Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

Dzięki za wczorajsze kiełbaski.

Kerczi i jak robmy jutro coś ?? Bo nie wiem czy mam jechać ?

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zieluch jedz a zrobimy w srode, czwartek calosc...

Opublikowano

Zieluch jedz a zrobimy w srode, czwartek calosc...

Pdjadę w poniedziałek i kupię. Ok środa czwartek :ad: :ad:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 14:12_________________________________________________Kamil , czyli to oznacz że jeśli będzie puszka tzn. że zawsze będzie tam czynny fotoradar?
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 14:12_________________________________________________Kamil , czyli to oznacz że jeśli będzie puszka tzn. że zawsze będzie tam czynny fotoradar?

tak mówią,

nie ma być już atrap i mają być wszystkie oznakowane

nawet te, które straż miejska czy policja postawi na chwile

Opublikowano

i to jest uczciwe rozwiązanie moim zdaniem :good:

Opublikowano

:hi:

Nie dzwonił...

Jak mu taką cenę przywaliłeś to nic dziwnego :gwizdanie:

jarko jaką cenę przywaliłem??? Skoro na stronie cena wersji XL to 229zł a u mnie na sklepie 299zł, także mu odpowiadała a jak się rozmyślił to ch^j mu w oko :gwizdanie:

Opublikowano

Kubica pierwszy w 3 treningu :decayed:

Opublikowano

Zapewne Boseronik nam się tu zaraz wypowie odnośnie tych fotoradarów :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

Kubica pierwszy w 3 treningu :decayed:

Wiemy wiemy bo oglądamy :kox:

I tu chciałbym zaapelować :decayed:Przełóżmy jutro spota z godziny 18:00 na 19:20 bo większość będzie oglądała F1 (zapewne jutro się rozstrzygnie kto zostanie mistrzem świata) i znowu będzie tak że 3 osoby przyjadą a reszta później dojedzie jak nikogo już nie będzie. :rolleyes:

Opublikowano

Zapewne Boseronik nam się tu zaraz wypowie odnośnie tych fotoradarów :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

Kubica pierwszy w 3 treningu :decayed:

Wiemy wiemy bo oglądamy :kox:

I tu chciałbym zaapelować :decayed:Przełóżmy jutro spota z godziny 18:00 na 19:20 bo większość będzie oglądała F1 (zapewne jutro się rozstrzygnie kto zostanie mistrzem świata) i znowu będzie tak że 3 osoby przyjadą a reszta później dojedzie jak nikogo już nie będzie. :rolleyes:

Jak wyjedziemy na dach i złaiemy polsat to nie ma problemu :>

Opublikowano

Zapewne Boseronik nam się tu zaraz wypowie odnośnie tych fotoradarów :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

Kubica pierwszy w 3 treningu :decayed:

Wiemy wiemy bo oglądamy :kox:

I tu chciałbym zaapelować :decayed:Przełóżmy jutro spota z godziny 18:00 na 19:20 bo większość będzie oglądała F1 (zapewne jutro się rozstrzygnie kto zostanie mistrzem świata) i znowu będzie tak że 3 osoby przyjadą a reszta później dojedzie jak nikogo już nie będzie. :rolleyes:

Jak wyjedziemy na dach i złaiemy polsat to nie ma problemu :>

Bo której się zaczyna, o 17:00 tak??

Wyścig będzie trwał max 2 h i wtedy się możemy zjechać, ale niech się rozpisze większość co o tym myśli :)

Opublikowano

Zapewne Boseronik nam się tu zaraz wypowie odnośnie tych fotoradarów :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

Kubica pierwszy w 3 treningu :decayed:

Wiemy wiemy bo oglądamy :kox:

I tu chciałbym zaapelować :decayed:Przełóżmy jutro spota z godziny 18:00 na 19:20 bo większość będzie oglądała F1 (zapewne jutro się rozstrzygnie kto zostanie mistrzem świata) i znowu będzie tak że 3 osoby przyjadą a reszta później dojedzie jak nikogo już nie będzie. :rolleyes:

Jak wyjedziemy na dach i złaiemy polsat to nie ma problemu :>

Bo której się zaczyna, o 17:00 tak??

Wyścig będzie trwał max 2 h i wtedy się możemy zjechać, ale niech się rozpisze większość co o tym myśli :)

Ja proponuję wyjątkowo 19:30 :kox:

Opublikowano

Przemian może być 10min później :gwizdanie:

Opublikowano

No przesadziliście z tymi 10 minutami :decayed:

Opublikowano

Panowie serio się pytam, przesuńmy tego spota jutro.

Opublikowano

Przesuńmy go na stałe :naughty:

Opublikowano

Przesuńmy go na stałe :naughty:

Ja byłbym za co zresztą nie dawno zaproponowałem :gwizdanie:

Ale skupmy się na jutrzejszym spocie :)

Opublikowano

Przemian co za roznica, Ty i tak nie dojedziesz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.