Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

kurfa musze szybko sie pozbyc auta bo mam B7 do wzięcia od zaraz :tongue4: i to za dobre pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

opłaca Ci się zmieniać z b6 na b7 ? :gwizdanie:

jak na Quattro to napewno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca Ci się zmieniać z b6 na b7 ? :gwizdanie:

zawsze to inny przód :)[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 12:32_________________________________________________

opłaca Ci się zmieniać z b6 na b7 ? :gwizdanie:

jak na Quattro to napewno :naughty:

i to argument
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Q to tak

ale jak to ma być 2.0 TDi FWD to :thumbdown:

no chyba ze dobrzwe wypasiony :kox: 170 konny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Q to tak

ale jak to ma być 2.0 TDi FWD to :thumbdown:

no chyba ze dobrzwe wypasiony :kox: 170 konny :tongue4:

Boseron napisał, że dobre pieniążki więc wątpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zawsze to przeskok w latach na młodsze :cool1: moze wyjdzie na zero :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam możliowśc zmiany z b6 na b7 2.0 tdi 140km ośka 2005r

zawsze to nowszy model i z mojej strony bez dopłaty złotówki więc chyba sie opłaca, tylko pozbyć sie swojego musze i tyle

sprzedając w przyszłym roku b7 zawsze coś tam więcej wezme niż za b6 więc chyba nie warto sie zastanawiać a docelowo chciałbym a6 2.0 tdi , mnie nie stać na jazde Q i nie specjalnie mi na tym zależy , więc pewnie jeżeli ktoś zaproponuje jakąkolwiek rozsądną cene za moje b6 to ją puszcze i tyle[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:03_________________________________________________reasumując zatem za ile sprzedam b6 za tyle mam b7. jednak nei moze być to mniej niż 3 z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak to spoko, tylko zastanów się czy przypadkiem nie bedziesz musiał dołożyć w późniejszym czasie $$$ do 2.0 TDi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, mnie nie stać na jazde Q i nie specjalnie mi na tym zależy

uwierz że jesli byś jeździł Q to byś pisał inaczej :cool1:

Jesli za taką kase jak piszesz to śmialo zamieniaj/kupuj :good:

ps. B7 Twojego taty? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze 2.0 to bardziej awaryjny silnik niz 1.9 i zwłaszcza to popaprane BLB , no ale skoro ostatnio wymieniał ojciec turbine to myśle ze w najbliższym czasie nie powinno go nic zaboleć

tak Cuberek mojego Ojca tylko z nim moge wejść w taki spoko układ, sam do mnie zadzwonił i stwierdził ze chce kupic jakiś nowy samochód i żebym sie swojego pozbył to swoją B7 odda mi za te same pieniądze

nie ma to jak mieć dobrego Tatę :wink4:

plusy są takie ze znam pochodzenie samochodu i wiem jak sie sprawuje, jeździ nia 3 lata i nie ma znia problemów większych, tylko zastanawiam sie czy przekłądać wszystkie fajniejsze graty z mojego B6 bo troche mi szkoda sprzedawać z tymi fotelami i kierownicą multi ale znowu bez tych gratów nie psrzedam w dobrej cenie hm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1683052,0,1,miasto-aniolow-we-mgle,wiadomosc.html fajne [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:25_________________________________________________

wiem ze 2.0 to bardziej awaryjny silnik niz 1.9 i zwłaszcza to popaprane BLB , no ale skoro ostatnio wymieniał ojciec turbine to myśle ze w najbliższym czasie nie powinno go nic zaboleć

tak Cuberek mojego Ojca tylko z nim moge wejść w taki spoko układ, sam do mnie zadzwonił i stwierdził ze chce kupic jakiś nowy samochód i żebym sie swojego pozbył to swoją B7 odda mi za te same pieniądze

nie ma to jak mieć dobrego Tatę :wink4:

plusy są takie ze znam pochodzenie samochodu i wiem jak sie sprawuje, jeździ nia 3 lata i nie ma znia problemów większych, tylko zastanawiam sie czy przekłądać wszystkie fajniejsze graty z mojego B6 bo troche mi szkoda sprzedawać z tymi fotelami i kierownicą multi ale znowu bez tych gratów nie psrzedam w dobrej cenie hm :mysli:

układ super :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popaprane BLB to mit.

To nie w BLB Dawidowi wypaliło tłok.

To nie w BLB a w BRD koledze z forum Popo strzeliła głowica.

Także nie jest tak źle jak się pisze...

...albo jak kto woli wszystkie 2.0 Tdi psują się tak samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek a fotele w B6 masz z B6 czy z B7 ? Jesli z B7 to bierz je do B7 jesli nie to daruj sobie bo ktoś później Ci zarzuci że kombinowane było B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z B7 siemian przekładał to wie :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:34_________________________________________________czyli Marek czeka Nas wiesz co............ mozolna praca, ale nic sie nie martw browara postawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Fotele bym przekładał :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:38_________________________________________________Boseron wpadnij na spota to Ci przełożymy szybko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...