Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko jedno ulep :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak z B6 robią B7 to czemu nie zrobić C5 na C6 tyle że tam już konstrukcja pod spodem nie jest taka sama jak B6-B7 więc raczej gorsza sprawa do roboty ale jak widac można[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 10:32_________________________________________________

tylko jedno ulep :gwizdanie: :kox:

każdy mod to "ulep" kwestia jak to potem działa i wygląda

Opublikowano

a mnie sie nawet podoba tylko rury z tyłu bym schował co nieco

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Witam wszystkich,

Gdzie w Krakowie wymienię tanio EGR?

Pozdrawiam

Opublikowano

Potrzebuję przywieść dokładkę zderzaka z B.B może ktoś będzie jechał :mysli:

Opublikowano

Potrzebuję przywieść dokładkę zderzaka z B.B może ktoś będzie jechał :mysli:

zapytaj siemiana kiedy będzie jechał do krakowa

Opublikowano

Potrzebuję przywieść dokładkę zderzaka z B.B może ktoś będzie jechał :mysli:

zapytaj siemiana kiedy będzie jechał do krakowa

:wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 11:33_________________________________________________

Witam wszystkich,

Gdzie w Krakowie wymienię tanio EGR?

Pozdrawiam

polecam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62594.0

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Szukam garażu wiaty miejsca na hali do wynajęcia tanio by postawić samochód na zimę :)

Opublikowano

Szukam garażu wiaty miejsca na hali do wynajęcia tanio by postawić samochód na zimę :)

moze byc blaszak??

Opublikowano

Szukam garażu wiaty miejsca na hali do wynajęcia tanio by postawić samochód na zimę :)

moze byc blaszak??

tak
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:54_________________________________________________

Widzę że mnie ominął fajny spocik, nawet kości mi uciekły ;(

:polew:

na szczescie pewnie ominelo Cie kolejne prostowanie belki bo sciganko bylo maaasakra

Ale KERCZI pitolisz, wtedy miałem letnie a wiemy jakie były warunki na drodzę :gwizdanie:

Trzeba się teraz sprawdzić jakie będzie porównanie u Ciebie po programie a ja już na 16tkach :naughty:

Opublikowano

Potrzebuję przywieść dokładkę zderzaka z B.B może ktoś będzie jechał :mysli:

Będę w środę jechał z Nysy to mógłbym zabrać jak coś to PW

Opublikowano

kolega mój ma do sprzedania S8 godne polecenia 98 rok ja cos to PW

Opublikowano

Panowie :gwizdanie:

Turniej będzie w Gran Turismo5 w wybranych miastach w Polsce :kox:

Ja tego nie przegapię bo już mam kilka wygranych turniejów za sobą :naughty:

http://www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow#!/GranTurismo5RoadShow?v=info

GranTurismo5RoadShow Poznaj najnowszą edycję kultowej gry Gran Turimo 5.

Zatrzymaj się w naszym Pit-stopie i wystartuj w wyścigu po nagrodę główną - wyjazd na legendarny tor Nurburgring w Niemczech.

Zasiądź w kabinie super nowoczesnego symulatora.

Sprawdź jak wygląda gra w najnowszej technologii 3D.

... Zapraszamy:

19-21 listopad: Gdańsk - Galeria Bałtycka

23-25 listopad: Łódź - Manufaktura

26-28 listopad: Warszawa - Arkadia

3-5 grudzień: Kraków - Bonarka City Center

10-12 grudzień: Poznań - Galeria Malta

17-19 grudzień: Katowice - Silesia City Center

Na najlepszego kierowcę w każdym mieście czeka niepowtarzalna okazja wyjazdu na tor Nurburgring, gdzie poczujesz adrenalinę i sprawdzisz swoje umiejętności na prawdziwym torze.

Dodatkowo w trakcie eventu co 2 godziny losowanie atrakcyjnych nagród.

Opublikowano

i po co Pablo pojedziesz na ten tor Nurburgring ? :decayed:

Opublikowano

i po co Pablo pojedziesz na ten tor Nurburgring ? :decayed:

Eeee tak napisałem żebyś się głupio pytał :decayed:

Jak bym się załapał to od kopa :kox:

Opublikowano

:mysli:

ok :)

Opublikowano

Nie kapuje Pablo twojej odpowiedzi na pytanie :gwizdanie: :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.