Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za spocika :good: i frekwencja fajna i sciagnko przez miasto jak za dawnych lat :kox: Kregle i bliard :notworthy:

Dzięki również :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie pojechaliscie do KFC-a ? :mysli:

Opublikowano

Pojechaliśmy :tongue4:

Było dzisiaj super!!!!!!!!

Na takie spoty mogę jeździć :evil:

Dzięki wszystkim obecnym :wink4:

jarkoty wiesz :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś szybka trasa Nysa-->Kraków, Kraków--->Nysa no i nie wyszło a planowałem uruchomić SDS-a :gwizdanie: :wallbash: no nic za tydzień tez jest niedziela :kox:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spocika.

Miejscówka kox :)

KFC jak zawsze dobry :)

Opublikowano

Podziekowal obecnym :kox: :kox:

Opublikowano

Dobrywieczór wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:)

mam do kolegów i koleżanek szybkie pytanie,bo widze ze jeszcze sie zielone swiatelka przy nickach swieca;p

nad ranem wybieram sie na lotnisko do balic z zakopanego, wiem, że sa jakies remonty na obowdnicy dlatego, bede wdzieczna za podpowiedz, jak tam aktualne remonty na trasie myslenice-balice, jak objechac ta obwodnice od zakopanego do balic, przez Zawiłą?

pozniej zamierzam z balic podjechac do wielickiej, czy jakos przez miasto(jak nejlepiej), czy da sie obwodnicą?

Pytam bo daaaawno nie byłam w krk, a z rana bedzie mnie goniło i wole wiedzieć niz mam sie :wallbash:

z góry dzieki za podpowiedz

pozdro

Kinga

Opublikowano

Dobrywieczór wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:)

mam do kolegów i koleżanek szybkie pytanie,bo widze ze jeszcze sie zielone swiatelka przy nickach swieca;p

nad ranem wybieram sie na lotnisko do balic z zakopanego, wiem, że sa jakies remonty na obowdnicy dlatego, bede wdzieczna za podpowiedz, jak tam aktualne remonty na trasie myslenice-balice, jak objechac ta obwodnice od zakopanego do balic, przez Zawiłą?

pozniej zamierzam z balic podjechac do wielickiej, czy jakos przez miasto(jak nejlepiej), czy da sie obwodnicą?

Pytam bo daaaawno nie byłam w krk, a z rana bedzie mnie goniło i wole wiedzieć niz mam sie :wallbash:

z góry dzieki za podpowiedz

pozdro

Kinga

Nie wiem czy z zakopianki teraz da sie wjechac na obwodnice, jak sie nie da to nie pchaj sie w zawila tylko w prawo kolo kosciola w jugowicka i tam sobie wlecisz na obwodnice. A na wielicka tez najlepiej obwodnica, tam bez problemu dojedziesz :wink4:

Opublikowano

Dobrywieczór wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:)

mam do kolegów i koleżanek szybkie pytanie,bo widze ze jeszcze sie zielone swiatelka przy nickach swieca;p

nad ranem wybieram sie na lotnisko do balic z zakopanego, wiem, że sa jakies remonty na obowdnicy dlatego, bede wdzieczna za podpowiedz, jak tam aktualne remonty na trasie myslenice-balice, jak objechac ta obwodnice od zakopanego do balic, przez Zawiłą?

pozniej zamierzam z balic podjechac do wielickiej, czy jakos przez miasto(jak nejlepiej), czy da sie obwodnicą?

Pytam bo daaaawno nie byłam w krk, a z rana bedzie mnie goniło i wole wiedzieć niz mam sie :wallbash:

z góry dzieki za podpowiedz

pozdro

Kinga

Nie wiem czy z zakopianki teraz da sie wjechac na obwodnice, jak sie nie da to nie pchaj sie w zawila tylko w prawo kolo kosciola w jugowicka i tam sobie wlecisz na obwodnice. A na wielicka tez najlepiej obwodnica, tam bez problemu dojedziesz :wink4:

czyli tylko sam zjazd jest w remoncie a obowodnica od balic do węzła wielickiego jest przejezdna tak??

dzieki i pozdrawiam

Opublikowano

Dobrywieczór wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:)

mam do kolegów i koleżanek szybkie pytanie,bo widze ze jeszcze sie zielone swiatelka przy nickach swieca;p

nad ranem wybieram sie na lotnisko do balic z zakopanego, wiem, że sa jakies remonty na obowdnicy dlatego, bede wdzieczna za podpowiedz, jak tam aktualne remonty na trasie myslenice-balice, jak objechac ta obwodnice od zakopanego do balic, przez Zawiłą?

pozniej zamierzam z balic podjechac do wielickiej, czy jakos przez miasto(jak nejlepiej), czy da sie obwodnicą?

Pytam bo daaaawno nie byłam w krk, a z rana bedzie mnie goniło i wole wiedzieć niz mam sie :wallbash:

z góry dzieki za podpowiedz

pozdro

Kinga

Nie wiem czy z zakopianki teraz da sie wjechac na obwodnice, jak sie nie da to nie pchaj sie w zawila tylko w prawo kolo kosciola w jugowicka i tam sobie wlecisz na obwodnice. A na wielicka tez najlepiej obwodnica, tam bez problemu dojedziesz :wink4:

czyli tylko sam zjazd jest w remoncie a obowodnica od balic do węzła wielickiego jest przejezdna tak??

dzieki i pozdrawiam

tak tak :wink4:

Opublikowano

tak tak :wink4:

uff jak fajnie,

dzieki serdecznie z info :)

dobranoc

Opublikowano

Widzę że mnie ominął fajny spocik, nawet kości mi uciekły ;(

:polew:

Opublikowano

Widzę że mnie ominął fajny spocik, nawet kości mi uciekły ;(

:polew:

na szczescie pewnie ominelo Cie kolejne prostowanie belki bo sciganko bylo maaasakra

Cuber na 29LISTOPADA :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Noo dzieki za spocika :> Wreszcie sie cos dzialo :naughty: Za tydzien na gokarty? Bedzie dluzszy przejazd przez miasto :evil:

Opublikowano
:hi: widze że w końcu spot wypalił jak trzeba i to trzeba pochwalić :good:
Opublikowano
Opublikowano

:hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak by to powidział nasz wieszcz narodowy "ALLE URRWAŁ"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 10:11_________________________________________________a dzięki za spocik następnym razem trasa przejazdu musi zostać wcześniej zapodana tak aby każdy się mógł zaznajomić (lewy 3 ciąć krotko..) itp. żeby były równe szanse a nie dwóch zna drogę a reszta patrzy żeby im w kufrze nie wylądować :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.