Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehhe wstałem już o 7-40 :naughty: bedziesz w GK ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzień dobry :>

Opublikowano

Boseron ten kawał dedykuje wszystkim policjantom: :decayed: :decayed: :decayed:

Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku.

- Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy.

Mąż wchodzi i pyta:

- Gdzie on jest?

- Kto?

- Twój kochanek.

- Tu nikogo nie ma.

- Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę.

Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi:

- Tu też nikogo nie ma.

hej Złota :) :)

Opublikowano

hehhe wstałem już o 7-40 :naughty: bedziesz w GK ?

Będę ;)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 10:45_________________________________________________

dzień dobry :>

:hi::evil:

Opublikowano

za***iste podejście Panowie, najpierw przez kilka stron toczycie pianę żeby organozować jakieś dodatkowe atrakcje na spotach itp. a jak coś się zorganizuje to nagle się okazuje że część osób się wypina i jedzie sobie normalnie do galerii :thumbdown:

jak zawsze organizacja na plus, i po staremu każdy sobie...

Opublikowano

:hi:

Boseron ten kawał dedykuje wszystkim policjantom: :decayed: :decayed: :decayed:

Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku.

- Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy.

Mąż wchodzi i pyta:

- Gdzie on jest?

- Kto?

- Twój kochanek.

- Tu nikogo nie ma.

- Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę.

Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi:

- Tu też nikogo nie ma.

Dobre :polew:

Opublikowano

za***iste podejście Panowie, najpierw przez kilka stron toczycie pianę żeby organozować jakieś dodatkowe atrakcje na spotach itp. a jak coś się zorganizuje to nagle się okazuje że część osób się wypina i jedzie sobie normalnie do galerii :thumbdown:

jak zawsze organizacja na plus, i po staremu każdy sobie...

może to jest związane z kosztami takich zabaw? Przecież nie każdy może sobie na to pozwolić co tydzień, więc nigdy nie będzie 100% ludzi zgodnych :wink4:. Tak mi się wydaje

Opublikowano

to jest jasne, ale zapewniam Cie że nie to jest powodem nieobecności niektórych :wink4:

Opublikowano

Nie wiem skąd znowu wziął się temat o organizowaniu paintball'a w czasie spota, to jest osobna rozrywka która powinna być organizowana np w inny dzień, kto będzie chciał to wtedy się deklaruje i robi listę ale nie w czasie spota :!:

Chłopaki może chcą podjechać na spota i pogadać o autach itd itp, natomiast temat poruszany wcześniej o zmianie miejsca spotów w okresie zimowym i ewentualnie ich uatrakcyjnieniu to można było iść pograć w bilarda czy kręgle w fantasy park w plazie.

A tak z innej beczki popłakałem się jak chłopaki zaczęli nawijać o EVO Poźka :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157065.0

Opublikowano

Pablo ...... a zresztą nic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za***iste podejście Panowie, najpierw przez kilka stron toczycie pianę żeby organozować jakieś dodatkowe atrakcje na spotach itp. a jak coś się zorganizuje to nagle się okazuje że część osób się wypina i jedzie sobie normalnie do galerii :thumbdown:

jak zawsze organizacja na plus, i po staremu każdy sobie...

Nagle wyskakujesz z opcją strzelania ( pisałem dużo wcześniej że nie idę bo moze chłopaki z KCH wpadną na spota ) i teraz pretensje ze część osób nie idzie a moze nie każdy ma ochote iść i to w porze spota ?

Rozmawialismy na ten temat na forum i było uzgodnione że spotykamy sie w galerii a później coś można robić.....

Opublikowano

jasne Grześ, tylko nie nagle to po pierwsze, po drugie nie ja wyskakuje bo to nie ja pisałem że stanie na parkingu jest bez sensu tak w woli wyjasnienia.

koniec tematu z mojej strony.

Opublikowano
  • Autor

Było napisane i poczęści ustalone tak ,że spotykamy sie na parkingu o 18-stej w GK a dopiero później można gdzies uderzyć jak coś :cool1:

Opublikowano

Witka Panie i Panowie

Opublikowano

No to oglądamy Kubice :kox:

Opublikowano

Ciekawe jak mu pójdzie :cool1:

Gdyby ktoś jednak jeszcze chciał wpaść na painball to są narazie 24 osoby , 10 jeszcze spokojnie się zmieści :good:

Opublikowano

:hi:

właśnie Ogr ma racje, przecież nie od wczoraj umawiamy sie na strzelanke.....rozmawialiśmy o tym przez kilka stron :gwizdanie:

nie zawsze można akurat tak zarezerwować hale żeby czekała akurat jak My chcemy po spocie..... czasem trzeba sie dostosować godzinowo ....

ja też mam dziś urwanie gitary ale skoro sie zobowiązałem to sie nie wycofuje :evil:

to w końcu kto od Nas będzie bo zaraz sie okaże ze 2 osoby :cool1:

zrozumiałbym gdyby ktoś nie miał czasu wogóle na spota ale wyłamywać sie celowo :chytry:, Pablo o autach można pogadać za tydzień, tak naprawde to na spotach przewazają zupełnie inne tematy :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:43_________________________________________________żeby nie było nieporozumień, ja nie mam pretensji do tych osób które nie były zapisane na liste

Opublikowano

Boseron, po co ta jałowa gadka? :decayed:

Kto chce , jedzie strzelać. Kto chce , jedzie na spota.

Nie uszczęśliwisz nikogo na siłę :)

Jednak szkoda że nie udało się wybrać większym składem z forum no ale może innym razem :wink4:

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 15:50_________________________________________________i czytaj uważnie , pisałem wyżej że są 24 osoby :tongue4:

Opublikowano

Jednak szkoda że nie udało się wybrać większym składem z forum no ale może innym razem

Widzisz mnie popierd... w masce,uniformie i karabinem w ręku... :polew:

Napewno fajna zabawa ale nie dla wszystkich!!!

Opublikowano

Jednak szkoda że nie udało się wybrać większym składem z forum no ale może innym razem

Widzisz mnie popierd... w masce,uniformie i karabinem w ręku... :polew:

Napewno fajna zabawa ale nie dla wszystkich!!!

a ja Cię widzę z karabinem w ręku :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.