Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szybka Piłka,

niedziela paintball na centralnej od 17:00 do 20:00

jest tam już grupa 10 osób, więc fajnie gdyby od nas zebrało się też minimum 10 osób. Dzwoniłem do gościa i mówił że spokojnie nawet 35 może być w sumie bo hala duża, także max limit miejsc od nas to jakieś 25 osób. Dzisiaj wieczorem wysyłam maila do gościa z ilością osób więc dopisujcie się do listy :decayed:

szczegóły : http://www.rywalizacja.com.pl/hala.php

1. TrueOgre

2. Trzeniu

3. Kerczi

4. Sokół

5...

to dopiszcie jeszcze mnie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to mój znajomy , ile Ci powiedział? zapytam o rabat

http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1192059510&ref=ts[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 14:14_________________________________________________dopisz jeszcze Agnieszkę i Dominika

Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć,

Tylko jak to pokręcać itd?

Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam?

Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?

Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć,

Tylko jak to pokręcać itd?

Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam?

Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?

było na forum o tym pełno informacji, zapytaj siemiana On u siebie montował podłokietnik. wystarczy kliknąć :szukaj::decayed:

Ogruś mnie dopisz do listy na niedziele, skopie Wam dupska :naughty:

Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć,

Tylko jak to pokręcać itd?

Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam?

Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?

kup sobie taki na 6 wkrętów :decayed:

http://allegro.pl/podlokietnik-lux-octavia-fabia-passat-golf-gratis-i1206002375.html

Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć,

Tylko jak to pokręcać itd?

Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam?

Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?

kup sobie taki na 6 wkrętów :decayed:

http://allegro.pl/podlokietnik-lux-octavia-fabia-passat-golf-gratis-i1206002375.html

Nie dzięki :) albo robię tak, żeby wyglądało jak fabryka albo nie robię wcale :decayed:

Opublikowano

nex kupił, zamontował, przetestował i teraz poleca...

Może warto by się zastanowić :mysli:

Opublikowano

nex zamówił specjalną wesje z wieszakiem na kapelusz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________... oczywiście zapasowy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nex zamówił specjalną wesje z wieszakiem na kapelusz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________... oczywiście zapasowy :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć,

Tylko jak to pokręcać itd?

Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam?

Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?

kup sobie taki na 6 wkrętów :decayed:

http://allegro.pl/podlokietnik-lux-octavia-fabia-passat-golf-gratis-i1206002375.html

Na forum pasata chłopaki lubią wypas :gwizdanie:

A tak wogóle bry :hi:

Opublikowano

co Wy chcecie przecież siemian ma podobny :decayed:

Opublikowano

siemian słyszałem że dostałeś propozycję do filmu BATMAN FOREVER

siemian.jpg

Opublikowano

Widze nex że ogarniasz PS'a :naughty:

Z tym pingwinem się jednak trochę już spóźniłeś :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siemian słyszałem że dostałeś propozycję do filmu BATMAN FOREVER

siemian.jpg

j**any :kox: :kox:

Szybka Piłka,

niedziela paintball na centralnej od 17:00 do 20:00

jest tam już grupa 10 osób, więc fajnie gdyby od nas zebrało się też minimum 10 osób. Dzwoniłem do gościa i mówił że spokojnie nawet 35 może być w sumie bo hala duża, także max limit miejsc od nas to jakieś 25 osób. Dzisiaj wieczorem wysyłam maila do gościa z ilością osób więc dopisujcie się do listy :decayed:

szczegóły : http://www.rywalizacja.com.pl/hala.php

1. TrueOgre

2. Trzeniu

3. Kerczi

4. Sokół

5. Agnieszka

6. Dominik

7. Gruszka

8. Boseron

pisz mnie tam Ogrowy, nie moge powiedziec ze na 100% ale zrobie wszystko zeby byc :decayed:

Opublikowano

Chłopaki robimy dzisiaj minispontana na kiełbaskach :?:

Bo na Bora Komorowskiego nie ma sensu jechać :mysli:

Ja i Dawid, piszemy się.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:00_________________________________________________Jak coś to pewnie koło 22:00 byśmy się zgadali :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez wpadne na chwile :)

Opublikowano
  • Autor

Jak sie zbierze więcej osób to i tez sie zjawie pod halą na kiełbasce :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez wpadne na chwile :)

:good:

No to mamy już dwie B5ki i dwie B8ki bo Cuber podjedzie :>

Opublikowano

ja moze tez kolo 22 wpadne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.