Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czego Tukan nie rozumiesz??!!

Pablo napisal ze jak sie zalapie to poprosi kogos z nas o dobrego kopa zeby dolecial, bo nie wyprostowal jeszcze belki...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja nie rozumiem o co wam chodzi :mysli:

Sokół się pytał czy pojadę na tor, to odpowiedziałem że jak bym się załapał w dobrym czasem w Krk to z chęcią bym pojechał na tor w Dojczland :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:10_________________________________________________

Czego Tukan nie rozumiesz??!!

Pablo napisal ze jak sie zalapie to poprosi kogos z nas o dobrego kopa zeby dolecial, bo nie wyprostowal jeszcze belki...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ja nie rozumiem o co wam chodzi :mysli:

Sokół się pytał czy pojadę na tor, to odpowiedziałem że jak bym się załapał w dobrym czasem w Krk to z chęcią bym pojechał na tor w Dojczland :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:10_________________________________________________

Czego Tukan nie rozumiesz??!!

Pablo napisal ze jak sie zalapie to poprosi kogos z nas o dobrego kopa zeby dolecial, bo nie wyprostowal jeszcze belki...

:polew: :polew: :polew:

On nie pytał czy pojedziesz tylko po co pojedziesz : >

Opublikowano

A ja nie rozumiem o co wam chodzi :mysli:

Sokół się pytał czy pojadę na tor, to odpowiedziałem że jak bym się załapał w dobrym czasem w Krk to z chęcią bym pojechał na tor w Dojczland :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:10_________________________________________________

Czego Tukan nie rozumiesz??!!

Pablo napisal ze jak sie zalapie to poprosi kogos z nas o dobrego kopa zeby dolecial, bo nie wyprostowal jeszcze belki...

:polew: :polew: :polew:

On nie pytał czy pojedziesz tylko po co pojedziesz : >

Po co???

Wszystko jest opisane "po co" tam pojadą osoby które wykręcą najlepsze czasy okrążeń w GT, panyy co z wami :decayed:

Opublikowano

Ale Sokół zapytal ,,po co pojedziesz'' a ty odpowiadasz ze pojedziesz od kopa :kox: o to chodzi :wink4:

Opublikowano

"Na najlepszego kierowcę w każdym mieście czeka niepowtarzalna okazja wyjazdu na tor Nurburgring, gdzie poczujesz adrenalinę i sprawdzisz swoje umiejętności na prawdziwym torze"

A tak od siebie dorzucę, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi :gwizdanie:

Najszybsi kierowcy z każdego miasta wyjadą wspólnie z redakcją TopGear na tor Nurburgring, gdzie będą mieli okazję samodzielnie przejechać się sportowym samochodem.

Każdy ze zwycięzców zostanie również przewieziony superautem przez redaktora naczelnego TopGear, Piotra R. Frankowskiego.[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________

Ale Sokół zapytal ,,po co pojedziesz'' a ty odpowiadasz ze pojedziesz od kopa :kox: o to chodzi :wink4:

Za szybko przeczytałem, sorry :decayed:

Opublikowano

japierdolej.jpg

Opublikowano

japierdolej.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Gruszka S8 Jacka??

Opublikowano

:hi: szkoda tej e38 ale jak nie umie palić się gumy to tak jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

japierdolej.jpg

dokładnie nic dodać nic ujać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. sorry Pablo ale Ty dalej nie kumasz widze OCB

Opublikowano

chyba wszystko by było jasne gdyby sokol dodał jeszcze do swojej pierwszej wypowiedzi zwrot "Ty" ; >> taka lekka nuta ironii i szydery w stylu spocików krakowskich : >

Opublikowano

jarko ty wiesz :gwizdanie:

:bag:

Miejscówka kox :)

KFC jak zawsze dobry :)

:good:

Nie wiem czy z zakopianki teraz da sie wjechac na obwodnice

Da się.

Zjazd na Rzeszów i zaraz później jest nawrotka na Katowice :)

BTW :siema:

BTW 2 Spoty na 19.00 :naughty::decayed:

Opublikowano

japierdolej.jpg

:polew::nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________

Potrzebuję przywieść dokładkę zderzaka z B.B może ktoś będzie jechał :mysli:

Będę w środę jechał z Nysy to mógłbym zabrać jak coś to PW

dzięki ale już załatwiłem :wink4:
Opublikowano

japierdolej.jpg

dokładnie nic dodać nic ujać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. sorry Pablo ale Ty dalej nie kumasz widze OCB

Nie Cuber wszystko wiem o co biega tylko źle przeczytałem jedno zdanie i później poszła podupcona szydera jak zawsze w moją osobę a nie dyskusja na temat który zarzuciłem w poprzedniej stronie.

Ale ok jak mają być kolejne takie posty to wole się nic nie udzielać bo to bezsensu!

Opublikowano
  • Autor

no comments :cool1:

Opublikowano

Nie macie innych problemów w poniedziałkowy wieczór :kox::polew:

BTW Pablo jak jesteś taki dobry w ściganki to się spróbuj z chłopakami z forum w NFS :naughty:

Opublikowano

Gruszka S8 Jacka??

Tak

Opublikowano

Gruszka S8 Jacka??

Tak

a co kupuje???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.