Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie orientuje się ktos czy ta pompa podejdzie do mojej :a4fan:??

Silnik 1.8 125 km, rok produkcji grudzien 1994. W opisie aukcji nie ma takiego samego numery pompki jaki jest na tej ktora wyciagnalem z baku wiec mam watpliwosci czy to bedzie dzialać jak nalezy

http://moto.allegro.pl/pompa-paliwa-audi-80-100-200-a4-a6-a8-s6-filtr-i1213235513.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imelvis a z jakiego powodu wymieniasz?

Ja w audi a4 1.8 T kupowałem ale ori od 1.8 i jest taka sama. Ale jak się później okazało niepotrzebnie to robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imelvis a z jakiego powodu wymieniasz?

Ja w audi a4 1.8 T kupowałem ale ori od 1.8 i jest taka sama. Ale jak się później okazało niepotrzebnie to robiłem.

kupuje bo mi padła, dobrze ze odpalil na gazie i moglem do domu wrocic. Na ori nawet nie patrze bo to w h...j kosztuje, a nie mysle tym samochodem jeszcze dlugo jezdzic wiec wloze bydle co zeby tylko jezdzilo. Czemu niepotrzebnie kupiles ta pompke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj taka rada. Odepnij akumulator na 5 minut i podepnij i spróbuj wtedy zapalić na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj taka rada. Odepnij akumulator na 5 minut i podepnij i spróbuj wtedy zapalić na benzynie.

Teraz to juz pozamiatane, pompka wyciagnieta, lezy u mechanika 200km od krk i czeka az wroce do domu i sie tym zajme. nie sadze zeby to cos pomoglo. wywalilo mi bezpiecznik, wymienilem go i nic. Jak wyciagnalem pompke to ja na ostro podlaczalem do prostownika i tez nie dziala tak ze padła na bank niestesty:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba że tak. Ja za ori z demontażu dałęm bodajże 100zł, już nie pamiętam. Ja miałem objaw taki że mi przerywało przy odpalaniu, ale okazało się że to wina sterownika.

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, ze po wymienieniu bezpiecznika probowalem odpalic auto i ciagle mi palilo bezpiecznik od pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, nastepnym razem. :wink4:

A z nowych modow to pokrzywilem fele :polew: Nie no zapomnial bym na smierc, zrobilem program u Rogala :tongue4:

Ile wysrało :naughty: :naughty: :naughty:

Wystarczajaco, nawet jak na moje walce :>

http://www.a4-klub.pl/smf/moja_b7-t32710.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kasprowym śnieg , jedzie ktoś w weekend na narty? :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 00:31_________________________________________________

a no chyba że tak. Ja za ori z demontażu dałęm bodajże 100zł, już nie pamiętam. Ja miałem objaw taki że mi przerywało przy odpalaniu, ale okazało się że to wina sterownika.

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

To na dwóch naraz podpiętych radiach będziesz jeździł :?: :decayed:

Bardzo dobre :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: pierwszy dzień szkoły :good:

Przedszkola :kox:

Poczęcia :decayed:

nic o Tym nie wiem [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:30_________________________________________________

na kasprowym śnieg , jedzie ktoś w weekend na narty? :decayed:

ja na :wink4: na motorze :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

Rozumiem że podświetlenie z poprzedniego przekładasz :naughty:

A tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany dziś wyrwałem radio CB PRESIDENT HARRY II ASC. Dobre to radyjko? Chyba mi o nim pisaliście że OK już nie pamiętam.

Rozumiem że podświetlenie z poprzedniego przekładasz :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 10:45_________________________________________________

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...