja_b7-t32710.0.html

Opublikowano

na kasprowym śnieg , jedzie ktoś w weekend na narty? :decayed:

Opublikowano

na kasprowym śnieg , jedzie ktoś w weekend na narty? :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 00:31_________________________________________________

a no chyba że tak. Ja za ori z demontażu dałęm bodajże 100zł, już nie pamiętam. Ja miałem objaw taki że mi przerywało przy odpalaniu, ale okazało się że to wina sterownika.

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

To na dwóch naraz podpiętych radiach będziesz jeździł :?: :decayed:

Bardzo dobre :naughty:

Opublikowano

:hi: pierwszy dzień szkoły :good:

Przedszkola :kox:

Poczęcia :decayed:

nic o Tym nie wiem [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:30_________________________________________________

na kasprowym śnieg , jedzie ktoś w weekend na narty? :decayed:

ja na :wink4: na motorze :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

Rozumiem że podświetlenie z poprzedniego przekładasz :naughty:

A tak w ogóle to :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

Rozumiem że podświetlenie z poprzedniego przekładasz :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 10:45_________________________________________________

!
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
  • Autor

Federer prze uj :naughty:

siemka all

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.