Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Pancie

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Pancie

:hi: Ciapo :polew:

Opublikowano

:hi: Pancie

:hi: Ciapo :polew:

Pogadali :polew:

Opublikowano

Wiec Robert jak coś to mam do sprzedania komplet lamp na tył :kox:

:good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:32_________________________________________________

google.pl prawde powie :wink4:

:wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:33_________________________________________________Bartuś :notworthy:

że mła?

Opublikowano

emelvis pochwal się swoim debiutem w telewizji :naughty::kox:

Opublikowano

Wiec Robert jak coś to mam do sprzedania komplet lamp na tył :kox:

:good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:32_________________________________________________

google.pl prawde powie :wink4:

:wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:33_________________________________________________Bartuś :notworthy:

że mła?

ja :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:39_________________________________________________
co to ma być :gwizdanie:
Opublikowano
:wstydliwy:
Opublikowano

co to ma być :gwizdanie

auto :wink4:
Opublikowano

co to ma być :gwizdanie

auto :wink4:

ha ha
Opublikowano

co to ma być :gwizdanie

auto :wink4:

ha ha

:naughty:
Opublikowano
Baby Bob Marley Bob rules
Opublikowano

co to ma być :gwizdanie

auto :wink4:

ha ha

przymierzałeś się do moich taboretów ?

najpierw pasuje sprawdzić czy ok, a dopiero potem zamawiaj :)

Opublikowano

co to ma być :gwizdanie

auto :wink4:

ha ha

przymierzałeś się do moich taboretów ?

najpierw pasuje sprawdzić czy ok, a dopiero potem zamawiaj :)

wiem :) zamknięta na cztery spusty była :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:38_________________________________________________

Baby Bob Marley Bob rules

:good:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Panowie jakie muszą być dokładnie papiery w momencie zakupu auta sprowadzanego którego trzeba opłacić???

1.Umowa Kupna-Sprzedaży

(dobrze mieć dopisek Preis in Bar zapłacone gotówką)

lub

Faktura zakupu

z pieczątką firmy i podpisem (pieczątką) "wystawił" z podpisem wystawiającego też z dopiskiem zapłacone gotówką bo często jest napisane na FK że "towar pozostaje właśnością sprzedającego do chwili zapłaty ale nigdzie nie podają że za towar zapłaciłeś tylko że cena za towar to..... i pindzie się w UMK o to czepiają czy auto na pewno jest zapłacone i jest twoją własnością.

2.Karta pojazdu Tiel I

3.Dowód rejestracyjny Tiel II

wyrejestrowania nie musi być i nawet lepiej jak nie ma bo u nas pindy z za biurka się pytają czemu jest wyrej. i trzeba pisać oświadczenie że wyrejstrowany z powodu ble ble.... a na 99,9% będzie wyrejestrowany bo żaden gebels nie sprzeda samochodu bez wyrejestowania tak to u nich wygląda.

4.Do kiedy jest HU w Tiel II (ważność badań technicznych TUV) jak jest ważne to masz 100zł w kieszeni jak nie to na przegląd

5.Papier potwierdzający odbycie badania technicznego TUV " TUV Karte" ( u nas w NH się o to czepiają pindzie ale słyszalem że gdzie indziej ich to nie interesuje)

Opublikowano

emelvis pochwal się swoim debiutem w telewizji :naughty::kox:

Nie ma się czym chwalić :tongue4:

Opublikowano

emelvis pochwal się swoim debiutem w telewizji :naughty::kox:

Nie ma się czym chwalić :tongue4:

Jak to nie ma, jesteś już sławny hehehe

Opublikowano

emelvis pochwal się swoim debiutem w telewizji :naughty::kox:

Nie ma się czym chwalić :tongue4:

Jak to nie ma, jesteś już sławny hehehe

TVN Turbo :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.