Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo a Ty nie jedziesz z chlopakami na hamownie? w prawdzie nie masz q ale cztery slady sa :decayed: :decayed:

siemanko pany :hi: :hi:

Pablo oblicza swoją moc ustawiając się z innymi na kreskę :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo a Ty nie jedziesz z chlopakami na hamownie? w prawdzie nie masz q ale cztery slady sa :decayed: :decayed:

siemanko pany :hi: :hi:

Pablo oblicza swoją moc ustawiając się z innymi na kreskę :naughty:

a.. zapomnialem :embarrassed:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

:hi: :hi:

Cuber Filmik miazdzy, jakby byl snieg to fajne pole jest w BT tam gdzie z Zieluchem wjezdzalismy robic zdjecia.... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi:

Cuber Filmik miazdzy, jakby byl snieg to fajne pole jest w BT tam gdzie z Zieluchem wjezdzalismy robic zdjecia.... :naughty: :naughty: :naughty:

Jak by wjechal w to pole,to by go dopiero na wiosne wyciagneli :)
Opublikowano

eee tam Zieluch z Davidem wjechal pomimo ze bylo podmokle i jakos dal rade :)

Opublikowano

eee tam Zieluch z Davidem wjechal pomimo ze bylo podmokle i jakos dal rade :)

Taa ale jak najebie tam ze 40cm sniegu to inna liga bedzie :gwizdanie:
Opublikowano

eee tam Zieluch z Davidem wjechal pomimo ze bylo podmokle i jakos dal rade :)

oczywiscie ja u zielucha na prawym fotelu :decayed: nie swoim

Opublikowano

eee tam Zieluch z Davidem wjechal pomimo ze bylo podmokle i jakos dal rade :)

oczywiscie ja u zielucha na prawym fotelu :decayed: nie swoim

No bo ty byles moim :tongue4:
Opublikowano

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

Jeżeli zdąrze wrócić do krakowa to jadę

Opublikowano

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

Moge sie wybrac :wink4: :wink4:

możesz czy jedziesz ?

Jade [br]Dopisany: Listopad 08, 2010, 05:39:41 _________________________________________________Sokół zlozysz V8 do tego czasu ?

jak uda mi sięodwołaćpracę i zdrowie dopisze to bym sprawdzil ile mi koni zdup....ło

Opublikowano

Pany odwiedze Wasze miasto. Będe od jutra wieczorem do czw-pt. Także jeśli ktoś by reflektował na jakieś piwko albo mini spocika to dawać znac :) :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________i nie wstydzić się :gwizdanie: :gwizdanie: Wiem że się za mną strasznie stęskniliście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Siemian = > :polew: :polew: :polew: umiesz czasem widzę dobry dowcip napisac :polew:

Opublikowano

Pany odwiedze Wasze miasto. Będe od jutra wieczorem do czw-pt. Także jeśli ktoś by reflektował na jakieś piwko albo mini spocika to dawać znac :) :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________i nie wstydzić się :gwizdanie: :gwizdanie: Wiem że się za mną strasznie stęskniliście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta,weź się..

Opublikowano

oj Cubruś już się nie zgrywaj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew::kox:
Opublikowano

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

Opublikowano
  • Autor

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

no i nie ma czego załować :D

Ozi nic sie nie chwaliłes => http://rmautomobile.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C16082940

Opublikowano

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

lepiej dla niego :decayed: szkoda zdrowia..

Opublikowano

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

teraz to sięobrazićpowinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mąskromnąosobę, ale kiedyśnie potrafiąc zwagowaćmojego S4 podziwiałeśmoje fotele ;P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.