Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie macie innych problemów w poniedziałkowy wieczór :kox::polew:

BTW Pablo jak jesteś taki dobry w ściganki to się spróbuj z chłopakami z forum w NFS :naughty:

jarko w serie NFS mało grałem :)

Jak coś to śmiało mogę się zmierzyć w serie świętej pamięci Colina McRae, kiedyś należałem do klubu "VD Klub" (lata 2002/03) i wykręcaliśmy dobre czasy na odcinkach specjalnych w Colinie 2, było forum europejskie z najlepszymi czasami i tam były nasze czasy poszczególnych odcinków specjalnych a zdarzyło się że przez kilka dni widniał tam mój najlepszy czas na danym odcinku (była radocha jak cholera :D), później przyszła seria Colina 3 i 4 gdzie jeździłem po turniejach po Polsce, rok 2004 miło wspominam bo udało się zgarnąć konsole PS2 i 5 gier za zajęcie 1 miejsca w Multikinie i to u nas w Krk, gorzej już było w Wawie czy Zabrzu, tak samo turnieje w empikach gdzie zgarniało się kierownice Logitecha a później szło na handel :)

W GT nie miałem okazji uczestniczyć w żadnym turnieju bo nie słyszałem o takich nigdzie :thumbdown:

Dlatego najbliższego nie przegapię, jak dobrze pójdzie to za kilka dni będę miał jedną sztukę GT5 PL od przedstawiciela prosto z fabryki :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką kierownicę jakby ktoś chciał

http://www.xsonic.pl/kierownica-manta-compressor-supreme-konsol-ps2ps3xbox-p-2708.html

prawie nieużywana, a mi nie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką kierownicę jakby ktoś chciał

http://www.xsonic.pl/kierownica-manta-compressor-supreme-konsol-ps2ps3xbox-p-2708.html

prawie nieużywana, a mi nie potrzebna

Kamil, popytam się jak by ktoś chciał kupić bo mi na niej ciężko by się grało na PS3 w GT5 :decayed::)

Ile za nią chcesz jak coś??

Ja mam tą http://allegro.pl/kierownica-logitech-g27-najtaniej-w-polsce-i1302617748.html

jarko a wracając do NFS to mam już wyjebane na tą grę a zwłaszcza na EA - Electronic Arts Polska po ubiegłorocznym turnieju w PL gdzie grałem w Galerii Krk. Wykręciłem 1 czas w Krk a 2 w Polsce na oczach sędziego a później mój czas i gościa który był przede mną, usunęli mówiąc że ciężko było taki dobry wynik uzyskać i zaproponowano mi przyjechać do wawy i jeszcze raz taki czas wykręcić, zadzwoniłem do centrali EA w wawie i powiedziałem im co o nich myślę, od tego czasu nie chce mieć z tą serią NFS więcej do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 zł

Ok jak się trafi klient to zadzwonię :wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:57_________________________________________________Pobudka :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 zł

Czy to nie taka sama???

http://allegro.pl/kierownica-manta-do-pc-ps1-ps2-i1321212803.html

Wiec cena trochę :tongue4:

taka, tylko moja raz użyta

faktycznie cenę dałem przesadzoną :wallbash:

japierdolej.jpg

po raz drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chlop zrezal...takl ze polowa plastikow jest biala w czarnym suficie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://allegro.pl/audi-a4-b7-pakiet-rs4-bardzo-ladne-bdb-zadbane-i1317650013.html

japierdolej.jpg

buahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko a wracając do NFS to mam już wyjebane na tą grę a zwłaszcza na EA - Electronic Arts Polska po ubiegłorocznym turnieju w PL gdzie grałem w Galerii Krk. Wykręciłem 1 czas w Krk a 2 w Polsce na oczach sędziego a później mój czas i gościa który był przede mną, usunęli mówiąc że ciężko było taki dobry wynik uzyskać i zaproponowano mi przyjechać do wawy i jeszcze raz taki czas wykręcić, zadzwoniłem do centrali EA w wawie i powiedziałem im co o nich myślę, od tego czasu nie chce mieć z tą serią NFS więcej do czynienia.

japierdolej.jpg

No to ich ukarałeś...

Pożyczę Ci żebyś im przypadkiem nie dał zarobić :)

BTW Odnośnie kierownicy Kamila to sprawdźcie czy na pewno działa na PS3.

Tzn. może działać jeżeli ktoś ma stary soft, przy nowym już nie koniecznie :wink4:

BTW 2 :siema:

BTW 3

Kiera zacna, tylko po co przepłacać jak jest półtańsza alternatywa - to co ma rex.

Poza tym do czego Ty jej używasz skoro w NFS-y nie grasz, a GT jeszcze nie wyszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kiera zacna, tylko po co przepłacać jak jest półtańsza alternatywa - to co ma rex.

Poza tym do czego Ty jej używasz skoro w NFS-y nie grasz, a GT jeszcze nie wyszło :naughty:

Używam ją na kompie we wszystkie części Colina a na PS3 w samochodówki które mam czy pożyczę z roboty.

A co do kiery to jak by nie cena "demo" to wrzyciu bym nie dał tyle kasy za nią tylko wolałbym jakiegoś moda zapodać za tysiaka do A4ki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popłakałam się czytając dwie strony wcześniej :polew: :polew: :polew:

A wogóle to cześc wszystkim :wink4:

Nie ma jak Krakowski humor :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...