Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

:siema:

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

Siemka, to co jutro spocik sie odbedzie, czy przeniesione juz na niedziele zgodnie z ankieta?

Opublikowano
  • Autor

Siemka, to co jutro spocik sie odbedzie, czy przeniesione juz na niedziele zgodnie z ankieta?

myśle ze sie odbędzie :naughty:

Opublikowano

No to bym przytargal swoje 4 litery :>

Opublikowano

:hi:

Cuber co Ty nie pracujesz w piątki? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Cuber co Ty nie pracujesz w piątki? :naughty:

hehhe wyjątkowo mnie nie bylo :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:decayed:

do garów!!!!!!!!!!

Opublikowano

mówisz jak showinista :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Kupiłem aku centre futere 72AH 720A i wszystko wróciło do normy, cena też bardzo dobra :)

Opublikowano

Kupiłem aku centre futere 72AH 720A i wszystko wróciło do normy, cena też bardzo dobra :)

Z ciekawości po ile chodzą takie aku? Może być PM.

Opublikowano

Kupiłem aku centre futere 72AH 720A i wszystko wróciło do normy, cena też bardzo dobra :)

Z ciekawości po ile chodzą takie aku? Może być PM.

Gość powiedział mi w sklepie że ma ten aku po 399zł, no to powiedziałem że dzwoniłem wcześniej i chce cenę z allegro tak więc kupiłem za 339zł :)

Wszędzie gdzie dzwoniłem po sklepach w krk to ten co kupiłem chodzi w granicach 400zł a w jednym sklepie powiedzieli mi 449zł :shocked:

http://moto.allegro.pl/akumulator-centra-futura-72ah-gwarancja-3-lata-i1209228161.html

Opublikowano

Kupiłem aku centre futere 72AH 720A i wszystko wróciło do normy, cena też bardzo dobra :)

Z ciekawości po ile chodzą takie aku? Może być PM.

Gość powiedział mi w sklepie że ma ten aku po 399zł, no to powiedziałem że dzwoniłem wcześniej i chce cenę z allegro tak więc kupiłem za 339zł :)

Wszędzie gdzie dzwoniłem po sklepach w krk to ten co kupiłem chodzi w granicach 400zł a w jednym sklepie powiedzieli mi 449zł :shocked:

http://moto.allegro.pl/akumulator-centra-futura-72ah-gwarancja-3-lata-i1209228161.html

:good:

Opublikowano

no i R8 :thumbdown:

Ostatnio znajomu kupił taką V10 i powiem że robi robotę :gwizdanie: Biała + carbon :>

Opublikowano

no i R8 :thumbdown:

Ostatnio znajomu kupił taką V10 i powiem że robi robotę :gwizdanie: Biała + carbon :>

No to na co czekasz, zaproś go na spota do nas ale nie w tą niedzielę bo mnie nie będzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Bartek :notworthy: za śniadanie :good: mega i za wczorajsze spotkano :good:

cała przyjemność po mojej stronie :)

Opublikowano

:hi:

Bartek :notworthy: za śniadanie :good:

cała przyjemność po mojej stronie :)

nie wiedziałem że jesteście tak blisko :decayed: :decayed: a kolacja jaka była :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Bartek :notworthy: za śniadanie :good:

cała przyjemność po mojej stronie :)

nie wiedziałem że jesteście tak blisko :decayed: :decayed: a kolacja jaka była :decayed: :decayed: :decayed:

Bo Cię będą ścigać jak nex :gwizdanie: :naughty::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.