Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idę chyba pograć na ps3 :decayed:

Co masz fajnego :?:

GTA4, GT5 Prolog i parę tytułów z media które muszę oddać bo za długo leżą u mnie :decayed:

A masz coś ciekawego :naughty:

Nie macie przypadkiem w MM jakiś gier na wyprzedaży :?:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idę chyba pograć na ps3 :decayed:

Co masz fajnego :?:

GTA4, GT5 Prolog i parę tytułów z media które muszę oddać bo za długo leżą u mnie :decayed:

A masz coś ciekawego :naughty:

Nie macie przypadkiem w MM jakiś gier na wyprzedaży :?:

Od jutra jest duża akcja bez vatu i na każdym dziale przygotowali różne promocje.

Ja w weekend pracuje.

Opublikowano

I nic się nie dzieje na tym Krakowie same pustki :thumbdown:.Panowie jak ktoś potrzebuje dywaniki korytka do B6 to chętnie się mogę zamienić bo u mnie nie bardzo pasują :wallbash:

Opublikowano

I nic się nie dzieje na tym Krakowie same pustki :thumbdown:.Panowie jak ktoś potrzebuje dywaniki korytka do B6 to chętnie się mogę zamienić bo u mnie nie bardzo pasują :wallbash:

Ja nawet nigdzie dzisiaj nie wychodziłem bo tak myślałem że zamuła na mieście...

Opublikowano

Straszna zamuła byłem koło 23 przejazdem przez Bora i nic na zakopiance pod Cerfem też ogólnie lipa na mieście

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Straszna zamuła byłem koło 23 przejazdem przez Bora i nic na zakopiance pod Cerfem też ogólnie lipa na mieście

Mogliśmy się zgadać to by się zrobiło jakiegoś spontana hehe[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 00:08_________________________________________________

:hi: :hi:

Yoł

Opublikowano

Straszna zamuła byłem koło 23 przejazdem przez Bora i nic na zakopiance pod Cerfem też ogólnie lipa na mieście

Mogliśmy się zgadać to by się zrobiło jakiegoś spontana hehe[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 00:08_________________________________________________

:hi: :hi:

Yoł

No można było następnym razem będę dawał znać

Opublikowano

Straszna zamuła byłem koło 23 przejazdem przez Bora i nic na zakopiance pod Cerfem też ogólnie lipa na mieście

Mogliśmy się zgadać to by się zrobiło jakiegoś spontana hehe[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 00:08_________________________________________________

:hi: :hi:

Yoł

No można było następnym razem będę dawał znać

:good:

Opublikowano

Pozdro dla czerwonego sedana iCar ^^ rameczki klubowe widzielismy sie na 29 listopada i opolskiej (wczoraj) :hi:

:bry:

Opublikowano

:hi:

Pozdro dla czerwonego sedana iCar ^^ rameczki klubowe widzielismy sie na 29 listopada i opolskiej (wczoraj) :hi:

:bry:

Ale to nie jest chyba kolega od nas z klubu tylko kupił A4 B5 od Sokoła jakiś czas temu i nadal jeździ na ramkach klubowych.

Chyba że ktoś inny to mnie poprawcie :mysli:

Opublikowano

Pewnie tak. Ja chłopa nie kojarzę...

Oprócz mnie i Pawła nie widziałem auta w icarze z Naszymi ramkami...

Opublikowano

Cześć paździerzanki :hi::decayed:

Opublikowano

Pewnie tak. Ja chłopa nie kojarzę...

Oprócz mnie i Pawła nie widziałem auta w icarze z Naszymi ramkami...

Może się teraz przeniósł do icara :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć paździerzanki :hi::decayed:

Czego tu Medaliku :decayed:

Pewnie tak. Ja chłopa nie kojarzę...

Oprócz mnie i Pawła nie widziałem auta w icarze z Naszymi ramkami...

Może się teraz przeniósł do icara :gwizdanie:

Przeniósł :?: Skąd :?:

Opublikowano

Tak tylko wpadlem :cool1:

Opublikowano

Cześć paździerzanki :hi::decayed:

Czego tu Medaliku :decayed:

Pewnie tak. Ja chłopa nie kojarzę...

Oprócz mnie i Pawła nie widziałem auta w icarze z Naszymi ramkami...

Może się teraz przeniósł do icara :gwizdanie:

Przeniósł :?: Skąd :?:

jarko przecież on nie jeździł na początku w icarze tylko jeśli dobrze pamiętam to w barbakanie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie jeździł, dlatego pytam.

Opublikowano
a propos fajnego dźwięku silnika
Opublikowano

a propos fajnego dźwięku silnika

Coś pięknego :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.