Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:przebiegly:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jarko zadzwoń jak wstaniesz :wink4:

Opublikowano

:hi:

Jarko zadzwoń jak wstaniesz :wink4:

:hi:
Opublikowano

Jak na razie lista na paintball wygląda tak :

1. TrueOgre

2. Trzeniu

3. Kerczi

4. Sokół

5. Agnieszka

6. Dominik

7. Gruszka

8. Boseron

9. David_n

10. Grzeg

Robert idziesz ?

Opublikowano

chętnie ale wiesz jaką mam sytuację :) postaram się ,chętnie bym się postrzelał ,szkoda że nie sobota :evil: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 09:01_________________________________________________Bart :hi:

Opublikowano

chętnie ale wiesz jaką mam sytuację :) postaram się ,chętnie bym się postrzelał ,szkoda że nie sobota :evil:

wiem, postaraj się, miejsce masz zarezerwowane :wink4:
Opublikowano

chętnie ale wiesz jaką mam sytuację :) postaram się ,chętnie bym się postrzelał ,szkoda że nie sobota :evil: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 09:01_________________________________________________Bart :hi:

Bry

Weź młodego

Opublikowano

chętnie ale wiesz jaką mam sytuację :) postaram się ,chętnie bym się postrzelał ,szkoda że nie sobota :evil:

wiem, postaraj się, miejsce masz zarezerwowane :wink4:

:wink4:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 09:06_________________________________________________

chętnie ale wiesz jaką mam sytuację :) postaram się ,chętnie bym się postrzelał ,szkoda że nie sobota :evil: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 09:01_________________________________________________Bart :hi:

Bry

Weź młodego

i to jest pomysł :good:

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Masakra i płyń sobie takim rejsem :decayed:

Opublikowano

a tu widok z zewnątrz :decayed:

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 10:24_________________________________________________

_________________________________________________

Panowie znacie kogoś kto robi pieczątki / pracuje w takim punkcie ? chodzi o dobrego znajomego :wink4:

i jeszcze szukam przedstawiciela handlowego red bulla :decayed:

Będę wdzięczny za pomoc :wink4:

Opublikowano

:hi:

a tu widok z zewnątrz :decayed:

Ja coś podobnego (może aż tak nie bujało) przeżyłem jak płynąłem do Szwecji dobrych kilka lat temu zimą. Sztorm był 8 w skali Beauforta ludzie spadali z krzeseł w restauracji nie dało się iść korytarzem bo wydawało się że podłoga się przesówa :sick3: jak kot pół nocy masakra nie fajna sprawa.

Opublikowano

KromLajn

Opublikowano

KromLajn

Taki jak z Twojego podpisu ale ten ma dodatkowo chrom wokół przednich lamp :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

:hi:

a tu widok z zewnątrz :decayed:

Ja coś podobnego (może aż tak nie bujało) przeżyłem jak płynąłem do Szwecji dobrych kilka lat temu zimą. Sztorm był 8 w skali Beauforta ludzie spadali z krzeseł w restauracji nie dało się iść korytarzem bo wydawało się że podłoga się przesówa :sick3: jak kot pół nocy masakra nie fajna sprawa.

z :sick3: faktycznie nieciekawie ale ogólnie przeżycie :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

a tu widok z zewnątrz :decayed:

Ja coś podobnego (może aż tak nie bujało) przeżyłem jak płynąłem do Szwecji dobrych kilka lat temu zimą. Sztorm był 8 w skali Beauforta ludzie spadali z krzeseł w restauracji nie dało się iść korytarzem bo wydawało się że podłoga się przesówa :sick3: jak kot pół nocy masakra nie fajna sprawa.

z :sick3: faktycznie nieciekawie ale ogólnie przeżycie :kox: :kox: :kox:

Taaaa....... tym bardziej że dwa tygodnie wcześniej byłe na premierze "Tytanica" więc uczucia były mieszane jak to co zostawialem w umywalce :sick3:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dobrze że nie byłeś przy okazji po jakiś grzybkach bo wtedy to już wogóle byś ześwirował :kox:
Opublikowano

:hi:

a tu widok z zewnątrz :decayed:

Ja coś podobnego (może aż tak nie bujało) przeżyłem jak płynąłem do Szwecji dobrych kilka lat temu zimą. Sztorm był 8 w skali Beauforta ludzie spadali z krzeseł w restauracji nie dało się iść korytarzem bo wydawało się że podłoga się przesówa :sick3: jak kot pół nocy masakra nie fajna sprawa.

dlatego ja się boje pływać :) dramat [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 14:59_________________________________________________

smutny widok
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.