Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wiem ,ale jak tylko przestane mieć globusa :>

Zapraszamy co Niedziele :wink4:

widzę że znależliście już zastępstwo za mnie :good:

Dobry wieczór Panowie i Panie :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie wiem ,ale jak tylko przestane mieć globusa :>

Zapraszamy co Niedziele :wink4:

widzę że znależliście już zastępstwo za mnie :good:

Dobry wieczór Panowie i Panie :wink4:

Kobiet nigdy za wiele :wink4:
Opublikowano

No nie wiem ,ale jak tylko przestane mieć globusa :>

Zapraszamy co Niedziele :wink4:

widzę że znależliście już zastępstwo za mnie :good:

Dobry wieczór Panowie i Panie :wink4:

Kobiet nigdy za wiele :wink4:

nooooo!!!!!!!

U nas to nawet za małłłłłłłłłło :confused4:

Opublikowano

widzę że znależliście już zastępstwo za mnie :good:

Nie, Ty jesteś wyjątkowa :naughty:

Niezastąpiona :decayed:

Opublikowano

Zlociutka jaka zazdrosna

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wracając do tematu gier,

to jeśli ktoś chce pofolgować jak prawdziwym samochodem to tylko LFS :good:

z kierą jest fajnie

Opublikowano

Bedzie ktos jakos w przyszlosci w stolycy? moze David ???????? :naughty:

Opublikowano

Robię zaślepki do EGRU są chętni ???

Pablo podaj nr do gościa od tłumików który gdzieś robi po godzinach -pracuje koło Ronda Kocmy. [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

widzę że znależliście już zastępstwo za mnie :good:

Nie, Ty jesteś wyjątkowa :naughty:

Niezastąpiona :decayed:

oczywiście :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

no to zaczynamy oglądanie naszych Orłów z Wybrzeżem Kości Słoniowej :cool1:

Opublikowano

Zaraz się zaczyna, ciekawe jak wypadną :naughty:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________Wąski poszło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Lewandowski i 1-0 :cool1:

Opublikowano

Zlociutka jaka zazdrosna

:kox: :kox: :kox:

jak zwykle nie porozumienie :doh1:

nie zazdrosna tylko szczęśliwa że ktoś będzie reprezentował płeć odmienną od waszej jak ja wyjadę :naughty:

ale żeście mi nasłodzili, jak słodko :evil:(szydercy)

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm

Jest gdzieś w krk szkoła tańca która prowadzi kursy takiego tańca?? :mysli::naughty: Gruszka?? :naughty::tongue4:

Opublikowano

Waski pochwal sie Wisienka :)

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm

Jest gdzieś w krk szkoła tańca która prowadzi kursy takiego tańca?? :mysli::naughty: Gruszka?? :naughty::tongue4:

Jak dorośniesz to Cięzabiorę w takie miejsce

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm

Jest gdzieś w krk szkoła tańca która prowadzi kursy takiego tańca?? :mysli::naughty: Gruszka?? :naughty::tongue4:

fajna pupa :naughty:

Karol :notworthy:

BARTEK wielkie :notworthy: :notworthy: :notworthy: dziękuję :wink4:

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm

Jest gdzieś w krk szkoła tańca która prowadzi kursy takiego tańca?? :mysli::naughty: Gruszka?? :naughty::tongue4:

fajna pupa :naughty:

Karol :notworthy:

BARTEK wielkie :notworthy: :notworthy: :notworthy: dziękuję :wink4:

Płosze :wink4:

Opublikowano

Zaraz się zaczyna, ciekawe jak wypadną :naughty:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________Wąski poszło :wink4:

:wink4:
Opublikowano

Gruszka a znasz tego Mariusza co prowadzi z dziewczyną szkołę tańca w krk???

http://www.mariuszjasuwienas.pl/

Opublikowano

Gruszka a znasz tego Mariusza co prowadzi z dziewczyną szkołę tańca w krk???

http://www.mariuszjasuwienas.pl/

ja Go znam
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.