Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Lipka z tymi niedzielami, no ale skoro taki głos większości :good:

U mnie w niedzielę będzie baaardzo ciężko :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie nie zapomnijcie o jutrzejszym Audi Show pod Galerią Kazimierz http://akcje.interia.pl/a/piknik_audi :kox:

Dzisiaj mi uciekła przed nosa prze za***ista okazja, zderzak KOMPLETNY S4 za 850zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak tylko się pojawił na allegro dostałem cynka ale dosłownie brakło 3 minut bo już jak dzwoniłem do gościa to rozmawiał z kimś kto od niego kupi w poniedziałek ten zderzak :angry:

Jak się tylko dowiem że to ktoś od nas to ma gwarantowanego bana :gwizdanie: :decayed:

http://allegro.pl/audi-s4-b5-zderzak-przod-oryginal-kompletny-i1207793040.html :ranting1: :ranting1: :rant::decayed:

Opublikowano

...Jak tylko się pojawił na allegro dostałem cynka ale dosłownie brakło 3 minut...

uuuu... któryś kolega się nie popisał... Za wolny przepływ informacji... :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

...Jak tylko się pojawił na allegro dostałem cynka ale dosłownie brakło 3 minut...

uuuu... któryś kolega się nie popisał... Za wolny przepływ informacji... :naughty::decayed: :decayed:

Nie śmiej się z niego bo on ma możliwość uciszenia Cię aż do świąt Bożego Narodzenia :decayed:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 02:25_________________________________________________Trafiłem dziś 6tke w totka czyli 15 baniek, w poniedziałek jadę do Bełtowskiego po nowego RS5 http://otomoto.pl/audi-inny-rs5-C13605966.html :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pablo, nie pij tyle :gwizdanie:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Robert na pudle :good:

Opublikowano

Uwaga przed oszustem!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155914.msg1790208#msg1790208

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:57_________________________________________________

Robert na pudle :good:

Szkoda że źle wjechał w pitstopie bo uciekło 2 miejsce ale i tak dobrze że jest podium :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zaczynamy zamarzać?

Opublikowano

:hi:

zaczynamy zamarzać?

:beksa::dontknow::cool1:

Opublikowano

:hi:

zaczynamy zamarzać?

Chyba za wcześnie coś :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 01:11_________________________________________________Panowie dziś muszę kupić nowy aku w krk, co myślicie o tym zakładzie na kobierzyńskiej :?:

Czy macie inne sprawdzone miejsca :?:

Wszystko opisałem w temacie => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3228.msg1791095#msg1791095

Założę mniejszy z Toyoty (50AH i 420A) tylko żeby podjechać do sklepu i od razu założyć nowy.

Opublikowano

:hi:

Bartek :notworthy: za śniadanie :good: mega i za wczorajsze spotkano :good:

RS4 B5 robi robotę choć ....

no i R8 :thumbdown:

Opublikowano

Bartek :notworthy: za śniadanie :good:

Nocne słuchanie muzyki i płatki z mlekiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.